HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Kees Thijssen GMI 2357   Fin   4 3 1 0 7   2293.25     2357  
2   Alexander Georgiev GMI 2424   Fin   4 2 2 0 6   2300.00     2424  
3   Alexander Shvartsman GMI 2419   Fin   4 2 2 0 6   2297.75     2419  
4   Vadim Virny GMI 2353   Fin   4 2 2 0 6   2289.25     2353  
5   Martin Dolfing MF 2355   Fin   4 2 2 0 6   2287.25     2355  
6   Alexander Baliakin GMI 2395   Fin   4 2 2 0 6   2262.25     2395  
7   Alexander Getmanski GMI 2386   Fin   4 2 2 0 6   2236.50     2386  
8   Roberts Misans MI 2330   Fin   4 2 2 0 6   2199.00     2330  
9   Edvard Buzinskij GMI 2329   Fin   4 2 2 0 6   2190.00     2329  
10   Ron Heusdens GMI 2328   Fin   4 2 2 0 6   2161.50     2328  
11   Ihar Mikhalchenka MI 2309   Fin   4 2 2 0 6   2122.75     2309  
12   Hein Meijer GMI 2304   Fin   4 1 3 0 5   2273.50     2304  
13   Anatoli Gantvarg GMI 2368   Fin   4 1 3 0 5   2272.75     2368  
14   Aleksej Domchev MI 2313   Fin   4 1 3 0 5   2262.25     2313  
15   Guntis Valneris GMI 2397   Fin   4 1 3 0 5   2256.50     2397  
16   Yuriy Anikeev GMI 2357   Fin   4 1 3 0 5   2255.00     2357  
17   Vladimir Milshin GMI 2310   Fin   4 2 1 1 5   2253.25     2310  
18   Andrej Kalmakov GMI 2325   Fin   4 2 1 1 5   2249.00     2325  
19   Sven Winkel MI 2309   Fin   4 2 1 1 5   2233.00     2309  
20   Evgeni Vatutin GMI 2351   Fin   4 1 3 0 5   2215.50     2351  
21   Artem Ivanov MI 2267   Fin   4 2 1 1 5   2204.00     2267  
22   Argo Unnuk  2207   Fin   4 2 1 1 5   2203.00     2207  
23   Benno Butulis MF 2249   Fin   4 2 1 1 5   2183.25     2249  
24   Nikolai Gulyaev MI 2239   Fin   4 2 1 1 5   2159.50     2239  
25   Pim Meurs MI 2279   Fin   4 1 3 0 5   2158.75     2279  
26   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Fin   4 1 3 0 5   2156.50     2339  
27   Alexander Verkhovykh  2230   Fin   4 2 1 1 5   2143.00     2230  
28   Rik Keurentjes MF 2234   Fin   4 1 3 0 5   2121.00     2234  
29   Vaidas Stasytis MF 2208   Fin   4 2 1 1 5   2116.00     2208  
30   Sergey Bonadykov MF 2203   Fin   4 1 2 1 4   2284.25     2203  
31   Valery Kudriavcev MF 2194   Fin   4 1 2 1 4   2251.25     2194  
32   Arno Uutma MF 2107   Fin   4 1 2 1 4   2242.75     2107  
33   Nikolai Nikanorov  2082   Fin   4 1 2 1 4   2204.75     2082  
34   Zigmars Dauge  2072   Fin   4 2 0 2 4   2195.50     2072  
35   Raimonds Vipulis GMI 2321   Fin   4 1 2 1 4   2166.00     2321  
36   Igor Kirzner GMI 2308   Fin   4 1 2 1 4   2164.50     2308  
37   Sergei Nosevitch GMI 2324   Fin   4 1 2 1 4   2161.50     2324  
38   Raitis Ozols  2008   Fin   4 2 0 2 4   2135.00     2008  
39   Damian Reszka  2070   Fin   4 2 0 2 4   2108.00     2070  
40   Aleksandr Gantman  2216   Fin   4 2 0 2 4   2091.25     2216  
41   Patrick Martin MF 2133   Fin   4 1 2 1 4   2082.00     2133  
42   Justinas Jankunas MF 2215   Fin   4 1 2 1 4   2068.25     2215  
43   Andre Bercot MF 2260   Fin   4 1 2 1 4   2021.25     2260  
44   Andrejs Cehanovics  1960   Fin   4 1 1 2 3   2280.00     1960  
45   Björn Winkel  2051   Fin   4 1 1 2 3   2268.75     2051  
46   Alexander Ldokov    Fin   4 1 1 2 3   2231.75     2000  
47   Andrej Filimonov    Fin   4 0 3 1 3   2226.75     2080  
48   Anatoly Petukhov  2206   Fin   4 1 1 2 3   2203.75     2206  
49   Kalev Parksepp  2059   Fin   4 1 1 2 3   2179.50     2059  
50   Anton Permyakov  1989   Fin   4 0 3 1 3   2171.75     1989  
