HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ..9....131517111412..71242
  EDC Enschede  ..11912..1416....121771242
3  OG Drachten  119....1111..101613..71122
4  Damkring Emmeloord  ..11..8107..14..1112796
5  Roden/Leek  ..8..12109..1112..10784
6  Dokkum  7..91010..13..10..13774
7  Damcombinatie Fryslân 2  5691311..10......16770
8  Winschoten  34......7101111..1277-24
9  BDV Borne  9..1069....91011..74-12
10  DCH Heerenveen 2  6..4..810..91014..74-18
11  MTB Hoogeveen 2  8879........961272-22
12  Eye-t Webdesign  ..3..810748....871-44

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 14-10-2017     OG Drachten  -   MTB Hoogeveen 2  
13
-
7
 Gabriël Heerema (1391) - Alexander Slot (1063) 1-19Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Gerard Bruins (981) 2-04Partij
 Richard Koot (1167) - Aike Smid (1023) 2-02Partij
 Peter Boonstra (1180) - Meint de Vries (988) 2-01Partij
 Henk Jonker (1074) - Wouter Sosef (963) 1-18Partij
 Harmen Jonker (996) - Gert Bosker (1208) 1-16Partij
 Tjeerd Jaasma (837) - Mathijs Sprakel (961) 1-17Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Nicole de Vries (965) 1-110Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Renco Oostindjer (852) 2-05Partij
 Anne Veenstra (816) - Roland Kreeft (839) 0-23Partij
za 16-12-2017     Winschoten  -   ADG  
3
-
17
 Geert Lubberink (984) - Hans Mulder (1106) 1-16Partij
 Benny Dekens (1071) - Harry de Waard (1196) 0-29Partij
 Jan Aeilkema (973) - Cees Strooper (1331) 0-21Partij
 Han Braakhuis (971) - Ton Bollebakker (1228) 0-210Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Gerrit de Bruijn (1215) 0-23Partij
 Johan Mulder (916) - Nico Kruijswijk (1018) 0-22Partij
 Henk Prak (1013) - Bryan Brank (1062) 1-18Partij
 Jan Starke (838) - Marcel Everloo (1071) 1-15Partij
 Martin Viel (898) - Frits Stuger (990) 0-24Partij
 Johan Tuenter  - Wim Martin (1089) 0-27Partij
   Roden/Leek  -   DCH Heerenveen 2  
12
-
8
 Roel de Vries (1137) - Ulbe Koopman (1004) 2-03Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Martin Boersbroek (1000) 1-12Partij
 Jouke de Haan (1040) - Anne Dekker (1046) 0-29Partij
 Dennie van Dijk (1083) - Marten Zijlstra (970) 1-15Partij
 Bert Begeman (1089) - Riekele Veldstra (987) 1-14Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 2-06Partij
 Bert Honderd (1032) - Sipke Wagenaar (985) 2-07Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Geert van der Molen (965) 1-11Partij
 Rob Helwerda (1026) - Sjouke Zijlstra (778) 1-18Partij
 Fokke Smid (973) - Bouke van der Werff (944) 1-110Partij
   Damkring Emmeloord  -   BDV Borne  
14
-
6
 IJsbrand Haven (1222) - Jan Koerselman (963) 2-04Partij
 Arnold Scharft (1148) - Michiel Hagreis (1054) 1-12Partij
 Jacob Poortinga (1067) - Leo Springer (1092) 1-11Partij
 Teunis Snoek (1050) - Nico Rosink (1183) 1-19Partij
 Alex Boxum (1159) - Gertjan Kolsté (1219) 1-110Partij
 Cor Koene (1120) - Gerald Krol (813) 2-05Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Anton Jurg (1235) 1-13Partij
 Menko van Dijk (1147) - Roelof-Jan de Haan (919) 2-07Partij
 Jan Snijder (965) - Fons ten Broeke  2-08Partij
 Bart Jonker (989) - Frank Eektimmerman (1141) 1-16Partij
   Eye-t Webdesign  -   Dokkum  
7
-
13
 Henk van Renselaar (944) - Jetze Hoogterp (1051) 1-17Partij
 Erik Bakker (1057) - Linze Houwink (1150) 1-16Partij
 Gerard Blok (1063) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 0-25Partij
 Maikel van den Esker (1096) - Henk Bosgraaf (1027) 1-110Partij
 Gerrit Eilander (925) - Willem Nuveld (1080) 0-24Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Piet Pieters (1024) 1-11Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Arend Dijkstra (1006) 1-12Partij
 Freek Jongerman (936) - Binne Brouwer (1101) 1-18Partij
 Harry Beekman (1083) - Dirk Sinnema  1-19Partij
 Henk Mostert Jzn (839) - Bouwe Ringnalda (960) 0-23Partij
   EDC Enschede  -   Damcombinatie Fryslân 2  
14
-
6
 Igor Chartoriyski (1313) - Danny Ruiter (1014) 2-05Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Arnold Wiegersma (989) 2-01Partij
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Bernard Post (1131) 1-16Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Nick de la Fonteyne (1110) 2-03Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Erwin Heslinga (1251) 0-24Partij
 Han Borgman (1153) - Bert Oegema (1037) 2-07Partij
 Marieke Altena (950) - Kerst Hoekstra (1063) 2-08Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Durk de Vries (1050) 1-19Partij
 Mattijs Meulenbeld (1145) - Tjalling Oegema (1054) 2-010Partij
 Jon Schoo (930) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-22Partij