HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ....................151210
2  Heijmans Excelsior  ..................14..128
3  SNA  ................13....126
4  Zaanstreek  ..............12......124
5  CEMA/De Vaste Zet  ............11........122
6  Dammend Tilburg 2  ..........10..........110
  Constant Charlois  ..........10..........110
8  IJmuiden  ........9............10-2
9  Den Haag  ......8..............10-4
10  DV VBI Huissen 2  ....7................10-6
11  Lent  ..6..................10-8
12  Samen Sterk  5....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 16-09-2017     Dammend Tilburg 2  -   Constant Charlois  
10
-
10
 Ad de Hoon (1201) - Patrick Stork (1257) 1-16Partij
 Eddy Budé (1313) - Pim Arts (1231) 2-010Partij
 Peter Schellekens (1232) - Soelinder Jagram (1129) 1-19Partij
 Bryan Wollaert (1216) - Radjes Balkaran (1239) 1-17Partij
 Kees van Bakel (1137) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-23Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Francis Tholel (1205) 1-11Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Eduard Autar (1364) 1-18Partij
 Wil van den Braak (1357) - Leopold Sekongo (1351) 2-05Partij
 Peter Moonen (944) - Wim Verschoor (1144) 0-24Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Jurgen Tholel (1179) 1-12Partij
   Zaanstreek  -   Den Haag  
12
-
8
 Ruud Holkamp (1147) - Herman Vroom (1099) 2-03Partij
 Paul Teer (1167) - Gerard de Groot (1288) 1-16Partij
 Wout Rijs (1154) - Roy Bidesi (1104) 1-12Partij
 Paul Sier (1313) - Frans Teijn (1070) 2-05Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Berke Yiğittürk (1110) 0-24Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Emre Hageman (1010) 1-17Partij
 Dick Vermeulen (1103) - Frans van Eenennaam (1100) 1-18Partij
 Ruud Groot (1124) - Pertap Malahé (1166) 1-19Partij
 Paul van der Lem (1169) - Bas Baksoellah (1028) 1-110Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Hein van Dee (1085) 2-01Partij
   DV VBI Huissen 2  -   SNA  
7
-
13
 Emiel Leijser (1254) - Raymond Koopmanschap (1221) 1-14Partij
 Dirk Joosten (1248) - Steven Wijker (1392) 0-27Partij
 Martijn Weijers (987) - Mike Koopmanschap (1368) 0-25Partij
 Willem Hoek (1253) - Roy Coster (1108) 1-19Partij
 Theo Berends (1226) - Erik van Kampen (1187) 1-110Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Ivo de Jong (1363) 1-12Partij
 Jo Weijman (1151) - Dave Bleeker (1196) 1-11Partij
 Rob Schrooten (1179) - Vitalia Doumesh (1237) 1-16Partij
 Gerard Boogaars (1006) - Mitchel Mensinga (1220) 0-28Partij
 Geert Berends (1278) - Jan Groeneweg (1136) 1-13Partij
   Lent  -   Heijmans Excelsior  
6
-
14
 Eep van Manen (1166) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-26Partij
 Maarten Nas (1304) - Frank Teer (1347) 1-11Partij
 Rob Everts (1015) - Mari van Ballegooijen (1296) 0-25Partij
 Gert van Willigen (1225) - Soender Kalpoe (1105) 1-110Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Darja Fedorovich (1317) 1-12Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Olga Fedorovich (1367) 0-24Partij
 Willem van den Berg (1132) - Ron Entken (1170) 1-19Partij
 Chris Roeleven (1201) - René van Oosterhout (1173) 1-18Partij
 Joop Geurts (1201) - Pieter Wijn (1236) 0-27Partij
 Jan Jacobs (1169) - Adri Vermeulen (1235) 1-13Partij
   IJmuiden  -   CEMA/De Vaste Zet  
9
-
11
 Kees Pippel (1327) - Martijn van Gortel (1244) 0-24Partij
 Jesse Bos (1305) - Patrick Casaril (1219) 1-18Partij
 Martin van Dijk (1256) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 1-19Partij
 Stijn Tuytel (1275) - Bert Verton (1095) 2-010Partij
 Willem Winter (1200) - Genadij Shapiro (1210) 1-16Partij
 Conall Sleutel (1061) - Raphaël Martens (1101) 2-03Partij
 Cees van der Vlis (1121) - André Maertzdorf (1161) 0-21Partij
 Cees van Duyvenbode  - Paul Nitsch (1396) 1-12Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-17Partij
 Albert Roelofs  - Erwin Heunen (1254) 0-25Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Samen Sterk  
15
-
5
 Ton Burgerhout (1266) - Ali Fthalla (1240) 1-13Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Jo Fijen (1170) 2-04Partij
 Guido van den Berg (1267) - Micha van Tol (1206) 2-09Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Thomas van der Klis (961) 1-15Partij
 Waldo Aliar (1305) - Martin de Jong (1151) 1-17Partij
 Geert Prinsen (1312) - Wouter Morssink (1174) 1-18Partij
 Edwin de Jager (1230) - Martien Out (1156) 2-06Partij
 Agita Marterere (1165) - Cees de Gelder (1103) 1-11Partij
 Tiny Mous (1162) - Richard Treur (1159) 2-010Partij
 Kees Romijn (1260) - Raymond van Es (1102) 2-02Partij