51   Raido Värik MF 2202   Fin   4 1 1 2 3   2171.50     2202  
52   Raivo Rist MF 2187   Fin   4 1 1 2 3   2166.75     2187  
53   Andrey Napreenkov MF 2170   Fin   4 1 1 2 3   2156.75     2170  
54   Anti Ingel  1984   Fin   4 0 2 2 2   2206.00     1984  
55   Konstantin Selli  2000   Fin   4 0 2 2 2   2176.75     2000  
56   Uno Plakk  2068   Fin   4 1 0 3 2   2162.00     2068  
57   Kadi Veski  2021   Fin   4 0 2 2 2   2156.00     2021  
58   Alexander Safonov  2012   Fin   4 1 0 3 2   2144.50     2012  
59   Erik van de Weerdhof  2132   Fin   4 1 0 3 2   2144.25     2132  
60   Janek Jaanimäe    Fin   4 0 2 2 2   2132.75     1890  
61   Olegs Zaicevs    Fin   4 0 2 2 2   2063.50     1900  
62   Tarmo Tulva  1972   Fin   4 0 1 3 1   2194.00     1972  
63   Roberto di Giacomo  1926   Fin   4 0 1 3 1   2169.75     1926  
64   Viktor Penkalo  1949   Fin   4 0 1 3 1   2120.75     1949  
65   Jevgenijs Bercuks  1905   Fin   4 0 1 3 1   2059.00     1905  
66   Aisen Andreev  1928   Fin   4 0 1 3 1   2057.00     1928  
Kees ThijssenAlexander GeorgievAlexander Shvartsman
Vadim VirnyMartin DolfingAlexander Baliakin
Alexander GetmanskiRoberts MisansEdvard Buzinskij
Ron HeusdensIhar MikhalchenkaHein Meijer
Anatoli GantvargAleksej DomchevGuntis Valneris
Yuriy AnikeevVladimir MilshinAndrej Kalmakov
Sven WinkelEvgeni Vatutin
 Ronde 4 
 za 23-08-2008  Martin Dolfing (2355) - Alexander Georgiev (2424) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2419) - Vadim Virny (2353) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2395) - Roberts Misans (2330) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2328) - Alexander Getmanski (2386) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Kees Thijssen (2357) 0-2Partij
 Hein Meijer (2304) - Guntis Valneris (2397) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2368) - Pim Meurs (2279) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2357) - Artem Ivanov (2267) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2351) - Benno Butulis (2249) 1-1Partij
 Rik Keurentjes (2234) - Murodullo Amrillaev (2339) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2329) - Justinas Jankunas (2215) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2313) - Argo Unnuk (2207) 1-1Partij
 Zigmars Dauge (2072) - Ihar Mikhalchenka (2309) 0-2Partij
 Sergei Nosevitch (2324) - Sergey Bonadykov (2203) 1-1Partij
 Valery Kudriavcev (2194) - Raimonds Vipulis (2321) 1-1Partij
 Raivo Rist (2187) - Vladimir Milshin (2310) 0-2Partij
 Sven Winkel (2309) - Andrey Napreenkov (2170) 2-0Partij
 Igor Kirzner (2308) - Arno Uutma (2107) 1-1Partij
 Nikolai Nikanorov (2082) - Andre Bercot (2260) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2239) - Björn Winkel (2051) 2-0Partij
 Vaidas Stasytis (2208) - Andrejs Cehanovics (1960) 2-0Partij
 Uno Plakk (2068) - Aleksandr Gantman (2216) 0-2Partij
 Alexander Safonov (2012) - Patrick Martin (2133) 0-2Partij
 Raitis Ozols (2008) - Erik van de Weerdhof (2132) 2-0Partij
 Andrej Filimonov  - Anton Permyakov (1989) 1-1Partij
 Damian Reszka (2070) - Anti Ingel (1984) 2-0Partij
 Tarmo Tulva (1972) - Anatoly Petukhov (2206) 0-2Partij
 Raido Värik (2202) - Viktor Penkalo (1949) 2-0Partij
 Roberto di Giacomo (1926) - Kalev Parksepp (2059) 0-2Partij
 Kadi Veski (2021) - Olegs Zaicevs  1-1Partij
 Janek Jaanimäe  - Konstantin Selli (2000) 1-1Partij
 Jevgenijs Bercuks (1905) - Aisen Andreev (1928) 1-1Partij
 Alexander Ldokov  - Alexander Verkhovykh (2230) 0-2Partij