HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren  ..12101312....14..141371336
2  DamCombinatie Fryslân  ..9..1311..11..13131471228
3  Het Noorden  81110....11..11..11117116
4  Dammers Uit Oost  10..10..8..15141413..71028
5  Witte van Moort 2  77....121013..12..13798
6  DIOS Achterhoek  89..1281311......13788
7  Harderwijk  ....9..1071181211..77-4
8  Nijverdal  ..9..579911....1274-16
9  DCH Heerenveen  6..96....129711..74-20
10  Hijken DTC 2  ..7..68..8..1381073-20
11  Gooi & Eemland  6797....9..912..72-22
12  Huizum  769..77..8..10..71-32

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 14-10-2017     Het Noorden  -   DES Lunteren  
8
-
12
 Jan van Meggelen (1271) - Mark Sanders (1208) 1-15Partij
 Jakob Pronk (1163) - Arjen Timmer (1325) 0-21Partij
 René Wijpkema (1217) - Jan Lammers (1191) 1-17Partij
 Martin Dolfing (1532) - Stijn Overeem (1211) 1-19Partij
 Michiel Kroesbergen (1443) - Erwin van Hierden (1357) 0-24Partij
 Nick Hoving (1371) - Arno Bos (1095) 1-18Partij
 Danny Staal (1334) - Ronald van de Beek (1208) 1-16Partij
 Floris Tol (1130) - Henk Klarenbeek (1396) 0-23Partij
 Paul Wijninga (1223) - Arwin Lammers (1187) 2-02Partij
 Bert de Jong (1158) - Aldert van Eck (1242) 1-110Partij
za 16-12-2017     Hijken DTC 2  -   Gooi & Eemland  
8
-
12
 Siep Buurke (1228) - Jelmer Martens (1109) 1-18Partij
 Bert Dollekamp (1184) - Cor de Jong (1247) 0-25Partij
 Jan Mente Drent (1343) - Henk Vogelenzang de Jong (1104) 2-010Partij
 Rik Smit (1123) - Peter Frans Koops (1137) 0-26Partij
 Henk Kalk (1258) - Maarten Kolsloot (1106) 1-14Partij
 Hans van der Laan (1114) - Wim Muijs (1148) 0-23Partij
 Herm Jan Brascamp (1073) - Eric van Dusseldorp (1329) 1-17Partij
 Berend Plijter (1055) - Gerhard de Graaf (1144) 0-22Partij
 Hilko Koning (1060) - Leo van der Laan (1162) 1-19Partij
 Jaap Knipper (1127) - Bertus de Harder (1192) 2-01Partij
   Nijverdal  -   DCH Heerenveen  
11
-
9
 Ronny Koop (1135) - Sjoerd Koopman (1264) 0-27Partij
 Rienk van Marle (1313) - Johan Teake Dekker (1336) 0-25Partij
 Bill Neven (1310) - Henk Hosper (1125) 2-08Partij
 Harrie Hoonhorst (1052) - Oscar Veltman (1133) 1-16Partij
 Herman Damman (1157) - Jelte Veld (1060) 2-04Partij
 Gerrit Boom (1348) - Gerben de Wit (1225) 1-19Partij
 Paul Everloo (1145) - Peter Achterstraat (1119) 2-02Partij
 Marinus Morsink (1270) - Aize Plantinga (1071) 2-010Partij
 Erik Eikenaar (965) - Peter Veltman (1203) 0-21Partij
 Michel Koop (1243) - Waylon Poot (1216) 1-13Partij
   DIOS Achterhoek  -   Dammers Uit Oost  
12
-
8
 Alexander Presman (1444) - Bert Woolschot (1182) 2-01Partij
 Jan Dallinga (1208) - Tom Knapen (1050) 2-010Partij
 Erik ten Hagen (1231) - Jochem Zweerink (1364) 2-04Partij
 Gerben te Raa (1127) - Hans Rinner (875) 2-05Partij
 Bert van Oosterom (1127) - Tim Hendriksen (1136) 0-26
 Theo Stoverinck (1102) - Gerrit Wassink (1306) 1-12Partij
 Han Seinhorst (1242) - Wouter Ludwig (1413) 0-29Partij
 Dimitri Druzinin (1306) - Tom Rinner (838) 2-08Partij
 Arnoud de Greef (1254) - Gep Leeflang (1274) 0-27Partij
 Ap van Ingen (1138) - Henk Hoekman (1265) 1-13Partij
   Witte van Moort 2  -   Harderwijk  
10
-
10
 Niek Kloppenburg (1225) - Jan Hendrik Kok (1210) 1-110Partij
 Bennie Hessing Sr. (884) - Jan Willem Hoeve (1203) 0-21Partij
 Theo Leoné (1170) - Kees de Jong (1223) 1-19Partij
 Jeffrey Steen (997) - Gerwin van der Meer (1185) 2-03Partij
 Tomasz Miksa (1276) - Ruurd Wuestman (1165) 1-12Partij
 Edwin Twiest (1337) - Fred Elgersma (1171) 0-27Partij
 René Schippers (1333) - Jan van der Star (1182) 1-18Partij
 Jan Schippers (1215) - Egbert van Hattem (1199) 1-16Partij
 Peter Hoopman (1358) - René Schaafsma (1160) 2-04Partij
 Alex Noppers (1021) - Niek Kuijvenhoven (1398) 1-15Partij
   Huizum  -   DamCombinatie Fryslân  
6
-
14
 Jan Adema (1240) - Jappie de Vries (1193) 0-25Partij
 Anton Schotanus (1296) - Taeke Kooistra (1296) 1-13Partij
 Anne Piet Kooistra (1235) - Oege Dijkstra (1258) 1-19Partij
 Rein van der Pal (1422) - Sjoerd Huitema (1304) 1-110Partij
 Jacob de Vries (1191) - Wytze Sytsma (1336) 0-28Partij
 Jan T. Terpstra (997) - Gerlof Kolk (1385) 0-21Partij
 Sietse Nagel (1123) - Willem Leijenaar (1252) 1-14Partij
 Piet Bouma (1188) - Jan Algra (1325) 2-07Partij
 Hans van Dijk (1003) - Hans Zondervan (1187) 0-22Partij
 Tjalling van den Bosch (1180) - Douwe Edelenbos (1228) 0-26Partij