HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Hijken DTC 3  11..1614..1215..11..61238
2  Huizum 2  9....1312....13..115816
3  Troch Tinken Sterk  ....8....1281213146814
4  DCH Heerenveen 3  4..12....10116..1467-6
5  Bezint Eer Gij Begint  67....12......1315566
6  Prov. Gronings Tiental  ..8....8..11..1213564
7  Warffum  8..810......11..1155-4
8  Roden/Leek 2  5..129..9..13....54-4
9  Het Noorden 2  ..7814....9713..64-4
10  Damcombinatie Fryslân 3  9..7..78....7..50-24
11  MTB Hoogeveen 3  ..966579......60-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 09-12-2017     MTB Hoogeveen 3  -   Huizum 2  
9
-
11
 Bé Brakels (871) - Henk Veldhorst (954) 2-04Partij
 Alberto Waterink (820) - Meinze Feenstra (1002) 1-16Partij
 Geert Kleine (855) - Jan Bosselaar (1067) 1-110Partij
 Lisa Scholtens (767) - Jan de Vos (1003) 0-25Partij
 Wilmer Oostindjer  - Gerrit Reitsma (1013) 0-21Partij
 Wout van Geest (804) - Bram Scholma (929) 1-18Partij
 Cor Darwinkel (835) - Thijs Talsma (1022) 1-17Partij
 Hans van Gijssel (841) - Bart Adema (796) 0-29Partij
 Pascal Strijker (718) - Fedde van der Laan (816) 1-13Partij
 Jasmijn Scholtens (547) - Ton Bouwkamp (665) 2-02Partij
   Damcombinatie Fryslân 3  -   Bezint Eer Gij Begint  
7
-
13
 Lucas Huitema (803) - Jan Peters (975) 2-04Partij
 Theo Wolthers (832) - Sietse Bronger (972) 0-210Partij
 Harm Terpstra (948) - Reinout Sloot (1121) 0-22Partij
 Hylke Dykstra (991) - Jeppe Bronger (931) 0-29Partij
 Tjalling Oegema (1054) - Roel Toering (904) 1-16Partij
 Wilco Terpstra (810) - Pieter Dijkstra (951) 0-28Partij
 Engel Vrouwe (759) - Sjoerd Schaaf (840) 1-15Partij
 Durk Douma (1006) - Eeltje Terpstra (908) 0-21Partij
 Koop de Vries (777) - Ruurd Winkel (805) 1-17Partij
 Jan Sloot (689) - Yke Miedema (743) 2-03Partij
   Roden/Leek 2  -   Prov. Gronings Tiental  
9
-
11
 Pieter Dijkstra (836) - Sietze Rozema (1050) 1-15Partij
 Tom Huizinga (739) - Johan Zijlstra (1119) 0-28Partij
 Herman Scholte (800) - Jack Westerdijk (852) 0-29Partij
 Dick Holtman (1036) - Hans van der Veen (901) 1-110Partij
 Evert Faber (989) - Kor Sikkema (1003) 2-04Partij
 Edward Kuiper (999) - Ronald Karmoen (915) 0-26Partij
 Lodewijk de Hei (683) - Jacques Galliard (896) 1-13Partij
 Ekke de Jong  - Feiko Stoppels (865) 1-17Partij
 Germ Poortinga (938) - Jacob Reinders  2-02Partij
 Martijn Matthezing  - Erik Franssen (682) 1-11Partij
   DCH Heerenveen 3  -   Hijken DTC 3  
4
-
16
 Wim Riddersma (856) - Harry de Groot (1162) 0-21Partij
 Klaas Mondria (883) - Kor de Groot (1119) 0-23Partij
 Jan van de Vegt (811) - Harry Vosmeijer (1107) 0-26Partij
 Tabe de Vries (883) - Wim Koopman (1026) 0-24Partij
 Marten Zijlstra (970) - Rob Knevel (1037) 1-19Partij
 Sjouke Zijlstra (778) - Henk Pruim (921) 0-210Partij
 Ultsje Hosper (830) - Leo Meloni (931) 1-18Partij
 Geert Rozenberg (879) - Jacco Keizer (894) 1-17Partij
 Bennie Liefting (739) - Roelof Tiegelaar (882) 1-15Partij
 Rennie Bloemsma (509) - Erik Beugels (839) 0-22Partij
   Troch Tinken Sterk  -   Het Noorden 2  
12
-
8
 Rein van der Wal (1077) - Elisabeth Kramer (781) 2-08Partij
 Karel de Bruin (952) - Henk Stroetinga (1162) 0-23Partij
 Anton van der Ploeg (961) - Yneke Goerres (663) 1-19Partij
 Sietse Jonker (880) - Gerard Kramer (729) 2-04Partij
 Cees Dijkstra (908) - Suzanne Staal (828) 2-010Partij
 Luitzen van der Heide (934) - Johan Rademaker (1028) 0-21Partij
 Jan Kunnen (766) - Bob van der Mark (977) 0-26Partij
 Jan Hoogsteen (796) - Wouter Keitz  2-05Partij
 Joop de Graaf (861) - Marinus Damkat (922) 2-07Partij
 Symen Atsma (669) - Jacob Ganzevoort (860) 1-12Partij