HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ..12..111115121314..1181638
2  Constant Charlois  ..9..10101211111514..81224
3  Heijmans Excelsior  811129..13..11..141281220
4  IJmuiden  ....8912..8111212118106
5  CEMA/De Vaste Zet  910111189..10....1188-2
6  Dammend Tilburg 2  910..812911..811..87-4
7  Samen Sterk  587..1111..1012..987-14
8  DV VBI Huissen 2  89..12..9..71191386-4
  SNA  799910..1013..11..86-4
10  Zaanstreek  65..8..1289..111286-18
11  Lent  ..668..9..11991384-18
12  Den Haag  9..899..117..8782-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 06-01-2018     Constant Charlois  -   SNA  
11
-
9
 Leopold Sekongo (1351) - Mitchel Mensinga (1220) 1-13
 Eduard Autar (1364) - Erik van Kampen (1187) 2-07
 Patrick Stork (1257) - Raymond Koopmanschap (1221) 1-110
 Michiel Kloosterziel (1385) - Ivo de Jong (1363) 1-18
 Jaap Riesenkamp (1201) - Steven Wijker (1392) 0-26
 Juan Camelia (1229) - Jan Houwing (1210) 1-19
 Wim Verschoor (1144) - Roy Coster (1108) 1-12Partij
 Radjes Balkaran (1239) - René Emmaneel (1050) 2-01Partij
 Jurgen Tholel (1179) - Dave Bleeker (1196) 1-15
 Francis Tholel (1205) - Jan Groeneweg (1136) 1-14
   Den Haag  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Gerard de Groot (1288) - Darja Fedorovich (1317) 1-12Partij
 Frans Teijn (1070) - Olga Fedorovich (1367) 0-24Partij
 Emre Hageman (1010) - Adri Vermeulen (1235) 2-09Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-23Partij
 Pertap Malahé (1166) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-16Partij
 Hein van Dee (1085) - René van Oosterhout (1173) 1-110Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Radj Balak (1110) 0-27Partij
 Hans van Woerkom (1032) - Soender Kalpoe (1105) 2-08Partij
 Nico Leemberg (1056) - Frank Teer (1347) 1-15Partij
 Herman Vroom (1099) - Pieter Wijn (1236) 0-21Partij
   Dammend Tilburg 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
12
-
8
 Toon Dielen (1103) - Pierre Lacroix (1238) 1-15Partij
 Kees van Bakel (1137) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 2-06Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Martin van der Hout (1078) 2-01Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - André Maertzdorf (1161) 1-12Partij
 Ad de Hoon (1201) - Raphaël Martens (1101) 2-04Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Marta Bankowska (1178) 0-23Partij
 Laura Timmerman (1178) - Erwin Heunen (1254) 0-27Partij
 Antony Alavoine  - Martijn van Gortel (1244) 2-08Partij
 Anastase Leclerc  - Clemens Crucius (1050) 1-19Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Patrick Casaril (1219) 1-110Partij
   Zaanstreek  -   Samen Sterk  
8
-
12
 Losseni Savané (1208) - Martien Out (1156) 2-01Partij
 Paul van der Lem (1169) - Johannes Postma (1193) 1-16Partij
 Paul Sier (1313) - Martin van der Sluis (1178) 0-22Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Ruud de Kooter (1175) 1-17Partij
 Paul Teer (1167) - Wouter Morssink (1174) 1-13Partij
 Ruud Groot (1124) - Raymond van Es (1102) 0-29Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Cees de Gelder (1103) 1-18Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Jo Fijen (1170) 1-15Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Richard Treur (1159) 1-110Partij
 Wout Rijs (1154) - Ali Fthalla (1240) 0-24Partij
   DV VBI Huissen 2  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Marcel Janssen (1291) - Christian Niami (1461) 1-15Partij
 Willem Hoek (1253) - Peter van der Stap (1300) 1-16Partij
 Emiel Leijser (1254) - Edwin de Jager (1230) 1-19Partij
 Theo Berends (1226) - Guido van den Berg (1267) 1-18Partij
 Geert Berends (1278) - Waldo Aliar (1305) 1-11Partij
 Jacob Reiffers (1020) - Kees Romijn (1260) 0-23Partij
 Rob Schrooten (1179) - Cheick Maurice Ndione (1343) 1-110Partij
 Martijn Weijers (987) - Ton Burgerhout (1266) 1-14Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Gerrit van Mastrigt (1224) 1-12Partij
 Jo Weijman (1151) - Geert Prinsen (1312) 0-27Partij
   Lent  -   IJmuiden  
8
-
12
 Joppe Lemmen (1193) - Stijn Tuytel (1275) 0-25
 Gert van Willigen (1225) - Cees van Duyvenbode  1-17
 Willem van den Berg (1132) - Jesse Bos (1305) 1-16Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Conall Sleutel (1061) 2-04
 Maarten Nas (1304) - Kees Pippel (1327) 1-19Partij
 Jan Jacobs (1169) - Martin van Dijk (1256) 0-21Partij
 Rob Everts (1015) - Willem Winter (1200) 0-23Partij
 Remco van Zelst (1245) - Cees van der Vlis (1121) 1-12
 Edgar Hartman (1221) - Jacqueline Schouten (1105) 1-110
 Gerold Kosman (1137) - Albert Roelofs  1-18Partij