HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Georgiev GMI 2424   Fin   6 3 3 0 9   2329.33     2424  
2   Edvard Buzinskij GMI 2329   Fin   6 3 3 0 9   2252.33     2329  
3   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Fin   6 3 3 0 9   2214.67     2339  
4   Alexander Shvartsman GMI 2419   Fin   6 2 4 0 8   2324.17     2419  
5   Kees Thijssen GMI 2357   Fin   6 3 2 1 8   2320.83     2357  
6   Vadim Virny GMI 2353   Fin   6 2 4 0 8   2310.17     2353  
7   Martin Dolfing MF 2355   Fin   6 2 4 0 8   2287.67     2355  
8   Alexander Getmanski GMI 2386   Fin   6 2 4 0 8   2267.50     2386  
9   Roberts Misans MI 2330   Fin   6 2 4 0 8   2266.83     2330  
10   Guntis Valneris GMI 2397   Fin   6 2 4 0 8   2262.33     2397  
11   Andrej Kalmakov GMI 2325   Fin   6 3 2 1 8   2244.17     2325  
12   Benno Butulis MF 2249   Fin   6 3 2 1 8   2240.83     2249  
  Argo Unnuk  2207   Fin   6 3 2 1 8   2240.83     2207  
14   Ron Heusdens GMI 2328   Fin   6 2 4 0 8   2226.33     2328  
15   Ihar Mikhalchenka MI 2309   Fin   6 2 4 0 8   2206.83     2309  
16   Pim Meurs MI 2279   Fin   6 2 4 0 8   2176.33     2279  
17   Alexander Baliakin GMI 2395   Fin   6 2 3 1 7   2290.17     2395  
18   Anatoli Gantvarg GMI 2368   Fin   6 2 3 1 7   2287.33     2368  
19   Hein Meijer GMI 2304   Fin   6 2 3 1 7   2255.33     2304  
20   Aleksej Domchev MI 2313   Fin   6 1 5 0 7   2249.83     2313  
21   Vladimir Milshin GMI 2310   Fin   6 2 3 1 7   2241.83     2310  
22   Evgeni Vatutin GMI 2351   Fin   6 1 5 0 7   2229.17     2351  
23   Artem Ivanov MI 2267   Fin   6 3 1 2 7   2206.17     2267  
24   Rik Keurentjes MF 2234   Fin   6 1 5 0 7   2191.33     2234  
25   Vaidas Stasytis MF 2208   Fin   6 2 3 1 7   2180.50     2208  
26   Sergei Nosevitch GMI 2324   Fin   6 2 3 1 7   2174.50     2324  
27   Igor Kirzner GMI 2308   Fin   6 2 3 1 7   2145.50     2308  
28   Aleksandr Gantman  2216   Fin   6 3 1 2 7   2130.83     2216  
29   Sergey Bonadykov MF 2203   Fin   6 1 4 1 6   2254.67     2203  
30   Björn Winkel  2051   Fin   6 2 2 2 6   2253.67     2051  
31   Yuriy Anikeev GMI 2357   Fin   6 1 4 1 6   2245.83     2357  
32   Nikolai Gulyaev MI 2239   Fin   6 2 2 2 6   2226.67     2239  
33   Sven Winkel MI 2309   Fin   6 2 2 2 6   2224.50     2309  
34   Alexander Ldokov    Fin   6 2 2 2 6   2218.67     2000  
35   Zigmars Dauge  2072   Fin   6 3 0 3 6   2212.67     2072  
36   Alexander Verkhovykh  2230   Fin   6 2 2 2 6   2201.17     2230  
37   Anatoly Petukhov  2206   Fin   6 2 2 2 6   2196.67     2206  
38   Andrejs Cehanovics  1960   Fin   6 2 2 2 6   2194.67     1960  
39   Raimonds Vipulis GMI 2321   Fin   6 1 4 1 6   2166.67     2321  
40   Raitis Ozols  2008   Fin   6 3 0 3 6   2142.17     2008  
41   Raido Värik MF 2202   Fin   6 2 2 2 6   2126.17     2202  
42   Erik van de Weerdhof  2132   Fin   6 3 0 3 6   2107.67     2132  
43   Andre Bercot MF 2260   Fin   6 1 4 1 6   2055.00     2260  
44   Valery Kudriavcev MF 2194   Fin   6 1 3 2 5   2264.83     2194  
45   Nikolai Nikanorov  2082   Fin   6 1 3 2 5   2232.33     2082  
46   Andrej Filimonov    Fin   6 1 3 2 5   2173.17     2080  
47   Patrick Martin MF 2133   Fin   6 1 3 2 5   2159.50     2133  
48   Damian Reszka  2070   Fin   6 2 1 3 5   2156.50     2070  
49   Justinas Jankunas MF 2215   Fin   6 1 3 2 5   2057.50     2215  
50   Arno Uutma MF 2107   Fin   6 1 2 3 4   2199.17     2107  
