HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  CTD Arnhem  1013131011131314121114112048
2  DamCombinatie Fryslân  10131391113121510120111836
3  DIOS Achterhoek  7781411121112101211111510
4  MTB Hoogeveen  771211712111210121211156
5  Ravenshorst Nijverdal  101169111110912141011136
6  De Oldehove  9991399813131414111020
7  Het Noorden  778891112101110121110-10
8  Dammers Uit Oost  789910128151491511912
9  Huizum  6588117105111211119-32
10  Hijken DTC 2  810101087969812115-26
11  Witte van Moort 2  98886610118128115-32
12  EDC Enschede  6098106859812113-38

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     Ravenshorst Nijverdal  -   Huizum  
9
-
11
 Ronny Koop (1073) - Anton Schotanus (1322) 2-08
 Herman Damman (1178) - Marten Martens (1031) 1-110
 Erik Eikenaar (983) - Anne Piet Kooistra (1244) 0-21
 Harrie Hoonhorst (1033) - Jan Bosselaar (1080) 1-12
 Ype Feenstra (710) - Erwin Heslinga (1254) 0-23Partij
 Gerrit Boom (1347) - Jacob de Vries (1169) 1-15Partij
 Artem Ivanov (1538) - Jan Adema (1237) 2-06
 Bill Neven (1318) - Rein van der Pal (1416) 1-17Partij
 Rienk van Marle (1274) - Sietse Nagel (1169) 1-19Partij
 Ronald Sempel (805) - Jan T. Terpstra (966) 0-24Partij
   De Oldehove  -   Het Noorden  
9
-
11
 Tjalling Goedemoed (1416) - Albertus Kamps (1052) 1-15Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1347) - Danny Staal (1318) 2-010Partij
 Jan van Dijk (1363) - Johan Rademaker (1008) 2-01Partij
 Jan Algra (1324) - Jan van Meggelen (1258) 1-16Partij
 Oege Dijkstra (1269) - Paul Wijninga (1256) 1-19Partij
 René Wijpkema (1226) - Nick Hoving (1337) 0-23Partij
 Piet Tuik (1220) - Henk Stroetinga (1160) 1-17Partij
 Jappie de Vries (1175) - Bert de Jong (1142) 0-22Partij
 Bernard Post (1140) - Martijn de Jong (1294) 1-18Partij
 Nick de la Fonteyne (1092) - Wouter Wolff (1230) 0-24
   Dammers Uit Oost  -   Hijken DTC 2  
14
-
6
 Leopold Sekongo (1354) - Kor de Groot (1121) 2-02Partij
 Henk Hoekman (1260) - Jaap Knipper (1088) 1-110Partij
 Gerrit Wassink (1309) - Bert Dollekamp (1196) 2-06Partij
 Dinant Spieker (1291) - Jan Mente Drent (1323) 1-19Partij
 Tim Vermeulen (1163) - Harry de Groot (1155) 1-17Partij
 Coen Donders (1195) - Herm Jan Brascamp (1103) 2-03Partij
 Jochem Zweerink (1351) - Rik Smit (1096) 1-14Partij
 Mario Daamen (1157) - Henk Kalk (1278) 1-18Partij
 Niek Smeitink (1246) - Berend Plijter (1094) 2-01Partij
 Bert Woolschot (1193) - Benjo Verberkt (1182) 1-15Partij
   MTB Hoogeveen  -   CTD Arnhem  
7
-
13
 Aike Smid (1046) - Michael Palmer (1247) 0-27Partij
 Joël Palmans (1244) - Gaetano Nahar (1298) 1-110Partij
 Marcel Corba (1247) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1289) 1-15Partij
 Nick Waterink (1188) - Hin Wong (1330) 0-23Partij
 Maarten Wichgers (1174) - Sander Neutel (1150) 1-18Partij
 Zainal Palmans (1347) - Peter Kort (1288) 1-19Partij
 Alexander Slot (1063) - Leo Aliar (1227) 1-12Partij
 Gert Bosker (1222) - Erik van de Weerdhof (1290) 1-16Partij
 Michel Stempher (1304) - Rik Twilhaar (1312) 0-24Partij
 Rick Hakvoort (1240) - Bart Terwel (1321) 1-11Partij
   DIOS Achterhoek  -   DamCombinatie Fryslân  
7
-
13
 Marcel Knipper (1321) - Siep Buurke (1255) 2-0
 Ben Smeenk (1351) - Harm Wiersma (1497) 0-2
 Han Seinhorst (1232) - Willem Leijenaar (1251) 1-1Partij
 Bert van Oosterom (1164) - Bassirou Ba (1475) 0-2
 Erik ten Hagen (1131) - Sjoerd Huitema (1271) 1-1
 Frits Zegelink (1209) - Douwe Edelenbos (1221) 2-0
 Arnoud de Greef (1252) - Taeke Kooistra (1320) 0-2
 Ap van Ingen (1147) - Bastiaan Hollander (1287) 0-2
 Dimitri Druzinin (1296) - Gerlof Kolk (1382) 1-1
 Jan Dallinga (1252) - Wytze Sytsma (1312) 0-2
   EDC Enschede  -   Witte van Moort 2  
12
-
8
 Juri Geisenblas (1203) - Niek Kloppenburg (1169) 1-17Partij
 Emmanuel Merins (1242) - Peter Hoopman (1374) 2-01Partij
 Raphaël Zdoroviak (1189) - Eddie Hilberink (1269) 1-12Partij
 Jeroen Goudt (1331) - Leonie de Graag (1046) 2-06Partij
 Gino Schirinzi (1210) - Edwin Twiest (1350) 0-29Partij
 Han Borgman (1158) - René Schippers (1328) 1-14Partij
 Piet Karregat (1251) - Jan Willem Hoeve (1193) 1-18Partij
 Igor Chartoriyski (1304) - Jan Schippers (1228) 2-05Partij
 Jonathan Wilbrink (1051) - Elena Altchoul (1254) 1-13Partij
 Jon Schoo (908) - Gerwin Mollink (1144) 1-110Partij