HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG World Cup Rapidbarrage Lille 2012 (Rapid)

    
    Link   

  Barrage

 Klassen: 
 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Barrage rapid 
 Barrage blitz 
 Barrage Lehman 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Mali  Abdoulaye Ka Diakite  0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Duitsland  Vadim Virny   2 
Rusland  Nikolai Kychkin  0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Nederland  Edwin de Jager  1 
Ukraine  Vasyl Pikiniar   1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Mongolie  Battulga Deleg   2 
China  Weiming Ji  0 
Oeganda  Dan Isabirye   0 
Rusland  Aleksandr Surkov  2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   2 
Rusland  Ayanika Kychkina  0 
China  Sixuan Shi   0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  2 
Rusland  Angelina Popova   1 
Ukraine  Olga Baltazhy  1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   2 
China  Hanqing Zhao  0 
Mongolie  Erdenebileg Dul   2 
Azerbeidzjan  Ramil Salahov  0 
Ronde 2
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Nederland  Frits Luteijn  0 
Ukraine  Yuriy Lagoda   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Ukraine  Juri Bobkov  1 
Nederland  Kees Thijssen   1 
Mongolie  Manlai Ravjir  1 
Nederland  Erik van de Weerdhof   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   2 
Mongolie  Tuvshinbold Otgonbayar  0 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   2 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   1 
Rusland  Ayyyna Sobakina  1 
Rusland  Nika Leopoldova   2 
Mongolie  Nandintsetseg Batdelger  0 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  1 
Ronde 3
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Letland  Roberts Misans   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Letland  Guntis Valneris   2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Ukraine  Yuriy Lagoda   0 
Duitsland  Vadim Virny  2 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   0 
Rusland  Natalia Shestakova  2 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   2 
Rusland  Nika Leopoldova  0 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   2 
Nederland  Vitalia Doumesh  0 
Mongolie  Mandakhnaran Erdenetsogt   0 
Mongolie  Nandintsetseg Batdelger  2 
Ronde 4
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Nederland  Thijs Gerritsen  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Letland  Olesia Abdullina  1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   1 
Rusland  Ayyyna Sobakina  1 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja  1 
Ukraine  Olga Baltazhy   1 
Rusland  Nurguyana Azarova  1 
Ronde 5
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Nederland  Roel Boomstra   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Nederland  Alexander Baliakin   2 
Letland  Guntis Valneris  0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Mongolie  Erdenebileg Dul   2 
Nederland  Jan Groenendijk  0 
Rusland  Nika Leopoldova   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   2 
Rusland  Ayyyna Sobakina  0 
Polen  Natalia Sadowska   2 
Mongolie  Nandintsetseg Batdelger  0 
Letland  Zane Magone   0 
Rusland  Aygul Idrisova  2 
Ronde 6
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Nederland  Frits Luteijn   0 
Duitsland  Vadim Virny  2 
Nederland  Roel Boomstra   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Rusland  Alexey Chizhov   2 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  0 
Ukraine  Igor Kirzner   0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  2 
Nederland  Ron Heusdens    
Letland  Roberts Misans   
Rusland  Matrena Nogovitsyna   1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  1 
Rusland  Nika Leopoldova   1 
Polen  Natalia Sadowska  1 
Rusland  Aygul Idrisova   2 
China  Hanqing Zhao  0 
Ronde 7
Duitsland  Vadim Virny  1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Letland  Roberts Misans   2 
Nederland  Frits Luteijn  0 
Rusland  Alexander Getmanski   2 
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Nederland  Ron Heusdens   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   1 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Polen  Natalia Sadowska   1 
Rusland  Natalia Shestakova  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   2 
Rusland  Aygul Idrisova  0 
Ronde 8
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Nederland  Roel Boomstra   2 
Duitsland  Vadim Virny  0 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Letland  Roberts Misans  1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  1 
Rusland  Aygul Idrisova   2 
Rusland  Ayyyna Sobakina  0 
Letland  Zane Magone   2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  0