HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  12....13......11..15..4822
2  Heijmans Excelsior  8........12....1413..4614
  Constant Charlois  ....10......1510..12..4614
4  Dammend Tilburg 2  ....10..11..8..11....450
5  SNA  7......139....11....440
  DV VBI Huissen 2  ......97..11......13440
7  IJmuiden  ..8....11....9....1144-2
8  Zaanstreek  ....512..9........1244-4
9  CEMA/De Vaste Zet  9..10......11....9..43-2
10  Lent  ..6..99..........1342-6
11  Samen Sterk  578..........11....42-18
12  Den Haag  ..........798..7..40-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 11-11-2017     Constant Charlois  -   CEMA/De Vaste Zet  
10
-
10
 Gaetano Nahar (1297) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-19Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Patrick Casaril (1219) 1-12Partij
 Harry Kolk (1250) - André Maertzdorf (1161) 1-110Partij
 Juan Camelia (1229) - Erwin Heunen (1254) 0-21Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Raphaël Martens (1101) 2-04Partij
 Pim Arts (1231) - Marta Bankowska  1-13Partij
 Wim Verschoor (1144) - Lukasz Kosobudzki (1269) 1-16Partij
 Patrick Stork (1257) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 1-17Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Paul Nitsch (1396) 1-15Partij
 Eduard Autar (1364) - Pierre Lacroix (1238) 1-18Partij
   Heijmans Excelsior  -   Samen Sterk  
13
-
7
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Ali Fthalla (1240) 2-06Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Bastiaan de Gunst (868) 2-04
 Frank Teer (1347) - Martin van der Sluis (1178) 1-11Partij
 Hein Wilsens (1107) - Jo Fijen (1170) 1-17
 Mari van Ballegooijen (1296) - Martin de Jong (1151) 2-02
 Pieter Wijn (1236) - Martien Out (1156) 1-19
 Radj Balak (1110) - Micha van Tol (1206) 0-28
 René van Oosterhout (1173) - Ruud de Kooter (1175) 1-15
 Ron Entken (1170) - Raymond van Es (1102) 2-010Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Wouter Morssink (1174) 1-13Partij
   SNA  -   Van Stigt Thans 2  
7
-
13
 Roy Coster (1108) - Ton Burgerhout (1266) 0-24Partij
 Dave Bleeker (1196) - Geert Prinsen (1312) 1-17Partij
 Guido Verhagen (1265) - Edwin de Jager (1230) 0-23Partij
 Mike Koopmanschap (1368) - Christian Niami  0-26Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Peter van der Stap (1300) 1-18Partij
 Erik van Kampen (1187) - Guido van den Berg (1267) 1-110Partij
 Jan Houwing (1210) - Gerrit van Mastrigt (1224) 1-12Partij
 Mitchel Mensinga (1220) - Waldo Aliar (1305) 1-15Partij
 Ivo de Jong (1363) - Cheick Maurice Ndione (1343) 1-11Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Kees Romijn (1260) 1-19Partij
   Den Haag  -   IJmuiden  
9
-
11
 Pertap Malahé (1166) - Jesse Bos (1305) 0-25Partij
 Hans den Engelsman  - Kees Pippel (1327) 1-13Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Cees van Duyvenbode  1-11Partij
 Hein van Dee (1085) - Conall Sleutel (1061) 0-26Partij
 Gerard de Groot (1288) - Martin van Dijk (1256) 2-07Partij
 Emre Hageman (1010) - Stijn Tuytel (1275) 1-19Partij
 Frans Teijn (1070) - Albert Roelofs  2-04Partij
 Herman Vroom (1099) - Jacqueline Schouten (1105) 1-110Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Willem Winter (1200) 0-22Partij
 Nico Leemberg (1056) - Cees van der Vlis (1121) 1-18Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Lent  
11
-
9
 Peter Schellekens (1232) - Gert van Willigen (1225) 0-26Partij
 Toby Hage (1304) - Maarten Nas (1304) 1-11Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Marco van Bronswijk (1223) 1-14Partij
 Wil van den Braak (1357) - Joppe Lemmen (1193) 2-07Partij
 Bryan Wollaert (1216) - Jan Jacobs (1169) 1-18Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Chris Roeleven (1201) 2-05Partij
 Ad de Hoon (1201) - Sander Spaans (1191) 1-13Partij
 Kees van Bakel (1137) - Eep van Manen (1166) 1-110Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Rob Everts (1015) 1-19Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Willem van den Berg (1132) 1-12Partij
   Zaanstreek  -   DV VBI Huissen 2  
9
-
11
 Jan de Ruiter (1190) - Geert Berends (1278) 0-24Partij
 Paul Sier (1313) - Willem Hoek (1253) 2-09Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Martijn Weijers (987) 2-01Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Theo Berends (1226) 0-25Partij
 Ruud Groot (1124) - Rob Schrooten (1179) 0-28Partij
 Wout Rijs (1154) - Dirk Joosten (1248) 1-13Partij
 Paul van der Lem (1169) - Gerard Boogaars (1006) 1-110Partij
 Paul Teer (1167) - Remco Vredenberg (1143) 2-02Partij
 Dick Vermeulen (1103) - Emiel Leijser (1254) 0-26Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Jo Weijman (1151) 1-17Partij