51   Anti Ingel  1984   Fin   6 0 4 2 4   2169.17     1984  
52   Kalev Parksepp  2059   Fin   6 1 2 3 4   2146.67     2059  
53   Tarmo Tulva  1972   Fin   6 1 2 3 4   2142.17     1972  
54   Anton Permyakov  1989   Fin   6 0 4 2 4   2129.83     1989  
55   Raivo Rist MF 2187   Fin   6 1 2 3 4   2115.00     2187  
56   Alexander Safonov  2012   Fin   6 2 0 4 4   2113.33     2012  
57   Roberto di Giacomo  1926   Fin   6 1 2 3 4   2112.50     1926  
58   Andrey Napreenkov MF 2170   Fin   6 1 2 3 4   2101.83     2170  
59   Uno Plakk  2068   Fin   6 1 2 3 4   2095.67     2068  
60   Kadi Veski  2021   Fin   6 0 4 2 4   2085.50     2021  
61   Jevgenijs Bercuks  1905   Fin   6 1 2 3 4   2034.33     1905  
62   Konstantin Selli  2000   Fin   6 0 3 3 3   2142.50     2000  
63   Janek Jaanimäe    Fin   6 0 3 3 3   2067.17     1890  
64   Olegs Zaicevs    Fin   6 0 3 3 3   2026.00     1900  
65   Aisen Andreev  1928   Fin   6 1 1 4 3   2017.17     1928  
66   Viktor Penkalo  1949   Fin   6 0 1 5 1   2052.67     1949  
Alexander GeorgievEdvard BuzinskijMurodullo Amrillaev
Alexander ShvartsmanKees ThijssenVadim Virny
Martin DolfingAlexander GetmanskiRoberts Misans
Guntis ValnerisAndrej KalmakovBenno Butulis
Argo UnnukRon HeusdensIhar Mikhalchenka
Pim MeursAlexander BaliakinAnatoli Gantvarg
Hein MeijerAleksej Domchev
 Ronde 6 
 ma 25-08-2008  Aisen Andreev (1928) - Viktor Penkalo (1949) 2-0Partij
 Janek Jaanimäe  - Olegs Zaicevs  1-1Partij
 Kadi Veski (2021) - Jevgenijs Bercuks (1905) 1-1Partij
 Uno Plakk (2068) - Roberto di Giacomo (1926) 1-1Partij
 Andrej Filimonov  - Konstantin Selli (2000) 2-0Partij
 Anti Ingel (1984) - Andrey Napreenkov (2170) 1-1Partij
 Raivo Rist (2187) - Tarmo Tulva (1972) 1-1Partij
 Andrejs Cehanovics (1960) - Kalev Parksepp (2059) 2-0Partij
 Arno Uutma (2107) - Raitis Ozols (2008) 0-2Partij
 Anton Permyakov (1989) - Erik van de Weerdhof (2132) 0-2Partij
 Raido Värik (2202) - Alexander Safonov (2012) 2-0Partij
 Alexander Ldokov  - Justinas Jankunas (2215) 1-1Partij
 Björn Winkel (2051) - Andre Bercot (2260) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2267) - Nikolai Nikanorov (2082) 2-0Partij
 Damian Reszka (2070) - Hein Meijer (2304) 0-2Partij
 Patrick Martin (2133) - Igor Kirzner (2308) 0-2Partij
 Sergey Bonadykov (2203) - Raimonds Vipulis (2321) 1-1Partij
 Sergei Nosevitch (2324) - Valery Kudriavcev (2194) 2-0Partij
 Yuriy Anikeev (2357) - Anatoly Petukhov (2206) 1-1Partij
 Pim Meurs (2279) - Zigmars Dauge (2072) 2-0Partij
 Sven Winkel (2309) - Argo Unnuk (2207) 0-2Partij
 Vladimir Milshin (2310) - Vaidas Stasytis (2208) 1-1Partij
 Aleksandr Gantman (2216) - Aleksej Domchev (2313) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2351) - Rik Keurentjes (2234) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2397) - Nikolai Gulyaev (2239) 2-0Partij
 Benno Butulis (2249) - Martin Dolfing (2355) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Ron Heusdens (2328) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2368) - Edvard Buzinskij (2329) 0-2Partij
 Roberts Misans (2330) - Alexander Getmanski (2386) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2339) - Alexander Baliakin (2395) 2-0Partij
 Alexander Georgiev (2424) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1Partij
 Alexander Verkhovykh (2230) - Andrej Kalmakov (2325) 0-2
 Vadim Virny (2353) - Ihar Mikhalchenka (2309) 1-1