HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Nijmegen  16....1011....14..121461134
2  DIOS/Eureka  4........1314..11151261018
3  Ons Genoegen Utrecht  ....891111121413....71016
4  WSDV 2  ....12139..101411....6918
5  Raes DC Maastricht  10..117..129..1112..794
6  DES Lunteren 2  9..911........1414126818
7  DAmateurs  ..79..8....10..121265-4
8  EAD Asten  ..681011....8....1265-10
9  Denk en Zet Culemborg 2  6..66....10127....63-26
10  Dammers Uit Oost 2  ..97996....13....62-14
11  Rivieren Dammers  85....868......1162-28
12  CTD Arnhem 2  68......888....960-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 09-12-2017     DES Lunteren 2  -   DC Nijmegen  
9
-
11
 Evert van de Pol (1106) - Hans Ladage (1219) 1-15
 Jeroen van den Brink (992) - Denise van Dam (1085) 1-18
 Jaap Heij (1041) - Sammy Amusah (1121) 1-12Partij
 Robbert Westerink (1102) - Gerard Martens (1099) 1-110Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Jean van Ingen (1031) 0-26
 Henk Timmer (1068) - Albert Eggink (1054) 0-29Partij
 Henri van Hierden (1164) - Stef Migchelbrink (1039) 2-04Partij
 Melanie Voskuil (912) - Anton Janssen (1037) 1-13Partij
 Wim Lammers (1147) - Kees Hazen (1133) 1-11
 Edwin Loozen (1066) - Ludger Buijs (1075) 1-17
   DAmateurs  -   Rivieren Dammers  
12
-
8
 Rob Pijnenburg (995) - Rik Verboon (1270) 0-23Partij
 Arno Bloks (1036) - Theo Voorspuij (1279) 0-26Partij
 Antoine van Zandvoort (1099) - Ernst de Heer (958) 2-08Partij
 Jacques Brouns (1051) - Thijs Verboon (1165) 1-12Partij
 Leo van Vlerken (1003) - Henk Houweling (1114) 1-110Partij
 John Wilsens (1069) - Krijn van Herwaarden (1019) 0-25Partij
 Frits van Tilborg (1056) - Menno Eijkelenboom (688) 2-04Partij
 Tom Vissers (986) - Mark Mandemaker (916) 2-07Partij
 Jos van der Wielen (1129) - Hugo Muilwijk (675) 2-01Partij
 Martien van Erp (925) - Coen Westerveen (846) 2-09Partij
   EAD Asten  -   CTD Arnhem 2  
12
-
8
 Patrick Adriaans (1130) - Aroen Bholasingh (826) 2-08Partij
 Ruud Arts (1146) - Rein Bergsma (1033) 2-06Partij
 Paul Hellings (1185) - Sander Neutel (1146) 1-110Partij
 Jules Martens (1087) - Ton Berends (1000) 1-19Partij
 Hans van Berkel Sr. (1067) - Wilrick Wonnink (1125) 2-01Partij
 Hans Greveraars (929) - Theo Willemsen (1077) 1-17Partij
 Peter Arts (1015) - Leo Steyntjes (990) 0-23Partij
 Hans Berkers (1212) - Henk Mahboeb (990) 2-05Partij
 Ad Boot (1056) - Sammy Brijobhokun (821) 0-24Partij
 Martien Madou (850) - Wim van Dongen (880) 1-12Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   DIOS/Eureka  
9
-
11
 Johan Haijtink (1077) - Hubert de Baetselier (1078) 2-03Partij
 Ralf Richters (1080) - Theo Schippers (1322) 1-16Partij
 Jaap de Vries (1075) - Tom Swelsen (1101) 0-29Partij
 Jan Masselink (1151) - Brion Koullen (1267) 1-14Partij
 Tom Westhof (956) - Maarten Everduim (1075) 1-17Partij
 Simon Wiersma (938) - Eddy Zijlstra (1128) 0-25Partij
 Alexandra Betting (983) - Darja Koullen (1025) 1-110Partij
 Rodier Evers (1021) - Jasper Kole (722) 1-18Partij
 Tom Rinner (838) - Folkert Jansen (823) 2-02Partij
 Hidde Terpstra  - Mark Werrebrouck (1020) 0-21Partij
   WSDV 2  -   Raes DC Maastricht  
13
-
7
 Machiel Weistra (1096) - Dennis Joosten (1043) 2-010Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Gijs Schoenmakers (1234) 1-17Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Ber ten Haaf (1077) 2-02
 Henk Kleinrensink (1184) - Dick Huitink (1034) 1-19Partij
 Ákosh Kardos (897) - Janes De Vries (1004) 0-21
 Gerben van Steenbergen (1216) - Haije Kroodsma (835) 2-04
 Hans Dammingh (1112) - Karel Leemreize (1195) 1-18
 Derk Kleinrensink (1141) - Eric Conrad (1095) 1-16
 Owen Donkers (1122) - Erik de Gouw (862) 2-03
 Harry Doomernik (1119) - Andy Damen (1125) 1-15Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Denk en Zet Culemborg 2  
14
-
6
 Arne van Mourik (1268) - Ed Kok (1154) 2-010Partij
 Alfons Ottink (1297) - Henk Ruesink (1204) 1-18Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Henk Stoop (1094) 2-01Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Simon Harmsma (948) 0-22Partij
 Cock van Wijk (1247) - Jan Riesthuis (1060) 1-19Partij
 Wouter van Beek (1232) - Albert Middelkoop (901) 1-13Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Krijn van Drie (1025) 1-15Partij
 Peter Meijler (1118) - Ebbo de Jong (959) 2-07Partij
 Teus de Mik (947) - Peter Kers (822) 2-06Partij
 Lex van Amerongen (1085) - Alijn Kuijer (579) 2-04Partij