HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Georgiev GMI 2424   Fin   5 3 2 0 8   2311.40     2424  
2   Kees Thijssen GMI 2357   Fin   5 3 1 1 7   2319.40     2357  
3   Vadim Virny GMI 2353   Fin   5 2 3 0 7   2310.40     2353  
4   Alexander Shvartsman GMI 2419   Fin   5 2 3 0 7   2304.20     2419  
5   Martin Dolfing MF 2355   Fin   5 2 3 0 7   2295.40     2355  
6   Alexander Baliakin GMI 2395   Fin   5 2 3 0 7   2280.40     2395  
7   Anatoli Gantvarg GMI 2368   Fin   5 2 3 0 7   2279.00     2368  
8   Alexander Getmanski GMI 2386   Fin   5 2 3 0 7   2255.00     2386  
9   Roberts Misans MI 2330   Fin   5 2 3 0 7   2243.00     2330  
10   Edvard Buzinskij GMI 2329   Fin   5 2 3 0 7   2229.20     2329  
11   Benno Butulis MF 2249   Fin   5 3 1 1 7   2218.00     2249  
12   Ron Heusdens GMI 2328   Fin   5 2 3 0 7   2200.20     2328  
13   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Fin   5 2 3 0 7   2178.60     2339  
14   Ihar Mikhalchenka MI 2309   Fin   5 2 3 0 7   2177.60     2309  
15   Guntis Valneris GMI 2397   Fin   5 1 4 0 6   2267.00     2397  
16   Aleksej Domchev MI 2313   Fin   5 1 4 0 6   2256.60     2313  
17   Vladimir Milshin GMI 2310   Fin   5 2 2 1 6   2248.60     2310  
18   Andrej Kalmakov GMI 2325   Fin   5 2 2 1 6   2247.00     2325  
19   Evgeni Vatutin GMI 2351   Fin   5 1 4 0 6   2228.20     2351  
20   Sven Winkel MI 2309   Fin   5 2 2 1 6   2228.00     2309  
21   Argo Unnuk  2207   Fin   5 2 2 1 6   2227.20     2207  
22   Zigmars Dauge  2072   Fin   5 3 0 2 6   2199.40     2072  
23   Pim Meurs MI 2279   Fin   5 1 4 0 6   2197.20     2279  
24   Nikolai Gulyaev MI 2239   Fin   5 2 2 1 6   2192.60     2239  
25   Alexander Verkhovykh  2230   Fin   5 2 2 1 6   2176.40     2230  
26   Rik Keurentjes MF 2234   Fin   5 1 4 0 6   2159.40     2234  
27   Vaidas Stasytis MF 2208   Fin   5 2 2 1 6   2154.60     2208  
28   Aleksandr Gantman  2216   Fin   5 3 0 2 6   2094.40     2216  
29   Hein Meijer GMI 2304   Fin   5 1 3 1 5   2292.40     2304  
30   Yuriy Anikeev GMI 2357   Fin   5 1 3 1 5   2253.80     2357  
31   Valery Kudriavcev MF 2194   Fin   5 1 3 1 5   2253.00     2194  
32   Björn Winkel  2051   Fin   5 2 1 2 5   2252.40     2051  
33   Sergey Bonadykov MF 2203   Fin   5 1 3 1 5   2241.40     2203  
34   Artem Ivanov MI 2267   Fin   5 2 1 2 5   2231.00     2267  
35   Nikolai Nikanorov  2082   Fin   5 1 3 1 5   2225.40     2082  
36   Alexander Ldokov    Fin   5 2 1 2 5   2219.40     2000  
37   Sergei Nosevitch GMI 2324   Fin   5 1 3 1 5   2170.60     2324  
38   Anatoly Petukhov  2206   Fin   5 2 1 2 5   2164.60     2206  
39   Raimonds Vipulis GMI 2321   Fin   5 1 3 1 5   2159.40     2321  
40   Igor Kirzner GMI 2308   Fin   5 1 3 1 5   2148.00     2308  
41   Patrick Martin MF 2133   Fin   5 1 3 1 5   2129.80     2133  
42   Damian Reszka  2070   Fin   5 2 1 2 5   2127.00     2070  
43   Andre Bercot MF 2260   Fin   5 1 3 1 5   2055.80     2260  
44   Arno Uutma MF 2107   Fin   5 1 2 2 4   2237.40     2107  
45   Andrejs Cehanovics  1960   Fin   5 1 2 2 4   2221.80     1960  
46   Kalev Parksepp  2059   Fin   5 1 2 2 4   2184.00     2059  
47   Raitis Ozols  2008   Fin   5 2 0 3 4   2149.20     2008  
48   Raido Värik MF 2202   Fin   5 1 2 2 4   2149.00     2202  
49   Erik van de Weerdhof  2132   Fin   5 2 0 3 4   2131.40     2132  
50   Anton Permyakov  1989   Fin   5 0 4 1 4   2129.40     1989  
