HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  1113..1214..151416161391868
2  RDC Rijnsburg  9..811111517..15141691452
3  Van Stigt Thans 2  7..11109101212..151591222
4  CEMA/De Vaste Zet  ..12981011121312....81114
5  Heijmans Excelsior  8910121316..13..81791132
6  IJmuiden  6911107..141015..10994
7  Den Haag  ..51094..11810111198-22
8  Dammend Tilburg 2  5388..6911131312108-24
9  Samen Sterk  6..877101291314..97-8
10  Ons Genoegen Utrecht  45..8..51077111195-44
11  Gooi & Eemland  465..12..97691394-38
12  DC Dordrecht  745..31098..9791-56

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 21-01-2017     Dammend Tilburg 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
13
-
7
 Eddy Budé (1315) - Wim Vlooswijk (1115) 2-08Partij
 Theo van den Hoek (1199) - Arne van Mourik (1241) 1-12Partij
 Laura Timmerman (1135) - Wouter van Beek (1246) 1-110Partij
 Bryan Wollaert (1183) - Cock van Wijk (1260) 1-16Partij
 Sarah Rijgersberg (1136) - Toys Sheoratan (1103) 2-07Partij
 Wil van den Braak (1341) - Gerard Morsink (965) 2-01Partij
 Kees van Bakel (1139) - Auke Zijlstra (1214) 0-29Partij
 Harry Verdoolaege (1136) - Peter Meijler (1144) 1-13Partij
 Toby Hage (1342) - Lex van Amerongen (1081) 1-15Partij
 Joeri Hezemans (1237) - Ruud Klaarenbeek (1082) 2-04Partij
   RDC Rijnsburg  -   Heijmans Excelsior  
11
-
9
 Pieter Jan Rijken (1187) - Pieter Wijn (1217) 1-1Partij
 Thomas Wielaard (1263) - Olga Fedorovich (1322) 1-1Partij
 Steven den Hollander (1252) - Harry Kolk (1263) 1-1Partij
 Wim Bremmer (1329) - Frank Teer (1358) 1-1Partij
 Cor van Dusseldorp (1454) - Wim van der Kooij (1368) 2-0Partij
 Richard Kromhout (1364) - Adri Vermeulen (1232) 1-1Partij
 Eric Hogewoning (1169) - Mari van Ballegooijen (1325) 2-0Partij
 Arie Schoneveld (1066) - Darja Fedorovich (1306) 0-2Partij
 Arjen de Mooij (1324) - Andrew Tjon A Ong (1270) 2-0Partij
 Richard Meijer (1286) - Ron Entken (1183) 0-2Partij
   DC Dordrecht  -   Van Stigt Thans 2  
5
-
15
 Nico Knoops (1290) - Ton Burgerhout (1280) 1-15Partij
 Randy Horne (1162) - Guido van den Berg (1265) 1-18Partij
 Job Arts (1230) - Geert Prinsen (1314) 0-29Partij
 Anton Kosior (1301) - Hans Lansbergen (1196) 1-14Partij
 Kees van Dijk (930) - Gerrit van Mastrigt (1213) 0-26Partij
 André Droog (1363) - Juan Camelia (1220) 1-13Partij
 Fred Roedolph (1186) - Waldo Aliar (1287) 0-22Partij
 Bert Baars (914) - Kees Romijn (1250) 0-210Partij
 Jan van den Hooff (1137) - Piet Bastiaanse (1160) 1-11Partij
 Nico Stuurstraat (901) - Henk de Witt (1249) 0-27Partij
   Gooi & Eemland  -   Samen Sterk  
6
-
14
 Walter Thoen (1278) - Martien Out (1164) 1-18Partij
 Jelmer Martens (1140) - Ruud de Kooter (1170) 1-16Partij
 Peter Frans Koops (1129) - Micha van Tol (1206) 0-21Partij
 Dick Beking (1131) - Martijn van der Klis (1262) 0-23Partij
 Leo van der Laan (1128) - Richard Treur (1158) 0-210Partij
 Cor de Jong (1242) - Ali Fthalla (1237) 1-12Partij
 Gerhard de Graaf (1134) - Martin van der Sluis (1168) 1-19Partij
 Erik Maijenburg (1175) - Martin de Jong (1145) 1-14Partij
 Wim Muys (1138) - Jo Fijen (1169) 1-15Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1093) - Wouter Morssink (1166) 0-27Partij
   Den Haag  -   CEMA/De Vaste Zet  
9
-
11
 Gerard de Groot (1276) - Raphaël Martens (1129) 2-01Partij
 Edwin de Jager (1234) - Pierre Lacroix (1239) 1-12Partij
 Piet Lodder (1193) - Clemens Crucius (1040) 1-13Partij
 Berke Yiğittürk (1064) - Wiel Maertzdorf (1179) 1-18Partij
 Frans Teijn (1046) - Paul Nitsch (1398) 2-010Partij
 Pertap Malahé (1176) - Erwin Heunen (1233) 1-14Partij
 Harry Zandvliet (1070) - Tom Swelsen (1116) 1-16Partij
 Hans Giphart (1175) - Genadij Shapiro (1219) 0-27Partij
 Frans van Eenennaam (1126) - Patrick Casaril (1223) 0-25Partij
 Hein van Dee (1093) - André Maertzdorf (1148) 0-29Partij
   Dammend Tilburg  -   IJmuiden  
14
-
6
 Yves Vandeberg (1216) - Jesse Bos (1298) 1-18Partij
 Jasper Daems (1305) - Martin van Dijk (1269) 1-19Partij
 Kevin Machtelinck (1385) - Stijn Tuytel (1268) 1-17Partij
 Jacco Sandee (1167) - Kees Pippel (1315) 2-02Partij
 Thijs van den Broek (1331) - Willem Winter (1208) 2-04Partij
 Mehmet Yöney (1235) - Cees van der Vlis (1121) 1-16Partij
 Toine Brouwers (1401) - Harry van der Vossen (1053) 2-03Partij
 Toine Vermeer (1171) - Maurice Koopmanschap (940) 1-110Partij
 Martijn de Leeuw (1309) - Cees van Duyvenbode  1-15Partij
 Hein De Cokere (1314) - Bram van Bakel (948) 2-01Partij