HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Guntis Valneris GMI 1543   Fin   9 4 5 0 13   2296.11     2397  
2   Alexander Georgiev GMI   Fin   9 3 6 0 12   2337.89     2424  
3   Edvard Buzinskij GMI   Fin   9 3 6 0 12   2305.78     2329  
4   Vadim Virny GMI 1511   Fin   9 3 6 0 12   2299.78     2353  
5   Evgeni Vatutin GMI 1495   Fin   9 3 6 0 12   2239.00     2351  
6   Alexander Shvartsman GMI 1557   Fin   9 2 7 0 11   2323.11     2419  
7   Kees Thijssen GMI 1512   Fin   9 3 5 1 11   2312.56     2357  
8   Alexander Baliakin GMI 1532   Fin   9 3 5 1 11   2298.56     2395  
9   Martin Dolfing MF 1508   Fin   9 2 7 0 11   2293.22     2355  
10   Andrej Kalmakov GMI 1505   Fin   9 3 5 1 11   2289.89     2325  
11   Hein Meijer GMI 1448   Fin   9 3 5 1 11   2288.56     2304  
12   Roberts Misans MI   Fin   9 2 7 0 11   2284.67     2330  
13   Alexander Getmanski GMI 1539   Fin   9 2 7 0 11   2282.67     2386  
14   Anatoli Gantvarg GMI 1516   Fin   9 3 5 1 11   2277.78     2368  
15   Murodullo Amrillaev GMI   Fin   9 3 5 1 11   2270.44     2339  
16   Ihar Mikhalchenka MI   Fin   9 2 7 0 11   2268.00     2309  
17   Vladimir Milshin GMI   Fin   9 3 5 1 11   2256.67     2310  
18   Artem Ivanov MI   Fin   9 4 3 2 11   2237.78     2267  
19   Andre Bercot MF   Fin   9 3 5 1 11   2122.00     2260  
20   Benno Butulis MF   Fin   9 3 4 2 10   2277.78     2249  
21   Aleksej Domchev MI 1434   Fin   9 1 8 0 10   2238.11     2313  
22   Rik Keurentjes MF 1372   Fin   9 1 8 0 10   2232.00     2234  
23   Vaidas Stasytis MF 1317   Fin   9 2 6 1 10   2225.78     2208  
24   Pim Meurs MI 1443   Fin   9 2 6 1 10   2219.33     2279  
25   Sven Winkel MI 1434   Fin   9 3 4 2 10   2215.89     2309  
26   Yuriy Anikeev GMI 1500   Fin   9 2 6 1 10   2209.56     2357  
27   Alexander Verkhovykh    Fin   9 3 4 2 10   2208.89     2230  
28   Igor Kirzner GMI   Fin   9 3 4 2 10   2185.89     2308  
29   Raimonds Vipulis GMI   Fin   9 2 6 1 10   2167.33     2321  
30   Anatoly Petukhov    Fin   9 3 4 2 10   2161.44     2206  
31   Sergey Bonadykov MF   Fin   9 1 7 1 9   2270.22     2203  
32   Argo Unnuk    Fin   9 3 3 3 9   2268.44     2207  
33   Ron Heusdens GMI 1472   Fin   9 2 5 2 9   2253.56     2328  
34   Alexander Ldokov    Fin   9 3 3 3 9   2232.33     2000  
35   Björn Winkel  1172   Fin   9 3 3 3 9   2224.11     2051  
36   Valery Kudriavcev MF 1343   Fin   9 2 5 2 9   2217.56     2194  
37   Nikolai Nikanorov    Fin   9 2 5 2 9   2213.33     2082  
38   Nikolai Gulyaev MI   Fin   9 3 3 3 9   2209.00     2239  
39   Sergei Nosevitch GMI 1498   Fin   9 2 5 2 9   2181.67     2324  
40   Erik van de Weerdhof  1255   Fin   9 4 1 4 9   2114.11     2132  
41   Justinas Jankunas MF   Fin   9 2 5 2 9   2063.00     2215  
42   Raido Värik MF   Fin   9 2 4 3 8   2190.00     2202  
43   Andrejs Cehanovics    Fin   9 2 4 3 8   2185.44     1960  
44   Damian Reszka    Fin   9 3 2 4 8   2184.78     2070  
45   Aleksandr Gantman    Fin   9 3 2 4 8   2134.00     2216  
46   Raitis Ozols    Fin   9 4 0 5 8   2127.33     2008  
47   Andrej Filimonov    Fin   9 1 6 2 8   2127.11     2080  
