HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Samen Sterk  111171113111111131316112036
2  O2O 2  91191011131112121713111736
3  Den Haag  99131011111013121215111630
4  Zaanstreek  1311751113129141314111624
5  VAD Amsterdam  91010159101413161214111544
6  SNA 2  7999111161212151211126
7  Haarlemse Damclub  97971091213161712111122
8  Constant Charlois  99108614810111110119-8
9  Leids Damgenootschap  9871178710151013118-10
10  Lelystad  7886484951413114-48
11  SSS Kampen  7387853910611113-66
12  RDC Rijnsburg 2  475668810779111-66

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 11
za 27-02-2016     RDC Rijnsburg 2  -   Lelystad  
7
-
13
 Cees van den Bosch (1035) - Cyril Sluisdom (1041) 1-110Partij
 Albert Huisman (1171) - Gideon de Bruin (1093) 1-15Partij
 Jan Parlevliet (1006) - Huub Nollet (1175) 0-27Partij
 Mariëlle Meijer-Kromhout (998) - Sam Pryor (1062) 1-11Partij
 Casper Vroegop (1027) - Ricardo Tong Sang (1085) 0-22Partij
 Arno Kooloos (1064) - Bert Zijlstra (1064) 1-18Partij
 Jack van der Plas (946) - Boike Mathoera (905) 0-23Partij
 Nico Mul (831) - Wiebren de Vries (1033) 1-16Partij
 Rinus Kromhout (1094) - Wijnand Groen (912) 1-14Partij
 Gera Hol (984) - Cees Barends (959) 1-19Partij
   Leids Damgenootschap  -   Den Haag  
7
-
13
 Evert Bronstring (1296) - Wim Bremmer (1341) 0-21Partij
 Edwin van Hofwegen (1187) - Frans van Eenennaam (1120) 0-22Partij
 Maurits Meijer (1136) - Pertap Malahé (1183) 1-19Partij
 Hans Tangelder (1131) - Herman Vroom (1098) 1-110Partij
 André van der Kwartel (1105) - Hein van Dee (1074) 1-16Partij
 Hans Kreder (1118) - Frans Teijn (1001) 1-13Partij
 Harry Dekker (1055) - Roy Bidesi (1126) 1-14Partij
 Hans Kolfoort (1140) - Berke Yiğittürk (1054) 1-18Partij
 Henk Meester (1035) - Gerard de Groot (1277) 1-17Partij
 Hein van Winkel (1020) - Hans Giphart (1169) 0-25Partij
   Zaanstreek  -   Haarlemse Damclub  
13
-
7
 Jan de Ruiter (1201) - Fabian Snijder (1125) 0-21Partij
 Peter Groot jr. (1196) - Mark Deurloo (1380) 0-25Partij
 Ramon Sakidin (1185) - Roel Janssen (1221) 2-04Partij
 Ruud Holkamp (1139) - Roberto Vesciano (1055) 1-17Partij
 Paul Teer (1177) - Peter Schipper (983) 2-09Partij
 Wout Rijs (1147) - Paul Smit (989) 1-12Partij
 Paul van der Lem (1185) - Dick Siegers (1122) 1-16Partij
 Ruud Groot (1135) - Frans Elzenga (926) 2-03Partij
 Joop Wind (1102) - Jan Esselman (1000) 2-010Partij
 Daan van Os (1098) - Pieter Schoonderbeek (1090) 2-08Partij
   Constant Charlois  -   O2O 2  
9
-
11
 Eduard Autar (1375) - Hans van den Heuvel (1133) 1-16Partij
 Daouda Soumah (1302) - Hanco Elenbaas (1180) 2-02Partij
 Talha Majeed (1269) - Kenny Kroon (1135) 1-15Partij
 Jaap Riesenkamp (1207) - Wiebo Drost (1239) 0-24Partij
 Francis Tholel (1205) - Erik Brunsman (1240) 0-29Partij
 Ramdew Jahani (1190) - Lucien Leerdam (1060) 1-11Partij
 Jurgen Tholel (1177) - Gerrit Tigchelaar (1107) 1-110Partij
 Ashok Bhajan (1201) - Maarten Kolsloot (1102) 0-28Partij
 Soelinder Jagram (1086) - Thijmen Stobbe (1152) 2-03Partij
 René den Haan (937) - Paul Lohuis (1127) 1-17Partij
   Samen Sterk  -   SSS Kampen  
13
-
7
 Martin de Jong (1140) - Harm Kist (885) 2-07Partij
 Micha van Tol (1204) - Piet Dijkstra (1028) 1-110Partij
 Ali Fthalla (1212) - Gerlof de Jong (1020) 1-16Partij
 Wouter Morssink (1076) - Harwin Reuvekamp (966) 2-01Partij
 Ruud de Kooter (1166) - Nico Lugthart (1210) 1-15Partij
 Martin van der Sluis (1177) - Jan van Olst (1099) 0-24Partij
 Jo Fijen (1177) - Wim Dekker (1108) 1-19Partij
 Martien Out (1172) - Johan Wezenberg (945) 2-02Partij
 Remco Krijgsman (964) - Teun van Gelder (1065) 1-13Partij
 Thomas van der Klis (968) - Henk Kamminga (953) 2-08Partij
   VAD Amsterdam  -   SNA 2  
9
-
11
 Paul de Heus (1174) - René Emmaneel (1019) 1-15Partij
 Herman van Westerloo (1208) - Kevin van Langen (729) 2-01Partij
 Arie Storm (1092) - Jan Groeneweg (1136) 0-28Partij
 Chris van Westerloo (1096) - Jan Houwing (1206) 1-12Partij
 Michel Horn (1144) - Ritchie Wijnker (1165) 0-29Partij
 Kees Binnenkade (1165) - Coen Jong (1017) 1-16Partij
 Jos Eggen (1214) - Exuperry Mwenedata (822) 1-13Partij
 Hans Vermeulen (1155) - Henk Groot (1045) 1-110Partij
 Tim Karman (850) - Theo Tesselaar (1190) 0-24Partij
 Dirk Vet (1001) - Maurice Koopmanschap (857) 2-07Partij