HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Rinsumageest  ............9126
2  De Harste Houdt Stand  ..........8..124
3  Ontspanning  ........7....122
  DCT Twijzelerheide  ......7......122
5  Damcombinatie Fryslân 3  ......5......10-2
  Oudega  ....5........10-2
7  Huizum 3  ..4..........10-4
8  OKK Gerkesklooster  3............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 1
ma 16-10-2017     De Harste Houdt Stand  -   Huizum 3  
8
-
4
 Jan Algra (1325) - Gauke Dirk Nijholt (836) 2-01Partij
 Henk Stapert (1004) - Jan de Vos (1003) 2-06
 Harm Terpstra (948) - Bram Scholma (929) 1-15Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Bart Adema (796) 0-22Partij
 Atze Samplonius (814) - Fedde van der Laan (816) 2-03
 Sjoerd Algra (814) - Ton Bouwkamp (665) 1-14
di 17-10-2017     Ontspanning  -   Oudega  
7
-
5
 Jelte Veld (1060) - Sietse Jonker (880) 1-12
 Hylke Dykstra (991) - Henk Jonker (1074) 1-15Partij
 Durk Smidstra (1036) - Joop de Graaf (861) 2-04
 Henk Dykstra (852) - Linze Houwink (1150) 1-16
 Yneke Goerres (663) - Harmen Jonker (996) 0-23
 Johan van den Brink (796) - Jan Tuintjer (642) 2-01
   Damcombinatie Fryslân 3  -   DCT Twijzelerheide  
5
-
7
 Bernard Post (1131) - Binne Brouwer (1101) 1-14Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Henk Bosgraaf (1027) 1-13Partij
 Piet Leijenaar (1091) - Hans van Dijk (1003) 0-26Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (950) - Gijs Koelstra (980) 1-15
 Theo Wolthers (832) - Piet Wiersma (866) 1-12Partij
 Lucas Huitema (803) - Jan Zwaagstra (777) 1-11
do 19-10-2017     OKK Gerkesklooster  -   Rinsumageest  
3
-
9
 Steven Veenstra sr. (1012) - Arnold Wiegersma (989) 1-14Partij
 Jan Veenstra (930) - Bouwe Ringnalda (960) 1-16
 J. de Bruin (901) - Henk Elgersma (918) 1-15
 Rindert Triemstra (700) - Tjalling Oegema (1054) 0-23
 Louis Douma (560) - Bert Oegema (1037) 0-21Partij
 H. Veenstra  - Durk Douma (1006) 0-22