HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ..12........11....15..3616
2  Constant Charlois  ......1510........12..3514
3  Heijmans Excelsior  8............1412....348
4  SNA  ..........13..119....346
5  Zaanstreek  ..5....12..........1234-2
6  Dammend Tilburg 2  ..10....811..........33-2
7  DV VBI Huissen 2  ......7..9........1332-2
  CEMA/De Vaste Zet  9..............119..32-2
9  Lent  ....69............1332-4
  IJmuiden  ....811......9......32-4
11  Samen Sterk  58..........11......32-12
12  Den Haag  ........8..7..7....30-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 28-10-2017     Zaanstreek  -   Constant Charlois  
5
-
15
 Dick Vermeulen (1103) - Radjes Balkaran (1239) 0-27Partij
 Ruud Groot (1124) - Leopold Sekongo (1351) 0-25Partij
 Paul van der Lem (1169) - Soelinder Jagram (1129) 1-16Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Patrick Stork (1257) 0-23Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Jaap Riesenkamp (1201) 0-29Partij
 Paul Teer (1167) - Wim Verschoor (1144) 1-18Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Francis Tholel (1205) 0-210Partij
 Wout Rijs (1154) - Michiel Kloosterziel (1385) 1-12Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Jurgen Tholel (1179) 1-11Partij
 Paul Sier (1313) - Eduard Autar (1364) 1-14Partij
   DV VBI Huissen 2  -   Dammend Tilburg 2  
9
-
11
 Rob Schrooten (1179) - Joeri Hezemans (1235) 0-28Partij
 Jo Weijman (1151) - Toby Hage (1304) 0-25Partij
 Emiel Leijser (1254) - Wil van den Braak (1357) 2-01Partij
 Theo Berends (1226) - Bryan Wollaert (1216) 0-26Partij
 Geert Berends (1278) - Ad de Hoon (1201) 1-12Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Theo van den Hoek (1184) 0-23Partij
 Martijn Weijers (987) - Kees van Bakel (1137) 1-110Partij
 Marcel Janssen (1291) - Jacco Sandee (1165) 1-14Partij
 Willem Hoek (1253) - Harry Verdoolaege (1127) 2-07Partij
 Dirk Joosten (1248) - Toon Dielen (1103) 2-09Partij
   Lent  -   Den Haag  
13
-
7
 Joop Geurts (1201) - Gerard de Groot (1288) 2-04Partij
 Gert van Willigen (1225) - Frans Teijn (1070) 2-09Partij
 Chris Roeleven (1201) - Pertap Malahé (1166) 0-28Partij
 Jan Jacobs (1169) - Harry Zandvliet (1070) 2-010Partij
 Rob Everts (1015) - Hans den Engelsman  0-21Partij
 Maarten Nas (1304) - Bas Baksoellah (1028) 2-06Partij
 Willem van den Berg (1132) - Hein van Dee (1085) 1-12Partij
 Eep van Manen (1166) - Nico Leemberg (1056) 1-15Partij
 Sander Spaans (1191) - Roy Bidesi (1104) 1-17Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Herman Vroom (1099) 2-03Partij
   IJmuiden  -   SNA  
11
-
9
 Kees Pippel (1327) - Guido Verhagen (1265) 2-03Partij
 Jesse Bos (1305) - Dave Bleeker (1196) 2-02Partij
 Martin van Dijk (1256) - Raymond Koopmanschap (1221) 2-08Partij
 Stijn Tuytel (1275) - Jan Houwing (1210) 0-27Partij
 Willem Winter (1200) - Pepijn Folgers (826) 2-06Partij
 Conall Sleutel (1061) - Roy Coster (1108) 1-15Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Jan Groeneweg (1136) 1-14Partij
 Cees van Duyvenbode  - Ivo de Jong (1363) 0-21Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Stef Keetman (1327) 0-29Partij
 Albert Roelofs  - Vitalia Doumesh (1237) 1-110Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Heijmans Excelsior  
12
-
8
 Edwin de Jager (1230) - Frank Teer (1347) 1-11Partij
 Geert Prinsen (1312) - René van Oosterhout (1173) 2-010Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-15Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Soender Kalpoe (1105) 2-06Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-29Partij
 Christian Niami  - Ron Entken (1170) 2-08Partij
 Peter van der Stap (1300) - Gijs voor de Poorte (1098) 1-17Partij
 Waldo Aliar (1305) - Pieter Wijn (1236) 1-12Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1375) - Adri Vermeulen (1235) 1-14Partij
 Kees Romijn (1260) - Hein Wilsens (1107) 1-13Partij
   Samen Sterk  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Ronald van Egmond (1292) - Paul Nitsch (1396) 1-18Partij
 Richard Treur (1159) - Martijn van Gortel (1244) 2-06Partij
 Micha van Tol (1206) - Dieter van Gortel (1017) 2-01Partij
 Raymond van Es (1102) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 0-22Partij
 Johannes Postma (1193) - Raphaël Martens (1101) 2-03Partij
 Ruud de Kooter (1175) - Patrick Casaril (1219) 1-110Partij
 Martin de Jong (1151) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-19Partij
 Martien Out (1156) - Pierre Lacroix (1238) 0-24Partij
 Jo Fijen (1170) - Erwin Heunen (1254) 1-17Partij
 Ali Fthalla (1240) - André Maertzdorf (1161) 1-15Partij