HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ..91512121311171412..91650
2  EDC Enschede  ..1114912131016..121791548
3  OG Drachten  11911..111110141613..91532
4  Damcombinatie Fryslân 2  569131111..10..141691110
5  Damkring Emmeloord  811..781014..1311129118
6  Roden/Leek  8899121011..12..1098-2
7  Dokkum  77991010..1310..1397-4
8  BDV Borne  91010..69..910111197-10
9  Winschoten  34610....7111181297-36
10  DCH Heerenveen 2  6..4..781010914994-26
  MTB Hoogeveen 2  88769....91261294-26
12  Eye-t Webdesign  ..3..481079811893-44

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 20-01-2018     MTB Hoogeveen 2  -   Winschoten  
12
-
8
 Aike Smid (1023) - Katrinus Posthumus (1205) 0-22Partij
 Nicole de Vries (965) - Geert Lubberink (984) 0-27Partij
 Alexander Slot (1063) - Jan Aeilkema (973) 2-03Partij
 Gerard Bruins (981) - Gerco Lubberink (1049) 2-09Partij
 Gert Bosker (1208) - Benny Dekens (1071) 2-08Partij
 Roland Kreeft (839) - Henk Prak (1013) 2-05Partij
 Meint de Vries (988) - Han Braakhuis (971) 1-11Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Johan Tuenter  1-110Partij
 Bé Brakels (871) - Johan Mulder (916) 1-16Partij
 Renco Oostindjer (852) - Martin Viel (898) 1-14Partij
   Roden/Leek  -   OG Drachten  
9
-
11
 Jouke de Haan (1040) - Gabriël Heerema (1391) 0-24Partij
 Dennie van Dijk (1083) - Richard Koot (1167) 2-03Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Wopke de Vries (1167) 1-110Partij
 Bert Begeman (1089) - Jeroen Cremers (1119) 0-29Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Peter Boonstra (1180) 1-15Partij
 Bert Honderd (1032) - Rudolf Smedinga (1187) 0-27Partij
 Roel de Vries (1137) - Jan Hoogterp (1236) 0-28Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Henk Jonker (1074) 1-16Partij
 Germ Poortinga (938) - Anne Veenstra (816) 2-02Partij
 Fokke Smid (973) - niet opgekomen  2-01R
   Damkring Emmeloord  -   ADG  
8
-
12
 Klaas Veldstra (1058) - Bryan Brank (1062) 1-14Partij
 Arnold Scharft (1148) - Ton Bollebakker (1228) 1-12Partij
 Teunis Snoek (1050) - Cees Strooper (1331) 0-23Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Wim Martin (1089) 1-11Partij
 Alex Boxum (1159) - Harry de Waard (1196) 0-28Partij
 Cor Koene (1120) - Gerrit de Bruijn (1215) 0-26Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Marcel Everloo (1071) 2-010Partij
 Jacob Post (1159) - Frits Stuger (990) 1-19Partij
 Jan Marten van der Reest (1202) - Hans Mulder (1106) 2-07Partij
 Menko van Dijk (1147) - Nico Kruijswijk (1018) 0-25Partij
   Eye-t Webdesign  -   DCH Heerenveen 2  
11
-
9
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 1-12Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Jelte Veld (1060) 1-16Partij
 Henk van Renselaar (944) - Johnny Modderman (1073) 0-25Partij
 Freek Jongerman (936) - Martin Boersbroek (1000) 1-14Partij
 Niek Regterschot (699) - Wim van der Molen (1072) 2-03Partij
 Erik Bakker (1057) - Marten Zijlstra (970) 1-19Partij
 Albert Lusink (1096) - Anne Dekker (1046) 2-01Partij
 Gerrit Eilander (925) - Riekele Veldstra (987) 0-27Partij
 Maikel van den Esker (1096) - Sipke Wagenaar (985) 2-010Partij
 Harry Beekman (1083) - Geert van der Molen (965) 1-18Partij
   EDC Enschede  -   BDV Borne  
10
-
10
 Jonathan Wilbrink (1088) - Leo Springer (1092) 2-02Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Frank Eektimmerman (1141) 2-04Partij
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Jan Bosch (1028) 2-07Partij
 Igor Chartoriyski (1313) - Michiel Hagreis (1054) 1-19Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Gertjan Kolsté (1219) 0-21Partij
 Han Borgman (1153) - Nico Rosink (1183) 1-18Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Ton Keijzer (1013) 0-210Partij
 Marieke Altena (950) - Jan Koerselman (963) 1-15Partij
 Gerhard Kleinsman  - Anton Jurg (1235) 0-23Partij
 Luit Haan (979) - Roelof-Jan de Haan (919) 1-16Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Dokkum  
11
-
9
 Hans Zondervan (1187) - Willem Nuveld (1080) 1-12Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-13Partij
 Erwin Heslinga (1251) - Jetze Hoogterp (1051) 2-01Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Linze Houwink (1150) 1-14Partij
 Danny Ruiter (1014) - Arend Dijkstra (1006) 2-06Partij
 Bert Oegema (1037) - Binne Brouwer (1101) 0-29Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Piet Pieters (1024) 1-17Partij
 Douwe Douma (951) - Sjoerd Bloem (952) 1-15Partij
 Piet Tuik (1192) - Bouwe Ringnalda (960) 2-08Partij
 Bernard Post (1131) - Minze Osinga (1010) 0-210Partij