HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Kees Thijssen GMI 2357   Fin   3 2 1 0 5   2282.67     2357  
2   Alexander Georgiev GMI 2424   Fin   3 2 1 0 5   2281.67     2424  
3   Alexander Shvartsman GMI 2419   Fin   3 2 1 0 5   2279.33     2419  
4   Vadim Virny GMI 2353   Fin   3 2 1 0 5   2246.00     2353  
5   Martin Dolfing MF 2355   Fin   3 2 1 0 5   2241.67     2355  
6   Alexander Baliakin GMI 2395   Fin   3 2 1 0 5   2239.67     2395  
7   Andrej Kalmakov GMI 2325   Fin   3 2 1 0 5   2213.00     2325  
8   Alexander Getmanski GMI 2386   Fin   3 2 1 0 5   2206.00     2386  
9   Roberts Misans MI 2330   Fin   3 2 1 0 5   2133.67     2330  
10   Ron Heusdens GMI 2328   Fin   3 2 1 0 5   2086.67     2328  
11   Aleksej Domchev MI 2313   Fin   3 1 2 0 4   2280.67     2313  
12   Anatoli Gantvarg GMI 2368   Fin   3 1 2 0 4   2270.67     2368  
13   Yuriy Anikeev GMI 2357   Fin   3 1 2 0 4   2251.00     2357  
14   Guntis Valneris GMI 2397   Fin   3 1 2 0 4   2240.67     2397  
15   Hein Meijer GMI 2304   Fin   3 1 2 0 4   2232.33     2304  
16   Evgeni Vatutin GMI 2351   Fin   3 1 2 0 4   2204.33     2351  
17   Edvard Buzinskij GMI 2329   Fin   3 1 2 0 4   2181.67     2329  
18   Argo Unnuk  2207   Fin   3 2 0 1 4   2166.33     2207  
19   Zigmars Dauge  2072   Fin   3 2 0 1 4   2157.67     2072  
20   Artem Ivanov MI 2267   Fin   3 2 0 1 4   2153.00     2267  
21   Ihar Mikhalchenka MI 2309   Fin   3 1 2 0 4   2139.67     2309  
22   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Fin   3 1 2 0 4   2130.67     2339  
23   Benno Butulis MF 2249   Fin   3 2 0 1 4   2127.33     2249  
24   Pim Meurs MI 2279   Fin   3 1 2 0 4   2089.00     2279  
25   Rik Keurentjes MF 2234   Fin   3 1 2 0 4   2048.33     2234  
26   Justinas Jankunas MF 2215   Fin   3 1 2 0 4   1981.33     2215  
27   Andrejs Cehanovics  1960   Fin   3 1 1 1 3   2304.00     1960  
28   Björn Winkel  2051   Fin   3 1 1 1 3   2278.67     2051  
29   Vladimir Milshin GMI 2310   Fin   3 1 1 1 3   2275.33     2310  
30   Sergey Bonadykov MF 2203   Fin   3 1 1 1 3   2271.00     2203  
31   Sven Winkel MI 2309   Fin   3 1 1 1 3   2254.00     2309  
32   Alexander Ldokov    Fin   3 1 1 1 3   2232.33     2000  
33   Valery Kudriavcev MF 2194   Fin   3 1 1 1 3   2228.00     2194  
34   Arno Uutma MF 2107   Fin   3 1 1 1 3   2221.00     2107  
35   Nikolai Gulyaev MI 2239   Fin   3 1 1 1 3   2195.67     2239  
36   Alexander Verkhovykh  2230   Fin   3 1 1 1 3   2190.67     2230  
37   Nikolai Nikanorov  2082   Fin   3 1 1 1 3   2186.33     2082  
38   Igor Kirzner GMI 2308   Fin   3 1 1 1 3   2183.67     2308  
39   Vaidas Stasytis MF 2208   Fin   3 1 1 1 3   2168.00     2208  
40   Raimonds Vipulis GMI 2321   Fin   3 1 1 1 3   2156.67     2321  
41   Sergei Nosevitch GMI 2324   Fin   3 1 1 1 3   2147.67     2324  
42   Raivo Rist MF 2187   Fin   3 1 1 1 3   2119.00     2187  
43   Andrey Napreenkov MF 2170   Fin   3 1 1 1 3   2106.00     2170  
44   Andre Bercot MF 2260   Fin   3 1 1 1 3   2001.00     2260  
45   Andrej Filimonov    Fin   3 0 2 1 2   2306.00     2080  
46   Anti Ingel  1984   Fin   3 0 2 1 2   2251.33     1984  
47   Anton Permyakov  1989   Fin   3 0 2 1 2   2202.33     1989  
48   Erik van de Weerdhof  2132   Fin   3 1 0 2 2   2189.67     2132  
49   Damian Reszka  2070   Fin   3 1 0 2 2   2149.33     2070  
