HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  O2O 2  1110111311131112161312112146
2  De Kroonschijf DEZ  91111127121513121213111834
3  VAD Amsterdam  10981117131015151411111646
4  DC Dordrecht  9912913151114111512111640
5  PWG s-Gravenpolder  78911710111011151411126
6  Haarlemse Damclub  91337131013810111411122
7  Leids Damgenootschap  787510101215813121110-6
8  Constant Charlois 2  951099781211714117-18
9  Van Stigt Thans 3  875610125814159117-22
10  De Hofstad Dammers  485991012961013116-30
11  Middelburg  78655971351010114-50
12  SNA 2  8798668611710113-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 11
za 17-02-2018     Constant Charlois 2  -   Van Stigt Thans 3  
12
-
8
 Jurgen Tholel (1179) - Henk de Witt (1287) 1-1Partij
 Daouda Soumah (1282) - Tiny Mous (1162) 2-0Partij
 Jaap Riesenkamp (1201) - Kamanda Mulaya (1054) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Peter Lansbergen (1044) 1-1Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Piet Bastiaanse (1160) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Adriaan Groenendijk (924) 2-0Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Nico Groenendijk (952) 2-0Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Adri van Huet (1146) 0-2Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Dirk van Schaik Jr. (1375) 1-1Partij
 Marlon Mangroe (733) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 2-0Partij
   VAD Amsterdam  -   PWG s-Gravenpolder  
11
-
9
 Arie Storm (1100) - Peter Schunselaar (1194) 1-15Partij
 Paul de Heus (1208) - Fons Huijbreghts (1107) 2-04Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Niels Roelofsen (1136) 2-01Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Jeanine van der Horst (1098) 0-26Partij
 Michel Horn (1160) - Cees Rijk (1110) 1-110Partij
 Jos Eggen (1211) - Jos de Wild (1046) 2-07Partij
 Rob van Westerloo (1142) - Jaap Veerhoek (1092) 0-23Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Aart Walraven (1199) 1-19Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Hans Bomgaars (1080) 0-22Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Cor Boot (959) 2-08Partij
   Leids Damgenootschap  -   Middelburg  
13
-
7
 Evert Bronstring (1302) - Bram Goedhart (1176) 1-15Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Daaf Kasse (1311) 2-02Partij
 Maurits Meijer (1162) - Jaap de Jonge (1136) 1-17Partij
 Hans Tangelder (1113) - Wim Koppejan (1045) 2-01Partij
 Hans Kreder (1102) - Ruud van Eenennaam (939) 2-04Partij
 André van der Kwartel (1076) - Piet Allaart (1067) 0-29Partij
 Harry Dekker (1047) - Arie den Hollander (1034) 2-010Partij
 Jack van der Plas (970) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 1-13Partij
 Arend van Beelen (987) - Patrick Rietsema (1059) 1-18Partij
 Peter van de Berg (907) - Gerard Krijger (1076) 1-16Partij
   SNA 2  -   DC Dordrecht  
8
-
12
 Maurice Koopmanschap (960) - André Droog (1358) 1-110Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Randy Horne (1194) 1-18Partij
 René Emmaneel (1050) - Anton Kosior (1307) 0-25Partij
 Henk Groot (1019) - Bert Baars (900) 1-13Partij
 Bertus Groot (954) - Ton van Bokhoven (1142) 1-17Partij
 Kevin van Langen (753) - Simon Rompa (911) 1-16Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Jan van den Hooff (1103) 0-21Partij
 Coen Jong (1010) - Jan van Oosterhout (860) 2-02Partij
 Sierd van Randen (993) - Kees van Dijk (926) 1-14Partij
 Daan van Os (1078) - Fred Roedolph (1200) 0-29Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Haarlemse Damclub  
7
-
13
 Peter Hartog (1235) - Fabian Snijder (1128) 0-21Partij
 Peter de Hek (1281) - Dick Siegers (1091) 0-25Partij
 Cor Westerveld (1181) - Mark Deurloo (1374) 0-28Partij
 Wim Kalis (1353) - Roel Janssen (1208) 0-23Partij
 Arie van Genderen (1078) - Marcel Kosters (1171) 2-09Partij
 Pieter Trapman Sr. (1174) - Pieter Schoonderbeek (1068) 2-010Partij
 Martin Nederlof (1031) - Roberto Vesciano (1079) 1-14Partij
 Dirk van Genderen (1085) - Rudi van Velzen (774) 0-22Partij
 Ad de Hek (1143) - Paul Smit (1004) 1-17Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Frans Elzenga (918) 1-16Partij
   De Hofstad Dammers  -   O2O 2  
4
-
16
 Krijn Toet (1241) - Peter Hoogteijling (1340) 0-210Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Wiebo Drost (1250) 2-02Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Marco de Koning (1194) 0-28Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Hanco Elenbaas (1168) 1-16Partij
 Frans van de Velde (1095) - Erik Brunsman (1257) 0-25Partij
 Bonne Douma (1086) - Jan Pieter Drost (1282) 0-29Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Kenny Kroon (1135) 0-23Partij
 Piet Rozenboom (1000) - Hans van den Heuvel (1118) 0-21Partij
 Harold Jagram (984) - Gerrit Tigchelaar (1085) 0-24Partij
 Jack Mondt (965) - Paul Lohuis (1126) 1-17Partij