HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  EDC Enschede  ..11914121316....121781448
2  ADG  ..9..15121317111412..81446
3  OG Drachten  911..11..1114101613..81330
4  Damkring Emmeloord  11....7810..1413111281112
5  Damcombinatie Fryslân 2  6591311..10....1416898
6  Roden/Leek  88..12910..1112..10880
7  Dokkum  77910..1013..10..1387-2
8  Winschoten  436..10..71111..1287-32
9  BDV Borne  ..9106..9..910111186-10
10  DCH Heerenveen 2  ..647..81091014..84-24
11  MTB Hoogeveen 2  88796......961282-30
12  Eye-t Webdesign  3....8410789..881-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 06-01-2018     MTB Hoogeveen 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
6
-
14
 Gert Bosker (1208) - Piet Tuik (1192) 2-04Partij
 Gerard Bruins (981) - Piet Leijenaar (1091) 1-110Partij
 Aike Smid (1023) - Nick de la Fonteyne (1110) 1-11Partij
 Wouter Sosef (963) - Arnold Wiegersma (989) 1-15Partij
 Meint de Vries (988) - Bernard Post (1131) 0-23Partij
 Roland Kreeft (839) - Durk de Vries (1050) 0-27Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-29Partij
 Alexander Slot (1063) - Bert Oegema (1037) 1-16Partij
 Renco Oostindjer (852) - Sijtze Terpstra (857) 0-22Partij
 Nicole de Vries (965) - Douwe Douma (951) 0-27Partij
   Dokkum  -   EDC Enschede  
7
-
13
 Jetze Hoogterp (1051) - Juri Geisenblas (1177) 1-16Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Jonathan Wilbrink (1088) 0-24Partij
 Linze Houwink (1150) - Han Borgman (1153) 0-23Partij
 Willem Nuveld (1080) - Jeroen Goudt (1298) 0-21Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Igor Chartoriyski (1313) 0-210Partij
 Minze Osinga (1010) - Marieke Altena (950) 1-19Partij
 Binne Brouwer (1101) - Raphaël Zdoroviak (1190) 1-17Partij
 Dirk Sinnema  - Gino Schirinzi (1159) 1-18Partij
 Sjoerd Bloem (952) - Luit Haan (979) 1-15Partij
 Piet Pieters (1024) - Jon Schoo (930) 2-02Partij
   BDV Borne  -   Eye-t Webdesign  
11
-
9
 Nico Rosink (1183) - Albert Lusink (1096) 1-15Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-17Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Henk van Renselaar (944) 1-110Partij
 Matthijs van Hofwegen (1143) - Gerrit Eilander (925) 2-04Partij
 Leo Springer (1092) - Erik Bakker (1057) 1-12Partij
 Niels Meijer (1086) - Maikel van den Esker (1096) 1-13Partij
 Anton Jurg (1235) - Henk Mostert Azn (1091) 1-11Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Harry Beekman (1083) 0-28Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Freek Jongerman (936) 1-19Partij
 Jan Koerselman (963) - Henk Mostert Jzn (839) 2-06Partij
   DCH Heerenveen 2  -   Damkring Emmeloord  
7
-
13
 Anne Dekker (1046) - Klaas Veldstra (1058) 1-19Partij
 Henk Hosper (1125) - Cor Koene (1120) 1-18Partij
 Johnny Modderman (1073) - Teunis Snoek (1050) 1-16Partij
 Wim van der Molen (1072) - Arie Hoonstra (904) 2-04Partij
 Jelte Veld (1060) - Menko van Dijk (1147) 0-25Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Marthy van Houtert (1155) 0-21Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Bart Jonker (989) 1-12Partij
 Riekele Veldstra (987) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-210Partij
 Geert van der Molen (965) - Arnold Scharft (1148) 0-23Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - IJsbrand Haven (1222) 1-17Partij
   ADG  -   Roden/Leek  
12
-
8
 Marcel Everloo (1071) - Eric van Sonderen (1268) 2-06Partij
 Bryan Brank (1062) - Dennie van Dijk (1083) 1-11Partij
 Harry de Waard (1196) - Bert Honderd (1032) 1-110Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Jaap Huizinga (1052) 1-14Partij
 Cees Strooper (1331) - Bert Begeman (1089) 1-18Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Jouke de Haan (1040) 2-09Partij
 Wim Martin (1089) - Fokke Smid (973) 2-05Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Evert Faber (989) 1-13Partij
 Edwin Feddema  - Roel de Vries (1137) 0-22Partij
 Frits Stuger (990) - Jannes de Vries (945) 1-17Partij
   OG Drachten  -   Winschoten  
14
-
6
 Wopke de Vries (1167) - Johan Tuenter  1-18Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Geert Lubberink (984) 2-09Partij
 Richard Koot (1167) - Harrie Molthoop  2-02Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Martin Viel (898) 2-01Partij
 Peter Boonstra (1180) - Han Braakhuis (971) 1-16Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Jan Aeilkema (973) 1-17Partij
 Henk Jonker (1074) - Gerco Lubberink (1049) 0-210Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Ben Haan (997) 2-04Partij
 Harmen Jonker (996) - Marchinus Mulder  2-03Partij
 Anne Veenstra (816) - Johan Mulder (916) 1-15Partij