51   Alexander Safonov  2012   Fin   5 2 0 3 4   2095.60     2012  
52   Justinas Jankunas MF 2215   Fin   5 1 2 2 4   2069.00     2215  
53   Andrej Filimonov    Fin   5 0 3 2 3   2207.80     2080  
54   Anti Ingel  1984   Fin   5 0 3 2 3   2169.00     1984  
55   Konstantin Selli  2000   Fin   5 0 3 2 3   2155.00     2000  
56   Raivo Rist MF 2187   Fin   5 1 1 3 3   2143.60     2187  
57   Tarmo Tulva  1972   Fin   5 1 1 3 3   2133.20     1972  
58   Uno Plakk  2068   Fin   5 1 1 3 3   2129.60     2068  
59   Andrey Napreenkov MF 2170   Fin   5 1 1 3 3   2125.40     2170  
60   Kadi Veski  2021   Fin   5 0 3 2 3   2121.60     2021  
61   Roberto di Giacomo  1926   Fin   5 1 1 3 3   2121.40     1926  
62   Jevgenijs Bercuks  1905   Fin   5 1 1 3 3   2037.00     1905  
63   Janek Jaanimäe    Fin   5 0 2 3 2   2100.60     1890  
64   Olegs Zaicevs    Fin   5 0 2 3 2   2053.20     1900  
65   Viktor Penkalo  1949   Fin   5 0 1 4 1   2077.60     1949  
66   Aisen Andreev  1928   Fin   5 0 1 4 1   2030.80     1928  
Alexander GeorgievKees ThijssenVadim Virny
Alexander ShvartsmanMartin DolfingAlexander Baliakin
Anatoli GantvargAlexander GetmanskiRoberts Misans
Edvard BuzinskijBenno ButulisRon Heusdens
Murodullo AmrillaevIhar MikhalchenkaGuntis Valneris
Aleksej DomchevVladimir MilshinAndrej Kalmakov
Evgeni VatutinSven Winkel
 Ronde 5 
 zo 24-08-2008  Aisen Andreev (1928) - Roberto di Giacomo (1926) 0-2Partij
 Viktor Penkalo (1949) - Jevgenijs Bercuks (1905) 0-2Partij
 Tarmo Tulva (1972) - Janek Jaanimäe  2-0Partij
 Olegs Zaicevs  - Alexander Safonov (2012) 0-2Partij
 Anti Ingel (1984) - Kadi Veski (2021) 1-1Partij
 Konstantin Selli (2000) - Uno Plakk (2068) 1-1Partij
 Andrejs Cehanovics (1960) - Anton Permyakov (1989) 1-1Partij
 Andrej Filimonov  - Erik van de Weerdhof (2132) 0-2Partij
 Andrey Napreenkov (2170) - Alexander Ldokov  0-2Partij
 Björn Winkel (2051) - Raivo Rist (2187) 2-0Partij
 Kalev Parksepp (2059) - Raido Värik (2202) 1-1Partij
 Anatoly Petukhov (2206) - Raitis Ozols (2008) 2-0Partij
 Sergey Bonadykov (2203) - Damian Reszka (2070) 1-1Partij
 Justinas Jankunas (2215) - Zigmars Dauge (2072) 0-2Partij
 Aleksandr Gantman (2216) - Arno Uutma (2107) 2-0Partij
 Andre Bercot (2260) - Valery Kudriavcev (2194) 1-1Partij
 Nikolai Nikanorov (2082) - Igor Kirzner (2308) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2321) - Patrick Martin (2133) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2207) - Sergei Nosevitch (2324) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2208) - Sven Winkel (2309) 1-1Partij
 Vladimir Milshin (2310) - Alexander Verkhovykh (2230) 1-1Partij
 Rik Keurentjes (2234) - Aleksej Domchev (2313) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2239) - Andrej Kalmakov (2325) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2267) - Murodullo Amrillaev (2339) 0-2Partij
 Evgeni Vatutin (2351) - Pim Meurs (2279) 1-1Partij
 Benno Butulis (2249) - Yuriy Anikeev (2357) 2-0Partij
 Hein Meijer (2304) - Anatoli Gantvarg (2368) 0-2Partij
 Ihar Mikhalchenka (2309) - Guntis Valneris (2397) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2328) - Martin Dolfing (2355) 1-1Partij
 Vadim Virny (2353) - Alexander Baliakin (2395) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2419) - Roberts Misans (2330) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Alexander Georgiev (2424) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2386) - Edvard Buzinskij (2329) 1-1