HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Kroonschijf DEZ  ..11111212..121312151391842
2  O2O 2  ..1011131311..1213111291732
3  VAD Amsterdam  9108..13171515..101191236
4  DC Dordrecht  99129..1311141511..91226
5  PWG s-Gravenpolder  87..1110711..1511149118
6  Leids Damgenootschap  877..1010815..121298-2
7  Haarlemse Damclub  ..93713101081113..98-12
8  De Hofstad Dammers  8..5991210610..1396-16
9  Van Stigt Thans 3  7856..5121415..996-18
10  Middelburg  87..55..9105131094-36
11  Constant Charlois 2  59109987....71493-24
12  SNA 2  789..68..71110693-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 20-01-2018     Constant Charlois 2  -   PWG s-Gravenpolder  
9
-
11
 Jaap Riesenkamp (1201) - Peter Schunselaar (1194) 1-11Partij
 Jurgen Tholel (1179) - Jacob Provoost (1160) 2-07Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 0-29Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Fons Huijbreghts (1107) 1-13Partij
 Marlon Mangroe (733) - Niels Roelofsen (1136) 0-210Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Jaap Veerhoek (1092) 1-15
 Nirain Ghoerai (930) - Jeanine van der Horst (1098) 0-26Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Jos de Wild (1046) 2-08Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Hans Bomgaars (1080) 1-12Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Cees Rijk (1110) 1-14Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Middelburg  
15
-
5
 Tiny Mous (1162) - Bram Goedhart (1176) 1-17Partij
 Hans Lansbergen (1186) - Daaf Kasse (1311) 2-02Partij
 Reza Ghafoerkhan (1105) - Jaap de Jonge (1136) 1-14Partij
 Henk de Witt (1287) - Danny Wattel (1218) 2-06Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 1-19Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Piet Allaart (1067) 2-05Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Ruud van Eenennaam (939) 1-110Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Patrick Rietsema (1059) 1-13Partij
 Adri van Huet (1146) - Gerard Krijger (1076) 2-08Partij
 Peter Lansbergen (1044) - Wim Koppejan (1045) 2-01Partij
   VAD Amsterdam  -   DC Dordrecht  
8
-
12
 Paul de Heus (1208) - André Droog (1358) 0-29Partij
 Arie Storm (1100) - Jan van Oosterhout (860) 2-03Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Anton Kosior (1307) 1-17Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Randy Horne (1194) 1-12Partij
 Michel Horn (1160) - Kees van Dijk (926) 2-010Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Fred Roedolph (1200) 1-18Partij
 Jos Eggen (1211) - Joop Roedolph (1144) 0-26Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Nico Knoops (1294) 0-25Partij
 Henk Twijnstra (1180) - Ton van Bokhoven (1142) 1-14Partij
 Tiemen Smit (859) - Jan van den Hooff (1103) 0-21Partij
   Leids Damgenootschap  -   Haarlemse Damclub  
10
-
10
 Evert Bronstring (1302) - Pieter Schoonderbeek (1068) 2-09
 Edwin van Hofwegen (1185) - Roel Janssen (1208) 1-110Partij
 Maurits Meijer (1162) - Mark Deurloo (1374) 0-25Partij
 Hans Tangelder (1113) - Marcel Kosters (1171) 0-24
 Evert Dollekamp (1267) - Fabian Snijder (1128) 1-13Partij
 Hans Kreder (1102) - Rudi van Velzen (774) 1-18Partij
 Harry Dekker (1047) - Frans Elzenga (918) 1-12
 André van der Kwartel (1076) - Paul Smit (1004) 2-01
 Henk Meester (1034) - Dick Siegers (1091) 0-26
 Jack van der Plas (970) - Roberto Vesciano (1079) 2-07
   SNA 2  -   O2O 2  
8
-
12
 Maurice Koopmanschap (960) - Marco de Koning (1194) 1-19Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Erik Brunsman (1257) 1-14Partij
 René Emmaneel (1050) - Hans van den Heuvel (1118) 1-17Partij
 Timo Kuipers (1131) - Wiebo Drost (1250) 1-12Partij
 Jan Houwing (1210) - Kenny Kroon (1135) 1-18Partij
 Pepijn Folgers (826) - Hanco Elenbaas (1168) 0-210Partij
 Bertus Groot (954) - Laura Ratniece (1096) 1-16Partij
 Coen Jong (1010) - John Stins (1081) 1-15Partij
 Luca Smit  - Paul Lohuis (1126) 0-21Partij
 Daan van Os (1078) - Lucien Leerdam (1095) 1-13Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   De Hofstad Dammers  
12
-
8
 Harm Jan van Rees (1108) - Nizaam Muradin (1121) 1-12
 Wim Kalis (1353) - Frans van de Velde (1095) 2-01
 Arie van Genderen (1078) - Piet Rozenboom (1000) 1-18Partij
 Peter de Hek (1281) - Jaap van Hal (1041) 1-17Partij
 Peter Hartog (1235) - Krijn Toet (1241) 1-14
 Ad de Hek (1143) - Hugo Simons jr. (1174) 2-03
 Pieter Trapman Sr. (1174) - Bonne Douma (1086) 0-26
 Kees Brandwijk (1088) - Jetse Veenstra (1020) 1-19
 Dirk van Genderen (1085) - Dion van Bommel (1029) 2-05
 Cor Westerveld (1181) - Jack Mondt (965) 1-110