50   Alexander Safonov  2012   Fin   3 1 0 2 2   2148.33     2012  
51   Uno Plakk  2068   Fin   3 1 0 2 2   2144.00     2068  
52   Raitis Ozols  2008   Fin   3 1 0 2 2   2136.00     2008  
53   Patrick Martin MF 2133   Fin   3 0 2 1 2   2105.33     2133  
54   Aleksandr Gantman  2216   Fin   3 1 0 2 2   2099.00     2216  
55   Anatoly Petukhov  2206   Fin   3 0 1 2 1   2281.00     2206  
56   Konstantin Selli  2000   Fin   3 0 1 2 1   2272.33     2000  
57   Kalev Parksepp  2059   Fin   3 0 1 2 1   2264.00     2059  
58   Raido Värik MF 2202   Fin   3 0 1 2 1   2245.67     2202  
59   Kadi Veski  2021   Fin   3 0 1 2 1   2241.33     2021  
60   Roberto di Giacomo  1926   Fin   3 0 1 2 1   2206.67     1926  
61   Tarmo Tulva  1972   Fin   3 0 1 2 1   2190.00     1972  
62   Janek Jaanimäe    Fin   3 0 1 2 1   2177.00     1890  
63   Viktor Penkalo  1949   Fin   3 0 1 2 1   2093.67     1949  
64   Olegs Zaicevs    Fin   3 0 1 2 1   2077.67     1900  
65   Aisen Andreev  1928   Fin   3 0 0 3 0   2107.67     1928  
66   Jevgenijs Bercuks  1905   Fin   3 0 0 3 0   2102.67     1905  
Kees ThijssenAlexander GeorgievAlexander Shvartsman
Vadim VirnyMartin DolfingAlexander Baliakin
Andrej KalmakovAlexander GetmanskiRoberts Misans
Ron HeusdensAleksej DomchevAnatoli Gantvarg
Yuriy AnikeevGuntis ValnerisHein Meijer
Evgeni VatutinEdvard BuzinskijArgo Unnuk
Zigmars DaugeArtem Ivanov
 Ronde 3 
 vr 22-08-2008  Olegs Zaicevs  - Viktor Penkalo (1949) 1-1Partij
 Jevgenijs Bercuks (1905) - Raitis Ozols (2008) 0-2Partij
 Aisen Andreev (1928) - Alexander Safonov (2012) 0-2Partij
 Janek Jaanimäe  - Nikolai Nikanorov (2082) 0-2Partij
 Arno Uutma (2107) - Roberto di Giacomo (1926) 2-0Partij
 Patrick Martin (2133) - Anton Permyakov (1989) 1-1Partij
 Andrey Napreenkov (2170) - Tarmo Tulva (1972) 2-0Partij
 Konstantin Selli (2000) - Raivo Rist (2187) 0-2Partij
 Alexander Ldokov  - Raido Värik (2202) 2-0Partij
 Kadi Veski (2021) - Sergey Bonadykov (2203) 0-2Partij
 Anatoly Petukhov (2206) - Björn Winkel (2051) 0-2Partij
 Kalev Parksepp (2059) - Vaidas Stasytis (2208) 0-2Partij
 Andre Bercot (2260) - Anti Ingel (1984) 2-0Partij
 Argo Unnuk (2207) - Uno Plakk (2068) 2-0Partij
 Justinas Jankunas (2215) - Damian Reszka (2070) 2-0Partij
 Aleksandr Gantman (2216) - Zigmars Dauge (2072) 0-2Partij
 Benno Butulis (2249) - Andrej Filimonov  2-0Partij
 Erik van de Weerdhof (2132) - Artem Ivanov (2267) 0-2Partij
 Valery Kudriavcev (2194) - Igor Kirzner (2308) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2339) - Alexander Verkhovykh (2230) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2328) - Andrejs Cehanovics (1960) 2-0Partij
 Rik Keurentjes (2234) - Edvard Buzinskij (2329) 1-1Partij
 Roberts Misans (2330) - Nikolai Gulyaev (2239) 2-0Partij
 Hein Meijer (2304) - Evgeni Vatutin (2351) 1-1Partij
 Pim Meurs (2279) - Yuriy Anikeev (2357) 1-1Partij
 Ihar Mikhalchenka (2309) - Anatoli Gantvarg (2368) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2386) - Sven Winkel (2309) 2-0Partij
 Vladimir Milshin (2310) - Alexander Baliakin (2395) 0-2Partij
 Guntis Valneris (2397) - Aleksej Domchev (2313) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2321) - Alexander Shvartsman (2419) 0-2Partij
 Alexander Georgiev (2424) - Sergei Nosevitch (2324) 2-0Partij
 Martin Dolfing (2355) - Andrej Kalmakov (2325) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Vadim Virny (2353) 1-1Partij