HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse E

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Kroonschijf MGR  1011118121413141791540
2  EAD Asten  1091013161213121691442
3  DAmateurs  9111011101110171791332
4  Lent 2  910109141114121791232
  Roermond  12791181312171791232
6  Eureka  8410612131213139112
7  DV VBI Huissen 3  6899777171194-18
8  Heijmans Excelsior 2  77106881391094-24
9  Raes/CEMA  6838373111594-52
10  Rivieren Dammers 2  343337910591-86

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     Raes/CEMA  -   Kroonschijf MGR  
6
-
14
 Lou Chappin (695) - Cees Kentie (1028) 0-22Partij
 Cees Krottje (710) - Teus Stam (1027) 0-21Partij
 Djordy Suijlen (832) - Dirk van Genderen (1059) 2-06Partij
 Alain Claes  - Arie van Genderen (1037) 0-210Partij
 Haije Kroodsma (817) - Harm Jan van Rees (1102) 1-18Partij
 Stephan Jansen (790) - Kees Brandwijk (1065) 1-17Partij
 Rob Aartsen (781) - Jeroen Schakel (1049) 0-23Partij
 Paul Stevelmans (820) - Mari Dame (1035) 1-14Partij
 Theo Blom (585) - Martin Nederlof (1056) 0-25Partij
 Muriel Mouflard  - Bert Kooij (829) 1-19Partij
   Rivieren Dammers 2  -   EAD Asten  
4
-
16
 Albert van de Berg (984) - Ruud Arts (1152) 1-18Partij
 Wim t Lam (849) - Hans Berkers (1200) 0-23Partij
 Mark Mandemaker (913) - Ad Boot (1078) 0-21
 Henk de Jong (934) - Bert Berkers (1186) 0-25Partij
 Bas Vink (818) - Adrie van Outheusden (1121) 1-16Partij
 Corstiaan Groenenberg (675) - Jan van de Mortel (1023) 1-17Partij
 Johan Tol (664) - Jules Martens (1074) 0-29Partij
 Peter Lankhaar  - Peter Arts (1059) 0-210Partij
 Fokko Burema (849) - Patrick Adriaans (1113) 0-24Partij
 Menno Eijkelenboom (634) - Lei Janssen (897) 1-12Partij
   Heijmans Excelsior 2  -   DAmateurs  
10
-
10
 Noud de Groot (867) - Leo van Vlerken (968) 0-210
 Arnold Beset (871) - Arno Bloks (1055) 0-26Partij
 Jan van Bergen (915) - Tom Vissers (999) 2-08
 RenĂ© van Oosterhout (1127) - Rob Pijnenburg (960) 2-05
 Karst van Keijzerswaard (932) - Kees Sterken (940) 1-12
 Jan Bergmans (757) - John Wilsens (1067) 0-27Partij
 Gijs voor de Poorte (1089) - Jos van der Wielen (1152) 1-19
 Arfidah Beset (807) - Peter van Rijsbergen (947) 2-04
 Cor Martens (951) - Willem-Peter Berkelmans (1087) 0-21
 Jelle van Dijk (563) - Piet Jonkers (810) 2-03
   Eureka  -   Roermond  
12
-
8
 Raymond Vandecaetsbeek (889) - Peter Hernaamt (914) 2-05Partij
 Marcel Karssing (840) - Roy Loor (857) 1-17Partij
 Theo Schippers (1323) - Karel Leemreize (1121) 2-02Partij
 Folkert Jansen (796) - Ger Pisters (1050) 0-21Partij
 Eddy Zijlstra (1140) - Harry Velraeds (1179) 2-010Partij
 Tom Swelsen (1027) - Bram Verhoef (989) 2-09Partij
 Maarten Everduim (1079) - Wim Sanders (904) 2-03Partij
 Marijn Jans (665) - Fons Huijbreghts (1128) 1-16Partij
 Darja Koullen (502) - Wiel Okrogelnik (1146) 0-24Partij
 Ivar Jansen (770) - Peter Eikelenberg (968) 0-28Partij