HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ..12121213111511141611102054
2  Constant Charlois  ..9111311101210151415101640
3  Heijmans Excelsior  811..121191313141412101634
4  DV VBI Huissen 2  89..127111191191310100
5  IJmuiden  8788119..121212111010-4
6  SNA  799139101012..11101090
7  CEMA/De Vaste Zet  91011911109810..11109-4
8  Samen Sterk  5879..10111112109108-16
9  Dammend Tilburg 2  91071188129811..107-14
10  Zaanstreek  65698..108121112107-26
11  Lent  4661189..109913105-30
12  Den Haag  9587910911..87103-34

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 10
za 03-02-2018     Den Haag  -   Constant Charlois  
5
-
15
 Berke Yiğittürk (1110) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-22Partij
 Emre Hageman (1010) - Leopold Sekongo (1351) 1-11Partij
 Hein van Dee (1085) - Juan Camelia (1229) 0-24Partij
 Pertap Malahé (1166) - Shammie Kasnadi (1300) 0-23Partij
 Frans Teijn (1070) - Patrick Stork (1257) 1-15Partij
 Gerard de Groot (1288) - Jurgen Tholel (1179) 1-110Partij
 Hans den Engelsman  - Eduard Autar (1364) 1-17Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Radjes Balkaran (1239) 1-19Partij
 Herman Vroom (1099) - Francis Tholel (1205) 0-26Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Wim Verschoor (1144) 0-28Partij
   Dammend Tilburg 2  -   SNA  
8
-
12
 Toby Hage (1304) - Roy Coster (1108) 1-11Partij
 Laura Timmerman (1178) - Vitalia Doumesh (1237) 2-010Partij
 Ad de Hoon (1201) - Jan Houwing (1210) 0-29Partij
 Kees van Bakel (1137) - Dave Bleeker (1196) 1-15Partij
 Peter Schellekens (1232) - Steven Wijker (1392) 1-18Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Guido Verhagen (1265) 0-22Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Raymond Koopmanschap (1221) 0-27Partij
 Wil van den Braak (1357) - Ivo de Jong (1363) 0-21Partij
 Anastase Leclerc (1169) - René Emmaneel (1050) 2-04Partij
 Toon Dielen (1103) - Mitchel Mensinga (1220) 1-16Partij
   Zaanstreek  -   Heijmans Excelsior  
6
-
14
 Dick Vermeulen (1103) - Olga Fedorovich (1367) 0-23Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Pieter Wijn (1236) 0-21Partij
 Wout Rijs (1154) - Frank Teer (1347) 1-110Partij
 Ruud Groot (1124) - Adri Vermeulen (1235) 0-28Partij
 Paul Teer (1167) - Andrew Tjon A Ong (1265) 1-19Partij
 Joop Wind (1084) - Ron Entken (1170) 1-17Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Darja Fedorovich (1317) 0-22Partij
 Paul Sier (1313) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-15Partij
 Paul van der Lem (1169) - Mathijs Robbens (1307) 1-16Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Soender Kalpoe (1105) 1-14Partij
   DV VBI Huissen 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Remco Vredenberg (1143) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-18Partij
 Geert Berends (1278) - Bert Verton (1095) 2-05Partij
 Willem Hoek (1253) - Pierre Lacroix (1238) 0-210Partij
 Dirk Joosten (1248) - Patrick Casaril (1219) 1-19Partij
 Emiel Leijser (1254) - Erwin Heunen (1254) 2-03Partij
 Jan van Loenen Jr. (1237) - Martijn van Gortel (1244) 1-11Partij
 Rob Schrooten (1179) - Paul Nitsch (1396) 1-17Partij
 Jo Weijman (1151) - André Maertzdorf (1161) 1-16Partij
 Theo Berends (1226) - Raphaël Martens (1101) 1-12Partij
 Gerard Boogaars (1006) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 1-14Partij
   Lent  -   Samen Sterk  
10
-
10
 Rob Everts (1015) - Micha van Tol (1206) 0-25Partij
 Jan Jacobs (1169) - Ruud de Kooter (1175) 1-110Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Martin van der Sluis (1178) 0-21Partij
 Joop Geurts (1201) - Martin de Jong (1151) 1-19Partij
 Eep van Manen (1166) - Wouter Morssink (1174) 1-14Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Cees de Gelder (1103) 1-17Partij
 Sander Spaans (1191) - Ali Fthalla (1240) 1-13Partij
 Willem van den Berg (1132) - Johannes Postma (1193) 2-06Partij
 Chris Roeleven (1201) - Jo Fijen (1170) 1-18Partij
 Gert van Willigen (1225) - Richard Treur (1159) 2-02Partij
   IJmuiden  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Jesse Bos (1305) - Guido van den Berg (1267) 2-01Partij
 Conall Sleutel (1061) - Peter van der Stap (1300) 0-25Partij
 Kees Pippel (1327) - Edwin de Jager (1230) 1-13Partij
 Martin van Dijk (1256) - Christian Niami (1461) 1-12Partij
 Stijn Tuytel (1275) - Gerrit van Mastrigt (1224) 2-07Partij
 Willem Winter (1200) - Ton Burgerhout (1266) 1-19Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Cheick Maurice Ndione (1343) 0-28Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Kees Romijn (1260) 1-16Partij
 Koos de Vries (1005) - Waldo Aliar (1305) 0-24Partij
 Albert Roelofs  - Geert Prinsen (1312) 0-210Partij