HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  11101213..141415161613101968
2  RDC Rijnsburg  9811121511..17151416101656
3  CEMA/De Vaste Zet  101289111013121214..101422
4  Heijmans Excelsior  891210161313..13817101338
5  Van Stigt Thans 2  7811101091212..1515101218
6  Den Haag  ..59410138111011111010-16
7  IJmuiden  69107117101415..10109-2
8  Samen Sterk  6..77812109131411109-6
9  Dammend Tilburg 2  538..89611131312108-24
10  Ons Genoegen Utrecht  4587..105771111105-50
11  Gooi & Eemland  4661259..67913104-46
12  DC Dordrecht  74..359109897101-58

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 10
za 10-09-2016     Dammend Tilburg  -   Dammend Tilburg 2  
15
-
5
 Jimmy Depaepe (1232) - Harry Verdoolaege (1136) 1-19Partij
 Martijn de Leeuw (1309) - Sarah Rijgersberg (1136) 2-07Partij
 Yves Vandeberg (1216) - Laura Timmerman (1135) 1-18Partij
 Thijs van den Broek (1331) - Kees van Bakel (1139) 1-12Partij
 Koos van Amerongen (1281) - Theo van den Hoek (1199) 2-03Partij
 Frits van Tilborg (1064) - Ad de Hoon (1199) 0-25Partij
 Toine Brouwers (1401) - Joeri Hezemans (1237) 2-06Partij
 Mehmet Yöney (1235) - Toby Hage (1342) 2-01Partij
 Jasper Daems (1305) - Frank Swagemakers (816) 2-010Partij
 Bryan Wollaert (1183) - Henk Toepoel (1002) 2-04Partij
za 04-02-2017     IJmuiden  -   Den Haag  
7
-
13
 Willem Winter (1208) - Frans van Eenennaam (1126) 1-19Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Berke Yiğittürk (1064) 0-25Partij
 Jesse Bos (1298) - Gerard de Groot (1276) 0-21Partij
 Conall Sleutel (1048) - Harry Zandvliet (1070) 1-18Partij
 Kees Pippel (1315) - Frans Teijn (1046) 2-02Partij
 Maurice Koopmanschap (940) - Edwin de Jager (1234) 0-23Partij
 Stijn Tuytel (1268) - Roy Bidesi (1121) 1-17Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Pertap Malahé (1176) 0-210Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Hein van Dee (1093) 1-16Partij
 Martin van Dijk (1269) - Hans Giphart (1175) 1-14Partij
   Samen Sterk  -   DC Dordrecht  
11
-
9
 Ruud de Kooter (1170) - Randy Horne (1162) 0-22Partij
 Richard Treur (1158) - Jan van Oosterhout (844) 2-03Partij
 Raymond van Es (1101) - André Droog (1363) 0-26Partij
 Micha van Tol (1206) - Nico Knoops (1290) 0-28Partij
 Martin van der Sluis (1168) - Nico Stuurstraat (901) 2-04Partij
 Martin de Jong (1145) - Job Arts (1230) 0-21Partij
 Martijn van der Klis (1262) - David Visser (872) 2-09Partij
 Martien Out (1164) - Fred Roedolph (1186) 2-05Partij
 Ali Fthalla (1237) - Anton Kosior (1301) 1-17Partij
 Jo Fijen (1169) - Jan van den Hooff (1137) 2-010Partij
   Van Stigt Thans 2  -   RDC Rijnsburg  
8
-
12
 Waldo Aliar (1287) - Wim Bremmer (1329) 0-29Partij
 Guido van den Berg (1265) - Eric Hogewoning (1169) 2-03Partij
 Hans Lansbergen (1196) - Richard Kromhout (1364) 0-21Partij
 Gerrit van Mastrigt (1213) - Cor van Dusseldorp (1454) 0-26Partij
 Geert Prinsen (1314) - Thomas Wielaard (1263) 1-12Partij
 Juan Camelia (1220) - Pieter Jan Rijken (1187) 0-28Partij
 Tiny Mous (1158) - Arjen de Mooij (1324) 1-15Partij
 Kees Romijn (1250) - Richard Meijer (1286) 1-14Partij
 Agita Marterere (1170) - Arie Schoneveld (1066) 1-110Partij
 Henk de Witt (1249) - Steven den Hollander (1252) 2-07Partij
   Heijmans Excelsior  -   Ons Genoegen Utrecht  
13
-
7
 René van Oosterhout (1126) - Auke Zijlstra (1214) 1-12Partij
 Andrew Tjon A Ong (1270) - Arne van Mourik (1241) 1-19Partij
 Pieter Wijn (1217) - Ruud Klaarenbeek (1082) 2-07Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Cock van Wijk (1260) 0-28Partij
 Frank Teer (1358) - Wim Vlooswijk (1115) 2-03Partij
 Harry Kolk (1263) - Peter Meijler (1144) 2-06Partij
 Ron Entken (1183) - Wouter van Beek (1246) 1-15Partij
 Karen van Lith (1167) - Alfons Ottink (1297) 1-14Partij
 Wim van der Kooij (1368) - Toys Sheoratan (1103) 1-110Partij
 Mari van Ballegooijen (1325) - Gerard Morsink (965) 2-01Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Gooi & Eemland  
14
-
6
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) - Leo van der Laan (1128) 2-07Partij
 André Maertzdorf (1148) - Walter Thoen (1278) 1-110Partij
 Erwin Heunen (1233) - Gerhard de Graaf (1134) 1-12Partij
 Genadij Shapiro (1219) - Erik Maijenburg (1175) 1-18Partij
 Patrick Casaril (1223) - Eric van Dusseldorp (1344) 2-05Partij
 Wiel Maertzdorf (1179) - Dick Beking (1131) 2-03Partij
 Paul Nitsch (1398) - Jelmer Martens (1140) 1-14Partij
 Tom Swelsen (1116) - Peter Frans Koops (1129) 0-29Partij
 Raphaël Martens (1129) - Michiel Luiten (1018) 2-06Partij
 Pierre Lacroix (1239) - Willem Bor (1019) 2-01Partij