HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse E

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WeA/BPuBs
1  EAD Asten  1414131017101517181910 1894
2  Denk en Zet Culemborg 2  61012137111114151510 1528
3  CTD Arnhem 2  61011149111013171710 1436
4  DAmateurs  789913131314141710 1234
5  Lent 2  1076111191016121510 1214
6  Eureka  313117913812121610 128
7  Heijmans Excelsior 2  109971171014141210 106
8  Limburg CT  5910710121010151410 104
9  WSDV 4/Heteren CT  367648610111210 5-54
10  DV VBI Huissen 3  2536886591410 -2 0-68
11  Rivieren Dammers 2  153354868610 0-102

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 11
za 27-02-2016     Lent 2  -   DV VBI Huissen 3  
12
-
8
 Gerold Kosman (1113) - Gerard Boogaars (1003) 2-09Partij
 Albert Eggink (1047) - Jacob Reiffers (1013) 1-110Partij
 Sammy Amusah (1005) - Jos Lamers (963) 2-05Partij
 Stef Migchelbrink (1051) - Martijn Weijers  1-16Partij
 Willie Peelen (886) - Jan Kornilov (769) 0-24Partij
 Tom Siebelt (800) - Harry Hendriksen (796) 1-17Partij
 Jorien Spaans (875) - Lev Gilevych (653) 1-18Partij
 Fred Toetenel (986) - Piet Verhaegh (697) 2-01Partij
 Roy Slagter (646) - Jan Linssen (1103) 0-23Partij
 Ton Holla (750) - Yaroslav Gilevych (452) 2-02Partij
   EAD Asten  -   DAmateurs  
13
-
7
 Adrie van Outheusden (1111) - Arno Bloks (1051) 1-16Partij
 Peter Arts (1047) - Willem-Peter Berkelmans (1093) 2-03Partij
 Ad Boot (1074) - Leo van Vlerken (970) 1-17Partij
 Geert Jan Loomans  - Tom Vissers (994) 1-19Partij
 Patrick Adriaans (1121) - Martien van Erp (943) 1-15Partij
 Jules Martens (1064) - Piet Jonkers (826) 2-010Partij
 Hans Berkers (1211) - Jozef Donkers (893) 2-02Partij
 Ruud Arts (1131) - John Wilsens (1075) 2-04Partij
 Bert Berkers (1183) - Rob Pijnenburg (960) 1-11Partij
 Lei Janssen (943) - Antoine van Zandvoort (1095) 0-28Partij
   WSDV 4/Heteren CT  -   Rivieren Dammers 2  
12
-
8
 Gerard Zijlema (1045) - Mark Mandemaker (900) 2-08Partij
 Machiel Weistra (750) - Albert van de Berg (987) 2-07Partij
 Marjory Feyt  - Wim t Lam (878) 0-22Partij
 Anton van Drumpt (1104) - Menno Eijkelenboom (683) 2-04Partij
 Henk Hoksbergen (1027) - Corstiaan Groenenberg (723) 2-09Partij
 Gerhard Gerritsen (913) - Gozé van Pelt (748) 0-26Partij
 Luke Kersten  - Bas Vink (819) 0-210Partij
 Ivar Smijers  - Peter Lankhaar  2-05Partij
 Fernande de Graaf  - Myrthe Kraaijeveld  0-23Partij
 Mike van Drumpt  - niet opgekomen  2-01R
   Heijmans Excelsior 2  -   Limburg CT  
10
-
10
 Ties Slagter (1055) - Peter Bronstring (988) 2-010Partij
 Jan Bergmans (744) - Brion Koullen (1278) 0-22Partij
 Frank Reijkers (977) - Luc Jennes (905) 1-17Partij
 Joop Achterstraat (968) - Dré Verheggen (962) 1-15Partij
 Gijs voor de Poorte (1096) - Remon Gadjradj (868) 2-04Partij
 Cor Martens (924) - Erik de Gouw (837) 0-21Partij
 Frans Engels (825) - Michel Trouet (946) 1-18Partij
 Arnold Beset (841) - Eddy Janssen (929) 1-19Partij
 Jelle van Dijk (578) - Jeroen Huskens (798) 0-26Partij
 Noud de Groot (852) - Melvin Koullen  2-03Partij
   CTD Arnhem 2  -   Eureka  
9
-
11
 Robert Sall (1179) - Maarten Everduim (1090) 1-110Partij
 Wilrick Wonnink  - Theo Schippers (1332) 1-15Partij
 Theo Willemsen (1068) - Marcel Karssing (832) 2-03Partij
 Rommy Moerlie (970) - Raymond Vandecaetsbeek (884) 0-27Partij
 Willem van den Berg (1138) - Jasper Kole (486) 1-12Partij
 Rein Bergsma (1027) - Eddy Zijlstra (1138) 1-19Partij
 Jan Beeke (1039) - Johan Evens (859) 2-01Partij
 Marco Huijzer (927) - Bram Kole jr. (1010) 0-24Partij
 Aroen Bholasingh (772) - Jacques van den Borst (1016) 0-26Partij
 Ton Berends (1017) - Martin Kole (586) 1-18Partij