HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ..........11........152412
  Heijmans Excelsior  ..............12..14..2412
3  SNA  ........13........11..248
  Zaanstreek  ............12..12....248
5  Constant Charlois  ............10......12234
6  DV VBI Huissen 2  ....7..........13....220
  CEMA/De Vaste Zet  9............11......220
8  Dammend Tilburg 2  ......810............21-4
9  IJmuiden  ..8........9........20-6
10  Den Haag  ......8..7..........20-10
  Lent  ..69................20-10
12  Samen Sterk  5......8............20-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 30-09-2017     Constant Charlois  -   Samen Sterk  
12
-
8
 Leopold Sekongo (1351) - Richard Treur (1159) 2-02Partij
 Francis Tholel (1205) - Wouter Morssink (1174) 0-26Partij
 Harry Kolk (1250) - Martin de Jong (1151) 1-13Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Ruud de Kooter (1175) 2-010Partij
 Eduard Autar (1364) - Martin van der Sluis (1178) 1-17Partij
 Patrick Stork (1257) - Ali Fthalla (1240) 1-11Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Micha van Tol (1206) 2-08Partij
 Wim Verschoor (1144) - Raymond van Es (1102) 0-29Partij
 Juan Camelia (1229) - Jo Fijen (1170) 2-04Partij
 Gaetano Nahar (1297) - Ronald van Egmond (1292) 1-15Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Van Stigt Thans 2  
9
-
11
 André Maertzdorf (1161) - Geert Prinsen (1312) 0-27Partij
 Raphaël Martens (1101) - Waldo Aliar (1305) 1-14Partij
 Marta Bankowska (1178) - Guido van den Berg (1267) 0-26Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Cheick Maurice Ndione (1343) 0-21Partij
 Lukasz Kosobudzki (1269) - Ton Burgerhout (1266) 1-19Partij
 Paul Nitsch (1396) - Peter van der Stap (1300) 1-15Partij
 Patrick Casaril (1219) - Gerrit van Mastrigt (1224) 1-110Partij
 Erwin Heunen (1254) - Edwin de Jager (1230) 2-02Partij
 Pierre Lacroix (1238) - Agita Marterere (1165) 1-18Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Peter Lansbergen (1044) 2-03Partij
   Heijmans Excelsior  -   IJmuiden  
12
-
8
 Frank Teer (1347) - Cees van Duyvenbode  2-01Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Willem Winter (1200) 2-02Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Conall Sleutel (1061) 1-18Partij
 Pieter Wijn (1236) - Cees van der Vlis (1121) 1-15Partij
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Jacqueline Schouten (1105) 2-06Partij
 Hein Wilsens (1107) - Jesse Bos (1305) 0-24Partij
 René van Oosterhout (1173) - Martin van Dijk (1256) 1-110Partij
 Radj Balak (1110) - Stijn Tuytel (1275) 1-17Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Albert Roelofs  2-09Partij
 Ron Entken (1170) - Kees Pippel (1327) 0-23Partij
   SNA  -   Lent  
11
-
9
 Dave Bleeker (1196) - Edgar Hartman (1221) 1-110Partij
 Steven Wijker (1392) - Marco van Bronswijk (1223) 1-18Partij
 Mike Koopmanschap (1368) - Eep van Manen (1166) 1-15Partij
 Raymond Koopmanschap (1221) - Willem van den Berg (1132) 1-19Partij
 Roy Coster (1108) - Sander Spaans (1191) 1-11Partij
 Guido Verhagen (1265) - Joppe Lemmen (1193) 1-12Partij
 Ivo de Jong (1363) - Remco van Zelst (1245) 2-04Partij
 Mitchel Mensinga (1220) - Joop Geurts (1201) 1-16Partij
 Jan Houwing (1210) - Chris Roeleven (1201) 1-17Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Rob Everts (1015) 1-13Partij
   Den Haag  -   DV VBI Huissen 2  
7
-
13
 Gerard de Groot (1288) - Martijn Weijers (987) 1-19Partij
 Berke Yiğittürk (1110) - Remco Vredenberg (1143) 1-11Partij
 Emre Hageman (1010) - Emiel Leijser (1254) 0-22Partij
 Roy Bidesi (1104) - Marcel Janssen (1291) 1-17Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Jo Weijman (1151) 1-110Partij
 Pertap Malahé (1166) - Rob Schrooten (1179) 1-15Partij
 Herman Vroom (1099) - Gerard Boogaars (1006) 1-14Partij
 Hein van Dee (1085) - Geert Berends (1278) 1-13Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Theo Berends (1226) 0-28Partij
 Frans Teijn (1070) - Dirk Joosten (1248) 0-26Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Zaanstreek  
8
-
12
 Theo van den Hoek (1184) - Wout Rijs (1154) 2-01Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Dick Vermeulen (1103) 1-16Partij
 Ad de Hoon (1201) - Paul Teer (1167) 1-13Partij
 Wil van den Braak (1357) - Paul van der Lem (1169) 2-05Partij
 Toby Hage (1304) - Joop Wind (1084) 1-17Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Ruud Holkamp (1147) 0-22Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Losseni Savané (1208) 0-24Partij
 Frank Swagemakers (896) - Jan de Ruiter (1190) 0-28Partij
 Kees van Bakel (1137) - Ramon Sakidin (1197) 1-110Partij
 Peter Moonen (944) - Ruud Groot (1124) 0-29Partij