HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  CTD Arnhem  12141171161012141115111726
2  Dammers Uit Oost  8119119131415131218111646
3  Het Noorden  6910129151210121112111416
4  DamCombinatie Fryslân  911106139914121313111318
5  DV VBI Huissen 2  13981412613118917111220
6  Nijverdal  9111178121199131311126
7  Witte van Moort 2  147511148912118101111-2
8  Lent  106811791181013131110-8
9  Harderwijk  851069118121111101110-18
10  Huizum  6788121191091013118-14
11  DIOS Achterhoek  989711712791010116-22
12  WSDV 2  52873710710710113-68

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 11
za 18-02-2017     Lent  -   CTD Arnhem  
10
-
10
 Roland de Rijke (1186) - Peter Kort (1278) 1-18Partij
 Gert van Willigen (1215) - Erik van de Weerdhof (1262) 1-19Partij
 Maarten Nas (1308) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1272) 1-13Partij
 Marco van Bronswijk (1214) - Bart Terwel (1331) 1-11Partij
 Joppe Lemmen (1162) - Michael Palmer (1277) 1-16Partij
 Sander Spaans (1193) - Ronald Roethof (1183) 1-17Partij
 Rob Everts (991) - Sander Neutel (1153) 1-15Partij
 Jan Jacobs (1187) - Leo Aliar (1231) 1-14Partij
 Joop Geurts (1208) - Rik Twilhaar (1317) 1-12Partij
 Eep van Manen (1167) - Hin Wong (1342) 1-110Partij
   Het Noorden  -   Nijverdal  
9
-
11
 Tamar Visser (794) - Harrie Hoonhorst (1044) 1-19Partij
 Johan Rademaker (1035) - Ronald Sempel (819) 1-16Partij
 Albertus Kamps (1097) - Ronny Koop (1121) 1-13Partij
 Bert de Jong (1146) - Artem Ivanov (1529) 1-17Partij
 René Wijpkema (1217) - Bill Neven (1313) 0-22Partij
 Paul Wijninga (1233) - Rienk van Marle (1292) 1-15Partij
 Jan van Meggelen (1275) - Michel Koop (1243) 1-110Partij
 Martijn de Jong (1289) - Gerrit Boom (1335) 1-18Partij
 Nick Hoving (1368) - Marinus Morsink (1275) 0-21Partij
 Martin Dolfing (1525) - Paul Everloo (1137) 2-04Partij
   DV VBI Huissen 2  -   DIOS Achterhoek  
9
-
11
 Remco Vredenberg (1110) - Erik ten Hagen (1255) 1-14Partij
 Willem Hoek (1251) - Han Seinhorst (1211) 1-18Partij
 Martijn Weijers (974) - Jan Dallinga (1241) 0-21Partij
 Marcel Janssen (1304) - Arnoud de Greef (1248) 2-07Partij
 Geert Berends (1262) - Bert van Oosterom (1139) 1-15Partij
 Dirk Joosten (1196) - Ap van Ingen (1134) 1-110Partij
 Emiel Leijser (1222) - Theo Stoverinck (1095) 1-12Partij
 Rob Schrooten (1171) - Dimitri Druzinin (1294) 1-19Partij
 Maarten Linssen (1337) - Gerben te Raa (1103) 1-16Partij
 Theo Berends (1234) - Frits Zegelink (1204) 0-23Partij
   WSDV 2  -   Witte van Moort 2  
10
-
10
 Derk Kleinrensink (1160) - Gert-Jan Hoeve (1174) 2-03Partij
 Owen Donkers (1118) - Gerwin Mollink (1150) 2-010Partij
 Hans Dammingh (1112) - Eddie Hilberink (1255) 1-14Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (965) - Jan Willem Hoeve (1201) 0-27Partij
 Harry Doomernik (1116) - Jan Schippers (1221) 1-16Partij
 Hans Kromhout (1074) - Jeffrey Steen (920) 1-12Partij
 Henk Kleinrensink (1169) - Peter Hoopman (1368) 2-08Partij
 Harry Otten (1155) - Theo Leoné  0-25Partij
 Jaap Vink (1092) - René Schippers (1325) 0-21Partij
 Arie Janssen van Doorn (1149) - Alex Noppers (1012) 1-19Partij
   Dammers Uit Oost  -   Huizum  
13
-
7
 Niek Smeitink (1273) - Tjalling van den Bosch (1176) 1-19Partij
 Gerrit Wassink (1293) - Anne Piet Kooistra (1242) 1-110Partij
 Henk Hoekman (1259) - Rein van der Pal (1419) 1-14Partij
 Jorne Huiting (1104) - Bart Visser (1142) 1-11Partij
 Dinant Spieker (1308) - Piet Bouma (1219) 2-05Partij
 Bert Woolschot (1181) - Jan Bosselaar (1076) 1-17Partij
 Wouter Ludwig (1409) - Jan Adema (1251) 2-06Partij
 Thijs Gerritsen (1274) - Erwin Heslinga (1289) 1-13Partij
 Jochem Zweerink (1348) - Anton Schotanus (1272) 1-12Partij
 Tim Vermeulen (1190) - Sietse Nagel (1121) 2-08Partij
   Harderwijk  -   DamCombinatie Fryslân  
6
-
14
 Gerwin van der Meer (1181) - Wytze Sytsma (1327) 0-28Partij
 René Schaafsma (1161) - Bastiaan Hollander (1305) 0-24Partij
 Niek Kuijvenhoven (1385) - Douwe Edelenbos (1226) 1-15Partij
 Ruurd Wuestman (1185) - Durk de Vries (1053) 1-19Partij
 Henry Offenga (1197) - Piet Leijenaar (1067) 0-210Partij
 Egbert van Hattem (1177) - Willem Leijenaar (1261) 1-12Partij
 Kees de Jong (1233) - Sjoerd Huitema (1282) 0-26Partij
 Jan van der Star (1153) - Gerlof Kolk (1367) 1-17Partij
 Jan Hendrik Kok (1194) - Jappie de Vries (1174) 2-01Partij
 Joras Ferwerda (1113) - Taeke Kooistra (1328) 0-23Partij