48   Arno Uutma MF   Fin   9 2 4 3 8   2122.33     2107  
49   Alexander Safonov    Fin   9 3 2 4 8   2115.22     2012  
50   Janek Jaanimäe    Fin   9 2 4 3 8   2066.44     1890  
51   Zigmars Dauge    Fin   9 3 1 5 7   2192.22     2072  
52   Patrick Martin MF 1174   Fin   9 1 5 3 7   2123.22     2133  
53   Anti Ingel    Fin   9 1 5 3 7   2109.22     1984  
54   Anton Permyakov    Fin   9 0 7 2 7   2106.00     1989  
55   Konstantin Selli    Fin   9 1 5 3 7   2093.78     2000  
56   Uno Plakk    Fin   9 2 3 4 7   2084.67     2068  
57   Kadi Veski    Fin   9 1 5 3 7   2078.22     2021  
58   Kalev Parksepp    Fin   9 2 3 4 7   2071.33     2059  
59   Raivo Rist MF   Fin   9 2 3 4 7   2064.00     2187  
60   Tarmo Tulva    Fin   9 1 4 4 6   2100.44     1972  
61   Andrey Napreenkov MF   Fin   9 1 4 4 6   2053.00     2170  
62   Jevgenijs Bercuks    Fin   9 1 4 4 6   2042.56     1905  
63   Roberto di Giacomo    Fin   9 1 3 5 5   2092.44     1926  
64   Olegs Zaicevs    Fin   9 0 5 4 5   2005.33     1900  
65   Aisen Andreev    Fin   9 1 2 6 4   1998.56     1928  
66   Viktor Penkalo    Fin   9 0 3 6 3   2033.56     1949  
Guntis ValnerisAlexander GeorgievEdvard Buzinskij
Vadim VirnyEvgeni VatutinAlexander Shvartsman
Kees ThijssenAlexander BaliakinMartin Dolfing
Andrej KalmakovHein MeijerRoberts Misans
Alexander GetmanskiAnatoli GantvargMurodullo Amrillaev
Ihar MikhalchenkaVladimir MilshinArtem Ivanov
Andre BercotBenno Butulis
 Ronde 9 
 wo 27-08-2008  Viktor Penkalo  - Roberto di Giacomo  1-1Partij
 Anti Ingel  - Aisen Andreev  2-0Partij
 Kalev Parksepp  - Olegs Zaicevs  2-0Partij
 Jevgenijs Bercuks  - Andrey Napreenkov  1-1Partij
 Raitis Ozols  - Tarmo Tulva  2-0Partij
 Anton Permyakov  - Uno Plakk  1-1Partij
 Zigmars Dauge  - Konstantin Selli  1-1Partij
 Raivo Rist  - Janek Jaanimäe  1-1Partij
 Andrej Filimonov  - Andrejs Cehanovics  1-1Partij
 Alexander Safonov  - Arno Uutma  1-1Partij
 Kadi Veski  - Erik van de Weerdhof (1255) 0-2Partij
 Patrick Martin (1174) - Björn Winkel (1172) 0-2Partij
 Damian Reszka  - Aleksandr Gantman  1-1Partij
 Justinas Jankunas  - Valery Kudriavcev (1343) 1-1Partij
 Sergey Bonadykov  - Nikolai Gulyaev  1-1Partij
 Raido Värik  - Igor Kirzner  0-2Partij
 Sergei Nosevitch (1498) - Nikolai Nikanorov  1-1Partij
 Alexander Ldokov  - Yuriy Anikeev (1500) 0-2Partij
 Artem Ivanov  - Argo Unnuk  2-0Partij
 Pim Meurs (1443) - Vaidas Stasytis (1317) 1-1Partij
 Sven Winkel (1434) - Alexander Verkhovykh  1-1Partij
 Anatoly Petukhov  - Aleksej Domchev (1434) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis  - Rik Keurentjes (1372) 1-1Partij
 Andre Bercot  - Ron Heusdens (1472) 2-0Partij
 Benno Butulis  - Anatoli Gantvarg (1516) 0-2Partij
 Andrej Kalmakov (1505) - Murodullo Amrillaev  1-1Partij
 Martin Dolfing (1508) - Hein Meijer (1448) 1-1Partij
 Roberts Misans  - Kees Thijssen (1512) 1-1Partij
 Vladimir Milshin  - Alexander Getmanski (1539) 1-1Partij
 Ihar Mikhalchenka  - Alexander Shvartsman (1557) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (1532) - Edvard Buzinskij  1-1Partij
 Vadim Virny (1511) - Evgeni Vatutin (1495) 1-1Partij
 Guntis Valneris (1543) - Alexander Georgiev  1-1Partij