HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Hijken DTC 3  1114..1612141112151291854
2  Huizum 2  91312....131012131181326
3  Bezint Eer Gij Begint  671210....1315131581122
4  Prov. Gronings Tiental  ..88711..1218111381016
5  DCH Heerenveen 3  4..1013126..1011148100
6  Troch Tinken Sterk  8....98121312814888
7  Het Noorden 2  67....14813971286-8
8  Damcombinatie Fryslân 3  91078..77..141785-2
9  Warffum  885210811....1185-34
10  Roden/Leek 2  5779912136....84-24
11  MTB Hoogeveen 3  895766839..90-58

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 20-01-2018     MTB Hoogeveen 3  -   Hijken DTC 3  
8
-
12
 Eva Houtjes (686) - Harry de Groot (1162) 0-21Partij
 Pascal Strijker (718) - Wim Koopman (1026) 0-26Partij
 Matthijs Jonkman (768) - Harry Vosmeijer (1107) 2-02Partij
 Wilmer Oostindjer  - Leo Meloni (931) 1-14Partij
 Alberto Waterink (820) - Kor de Groot (1119) 0-28Partij
 Johan Koetse (889) - Rob Knevel (1037) 0-23Partij
 Hans van Gijssel (841) - Gerhard Dunning (796) 1-15Partij
 Cor Darwinkel (835) - Henk Pruim (921) 1-110Partij
 Geert Kleine (855) - Erik Beugels (839) 1-17Partij
 Wout van Geest (804) - Roelof Tiegelaar (882) 2-09Partij
   Prov. Gronings Tiental  -   Troch Tinken Sterk  
11
-
9
 Hans van der Veen (901) - Gerrit Terpstra (1026) 0-25Partij
 Koos Prak (1005) - Steven Veenstra sr. (1012) 1-17
 Johan Zijlstra (1119) - Sape Hiemstra (695) 2-01Partij
 Rob van Heukelem (888) - Anton van der Ploeg (961) 0-210
 Sietze Rozema (1050) - Cees Dijkstra (908) 1-16
 Kor Sikkema (1003) - Ype Kroodsma (853) 2-02
 Jacob Reinders  - Jan Hoogsteen (796) 1-13
 Feiko Stoppels (865) - Joop de Graaf (861) 2-08
 Geert Greven (928) - Symen Atsma (669) 1-14Partij
 Jack Westerdijk (852) - Luitzen van der Heide (934) 1-19Partij
   Bezint Eer Gij Begint  -   DCH Heerenveen 3  
10
-
10
 Reinout Sloot (1121) - Pieter de Vries (889) 1-17
 Jan Peters (975) - Wim Riddersma (856) 0-22
 Sietse Bronger (972) - Ultsje Hosper (830) 1-110
 Jeppe Bronger (931) - Tabe de Vries (883) 2-03
 Pieter Dijkstra (951) - Geert Rozenberg (879) 1-19
 Ruurd Winkel (805) - Sjouke Zijlstra (778) 1-14
 Eeltje Terpstra (908) - Klaas Mondria (883) 1-18
 Yke Miedema (743) - Bouke van der Werff (944) 0-21
 Klaas Koopman (914) - Gerard Weinans (692) 1-15
 Roel Toering (904) - Geert Ferwerda  2-06
   Huizum 2  -   Warffum  
12
-
8
 Bart Adema (796) - Peter Hoeksema (1122) 1-110Partij
 Meinze Feenstra (1002) - onbekend  1-16Partij
 Thijs Talsma (1022) - Nico Werkman (1177) 1-17Partij
 Gerrit Reitsma (1013) - Anko Sterenberg (742) 1-19Partij
 Marten Martens (996) - Eddy Groenhagen (619) 2-01Partij
 Fedde van der Laan (816) - Joop van der Heide (730) 2-04Partij
 Jan de Vos (1003) - Gezinus Bottema (894) 0-22Partij
 Henk Veldhorst (954) - Rudolf Schwab (698) 2-03Partij
 Bram Scholma (929) - Fenno Werkman (883) 2-08Partij
 Ton Bouwkamp (665) - Wim Dirks (1035) 0-25Partij
   Damcombinatie Fryslân 3  -   Roden/Leek 2  
14
-
6
 Piet Leijenaar (1091) - Henk van den Berg (828) 2-04Partij
 Theo Wolthers (832) - Evert Faber (989) 0-210Partij
 Hylke Dykstra (991) - Lodewijk de Hei (683) 1-15Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Edward Kuiper (999) 2-07Partij
 Tjalling Oegema (1054) - Martijn Matthezing  2-09Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (950) - Tom Huizinga (739) 2-08Partij
 Engel Vrouwe (759) - Dick Holtman (1036) 0-22Partij
 Durk Douma (1006) - Herman Scholte (800) 2-03Partij
 Harm Terpstra (948) - Ekke de Jong  1-16Partij
 Jan Sloot (689) - niet opgekomen  2-01