HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Damcombinatie Fryslân 2  129910151413111391332
2  Prov. Gronings Tiental  812101413111291191320
3  Warffum  118101191410121291214
4  De Oldehove/Huizum  111010812121211991210
5  Winschoten  1069129101412129108
6  Bezint Eer Gij Begint  5711811108151299-6
7  SDC Sneek  6968101011111498-10
8  DCH Heerenveen 2  781086129141197-10
9  Troch Tinken Sterk  9118985961194-28
10  Roden/Leek 2  798118869992-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
za 07-02-2015     DCH Heerenveen 2  -   Warffum  
10
-
10
 Ulbe Koopman (1033) - Rudolf Schwab (653) 2-01
 Geert Rozenberg (865) - Gezinus Bottema (899) 0-24
 Martin Boersbroek (997) - Nico Werkman (1200) 0-22
 Klaas Mondria (880) - Peter Hoeksema (1157) 2-08
 Marten Zijlstra (989) - Berend Keizer (1132) 0-210
 Pieter de Vries (959) - Fenno Werkman (983) 1-15
 Johnny Modderman (1060) - Wim Dirks (1042) 1-16
 Tabe de Vries (940) - Joop van der Heide (735) 2-07Partij
 Jan van de Vegt (796) - Herman Mulder (1115) 0-29
 Andries Oord (831) - Geert Ploegman (796) 2-03
   Troch Tinken Sterk  -   Roden/Leek 2  
11
-
9
 Rein van der Wal (1090) - Dick Holtman (1047) 1-16
 Joop de Graaf (899) - Jan Kuijer (914) 0-210
 Steven Veenstra sr. (1011) - Evert Faber (1003) 1-18
 Karel de Bruin (942) - Jannes de Vries (953) 0-22
 Gerrit Terpstra (1050) - Henk van den Berg (842) 2-07Partij
 Anton van der Ploeg (996) - Tom Huizinga (736) 1-19
 Sietse Jonker (895) - Feiko Stoppels (874) 1-14
 Ype Kroodsma (859) - Wim ten Damme (810) 1-15
 Luitzen van der Heide (908) - Herman Scholte  2-03Partij
 Jan Kunnen (787) - Bas van Dijk  2-01
   SDC Sneek  -   Bezint Eer Gij Begint  
10
-
10
 Marcel de Vries (1064) - Willem Lep (822) 2-05
 Kerst Hoekstra (1058) - Sake Sloot (783) 2-01
 Jesse de Boer (888) - Reinout Sloot (1127) 0-26
 Marieke Altena (796) - Jeppe Bronger (932) 1-18Partij
 Tamar Visser  - Yke Miedema (716) 2-07
 Robin Hoekstra (811) - Jan Peters (1002) 1-110
 Gosse Harkema (879) - Pieter Dijkstra (927) 1-12
 Martin de Vries (587) - Jelte Veld (1090) 0-29
 Dirk de Leeuw (712) - Roel Toering (899) 0-24
 Jorn Kruit (695) - Ruurd Winkel (845) 1-13
   Winschoten  -   De Oldehove/Huizum  
12
-
8
 Dirk Wammes  - Bernard Post (1140) 0-24
 Martin Viel (896) - Fedde van der Laan (825) 2-05
 Gerco Lubberink (871) - Hans van Dijk (993) 1-110Partij
 Jan Starke  - Bart Visser (1120) 0-28
 Jakob Pronk (1186) - Theo Wolthers (839) 2-01
 Benny Dekens  - Geoffrey de la Fonteyne (998) 1-19
 Geert Lubberink (1018) - Gerrit Reitsma (987) 1-17
 Ben Haan (996) - Thijs Talsma (1008) 1-16
 Henk Prak (1037) - Hylke Dykstra (961) 2-03
 Johan Mulder (762) - Jilles van Kesteren (940) 2-02Partij
za 14-02-2015     Damcombinatie Fryslân 2  -   Prov. Gronings Tiental  
12
-
8
 Wilco Terpstra (818) - Johan Zijlstra (1106) 1-110
 Bassirou Ba (1475) - Sietze Rozema (1064) 2-08
 Piet Leijenaar (1055) - Kor Sikkema (990) 2-0Partij
 Durk Douma (980) - Koos Prak (992) 0-21
 Bert Oegema (1005) - Hans van der Veen (931) 1-1Partij
 Arnold Wiegersma (926) - Ronald Karmoen (924) 2-0Partij
 Tjalling Oegema (1051) - Rob van Heukelem (923) 2-0
 Tjeerd Jaasma (854) - Geert Greven (898) 0-2
 Danny Ruiter (1008) - Jacques Galliard (874) 1-19Partij
 Leo van der Galiën (1021) - Jack Westerdijk (710) 1-1