HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Hijken DTC 3  ......11......14....2410
2  Warffum  ..10............11..232
  DCH Heerenveen 3  ..10......11........232
4  Prov. Gronings Tiental  ................13..126
5  Huizum 2  9..........13......224
6  Troch Tinken Sterk  ..........8......13222
  Roden/Leek 2  ....9....12........222
8  Het Noorden 2  ........7........13220
9  Bezint Eer Gij Begint  6..................10-8
10  MTB Hoogeveen 3  ..9..7............20-8
11  Damcombinatie Fryslân 3  ..........7..7....20-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 30-09-2017     MTB Hoogeveen 3  -   Prov. Gronings Tiental  
7
-
13
 Bé Brakels (871) - Kor Sikkema (1003) 2-01Partij
 Jan Bazuin (897) - Erik Franssen (682) 2-08Partij
 Geert Kleine (855) - Feiko Stoppels (865) 0-23Partij
 Hans van Gijssel (841) - Sietze Rozema (1050) 1-15Partij
 Alberto Waterink (820) - Hans van der Veen (901) 1-16Partij
 Lisa Scholtens (767) - Ronald Karmoen (915) 0-22Partij
 Wilmer Oostindjer  - Jacques Galliard (896) 1-17Partij
 Cor Darwinkel (835) - Johan Zijlstra (1119) 0-210Partij
 Wout van Geest (804) - Jack Westerdijk (852) 0-29Partij
 Eva Houtjes (686) - Jacob Reinders  0-24Partij
   Huizum 2  -   Hijken DTC 3  
9
-
11
 Jan Bosselaar (1067) - Harry de Groot (1162) 1-19Partij
 Thijs Talsma (1022) - Rob Knevel (1037) 1-11Partij
 Sietse Nagel (1123) - Wim Koopman (1026) 1-110Partij
 Gerrit Reitsma (1013) - Kor de Groot (1119) 0-28Partij
 Meinze Feenstra (1002) - Henk Pruim (921) 1-16Partij
 Bram Scholma (929) - Roelof Tiegelaar (882) 1-15Partij
 Bart Adema (796) - Gerhard Dunning (796) 2-04Partij
 Fedde van der Laan (816) - Leo Meloni (931) 1-17Partij
 Jan de Vos (1003) - Erik Beugels (839) 0-23Partij
 Marten Martens (996) - Jan Ziengs (990) 1-12Partij
   Damcombinatie Fryslân 3  -   Het Noorden 2  
7
-
13
 Hans Zondervan (1187) - Tamar Visser (863) 2-010Partij
 Wilco Terpstra (810) - Gerard Kramer (729) 1-19Partij
 Tjalling Oegema (1054) - Henk Stroetinga (1162) 1-16Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (950) - Johan Rademaker (1028) 1-17Partij
 Harm Terpstra (948) - Marinus Damkat (922) 0-21Partij
 Durk Douma (1006) - Max Doornik (702) 2-03Partij
 Theo Wolthers (832) - Bob van der Mark (977) 0-25Partij
 Lucas Huitema (803) - Jacob Ganzevoort (860) 0-28Partij
 Dick Bekkema (722) - Yneke Goerres (663) 0-22Partij
 Engel Vrouwe (759) - Elisabeth Kramer (781) 0-24Partij
   Roden/Leek 2  -   Troch Tinken Sterk  
12
-
8
 Edward Kuiper (999) - Ype Kroodsma (853) 1-16Partij
 Dick Holtman (1036) - Steven Veenstra sr. (1012) 1-15Partij
 Dennis Rietsema (896) - Gerrit Terpstra (1026) 0-27Partij
 Herman Scholte (800) - Sietse Jonker (880) 1-110Partij
 Lodewijk de Hei (683) - Karel de Bruin (952) 2-02Partij
 Henk van den Berg (828) - Cees Dijkstra (908) 2-08Partij
 Tom Huizinga (739) - Jan Kunnen (766) 2-09Partij
 Pieter Dijkstra (836) - Jan Hoogsteen (796) 1-14Partij
 Martijn Matthezing  - Luitzen van der Heide (934) 1-11Partij
 Germ Poortinga (938) - Joop de Graaf (861) 1-13Partij
   Warffum  -   DCH Heerenveen 3  
10
-
10
 Joop van der Heide (730) - Tabe de Vries (883) 0-24Partij
 Nico Werkman (1177) - Bouke van der Werff (944) 2-03Partij
 Klaas Tillema  - Wim Riddersma (856) 0-21Partij
 Eddy Groenhagen (619) - Jan van de Vegt (811) 0-25Partij
 Wim Dirks (1035) - Klaas Mondria (883) 1-16Partij
 Rudolf Schwab (698) - Geert Rozenberg (879) 1-17Partij
 Fenno Werkman (883) - Sjouke Zijlstra (778) 1-110Partij
 Gezinus Bottema (894) - Ultsje Hosper (830) 2-08Partij
 Geert Ploegman (811) - Bennie Liefting (739) 2-02Partij
 Peter Hoeksema (1122) - Benno de Vries (886) 1-19Partij