HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Georgiev GMI 2424   Fin   7 3 4 0 10   2330.71     2424  
2   Edvard Buzinskij GMI 2329   Fin   7 3 4 0 10   2276.14     2329  
3   Guntis Valneris GMI 2397   Fin   7 3 4 0 10   2271.71     2397  
4   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Fin   7 3 4 0 10   2244.57     2339  
5   Alexander Shvartsman GMI 2419   Fin   7 2 5 0 9   2324.86     2419  
6   Kees Thijssen GMI 2357   Fin   7 3 3 1 9   2319.14     2357  
7   Vadim Virny GMI 2353   Fin   7 2 5 0 9   2295.43     2353  
8   Alexander Baliakin GMI 2395   Fin   7 3 3 1 9   2292.71     2395  
9   Martin Dolfing MF 2355   Fin   7 2 5 0 9   2286.43     2355  
10   Alexander Getmanski GMI 2386   Fin   7 2 5 0 9   2275.71     2386  
11   Hein Meijer GMI 2304   Fin   7 3 3 1 9   2265.14     2304  
12   Andrej Kalmakov GMI 2325   Fin   7 3 3 1 9   2264.43     2325  
13   Roberts Misans MI 2330   Fin   7 2 5 0 9   2264.29     2330  
14   Argo Unnuk  2207   Fin   7 3 3 1 9   2256.86     2207  
15   Benno Butulis MF 2249   Fin   7 3 3 1 9   2253.57     2249  
16   Ihar Mikhalchenka MI 2309   Fin   7 2 5 0 9   2228.29     2309  
17   Evgeni Vatutin GMI 2351   Fin   7 2 5 0 9   2227.29     2351  
18   Pim Meurs MI 2279   Fin   7 2 5 0 9   2201.86     2279  
19   Anatoli Gantvarg GMI 2368   Fin   7 2 4 1 8   2284.43     2368  
20   Ron Heusdens GMI 2328   Fin   7 2 4 1 8   2250.71     2328  
21   Aleksej Domchev MI 2313   Fin   7 1 6 0 8   2243.86     2313  
22   Vladimir Milshin GMI 2310   Fin   7 2 4 1 8   2240.71     2310  
23   Artem Ivanov MI 2267   Fin   7 3 2 2 8   2229.29     2267  
24   Sven Winkel MI 2309   Fin   7 3 2 2 8   2211.29     2309  
25   Rik Keurentjes MF 2234   Fin   7 1 6 0 8   2208.29     2234  
26   Vaidas Stasytis MF 2208   Fin   7 2 4 1 8   2199.43     2208  
27   Nikolai Gulyaev MI 2239   Fin   7 3 2 2 8   2195.43     2239  
28   Alexander Verkhovykh  2230   Fin   7 3 2 2 8   2179.71     2230  
29   Andre Bercot MF 2260   Fin   7 2 4 1 8   2057.43     2260  
30   Sergey Bonadykov MF 2203   Fin   7 1 5 1 7   2269.29     2203  
31   Yuriy Anikeev GMI 2357   Fin   7 1 5 1 7   2239.71     2357  
32   Alexander Ldokov    Fin   7 2 3 2 7   2216.86     2000  
33   Andrejs Cehanovics  1960   Fin   7 2 3 2 7   2197.57     1960  
34   Sergei Nosevitch GMI 2324   Fin   7 2 3 2 7   2193.00     2324  
35   Igor Kirzner GMI 2308   Fin   7 2 3 2 7   2181.14     2308  
36   Raimonds Vipulis GMI 2321   Fin   7 1 5 1 7   2171.71     2321  
37   Anatoly Petukhov  2206   Fin   7 2 3 2 7   2168.57     2206  
38   Aleksandr Gantman  2216   Fin   7 3 1 3 7   2162.29     2216  
39   Damian Reszka  2070   Fin   7 3 1 3 7   2160.86     2070  
40   Raido Värik MF 2202   Fin   7 2 3 2 7   2154.00     2202  
41   Björn Winkel  2051   Fin   7 2 2 3 6   2250.29     2051  
42   Valery Kudriavcev MF 2194   Fin   7 1 4 2 6   2238.71     2194  
43   Nikolai Nikanorov  2082   Fin   7 1 4 2 6   2226.86     2082  
44   Zigmars Dauge  2072   Fin   7 3 0 4 6   2219.43     2072  
45   Andrej Filimonov    Fin   7 1 4 2 6   2167.43     2080  
46   Raitis Ozols  2008   Fin   7 3 0 4 6   2156.00     2008  
47   Patrick Martin MF 2133   Fin   7 1 4 2 6   2148.14     2133  
48   Erik van de Weerdhof  2132   Fin   7 3 0 4 6   2136.43     2132  
49   Alexander Safonov  2012   Fin   7 3 0 4 6   2121.43     2012  
50   Uno Plakk  2068   Fin   7 2 2 3 6   2079.71     2068  
51   Kadi Veski  2021   Fin   7 1 4 2 6   2062.71     2021  
52   Justinas Jankunas MF 2215   Fin   7 1 4 2 6   2043.57     2215  
53   Arno Uutma MF 2107   Fin   7 1 3 3 5   2169.14     2107  
54   Tarmo Tulva  1972   Fin   7 1 3 3 5   2130.29     1972  
55   Anton Permyakov  1989   Fin   7 0 5 2 5   2126.57     1989  
56   Kalev Parksepp  2059   Fin   7 1 3 3 5   2121.71     2059  
57   Konstantin Selli  2000   Fin   7 1 3 3 5   2111.86     2000  
58   Janek Jaanimäe    Fin   7 1 3 3 5   2050.29     1890  
59   Jevgenijs Bercuks  1905   Fin   7 1 3 3 5   2015.14     1905  
60   Anti Ingel  1984   Fin   7 0 4 3 4   2154.71     1984  
61   Raivo Rist MF 2187   Fin   7 1 2 4 4   2108.57     2187  
62   Roberto di Giacomo  1926   Fin   7 1 2 4 4   2099.43     1926  
63   Andrey Napreenkov MF 2170   Fin   7 1 2 4 4   2089.00     2170  
64   Olegs Zaicevs    Fin   7 0 4 3 4   2008.71     1900  
65   Aisen Andreev  1928   Fin   7 1 1 5 3   2014.71     1928  
66   Viktor Penkalo  1949   Fin   7 0 1 6 1   2029.43     1949  
Alexander GeorgievEdvard BuzinskijGuntis Valneris
Murodullo AmrillaevAlexander ShvartsmanKees Thijssen
Vadim VirnyAlexander BaliakinMartin Dolfing
Alexander GetmanskiHein MeijerAndrej Kalmakov
Roberts MisansArgo UnnukBenno Butulis
Ihar MikhalchenkaEvgeni VatutinPim Meurs
Anatoli GantvargRon Heusdens
 Ronde 7 
 ma 25-08-2008  Viktor Penkalo (1949) - Janek Jaanimäe  0-2Partij
 Konstantin Selli (2000) - Aisen Andreev (1928) 2-0Partij
 Jevgenijs Bercuks (1905) - Olegs Zaicevs  1-1Partij
 Roberto di Giacomo (1926) - Kadi Veski (2021) 0-2Partij
 Kalev Parksepp (2059) - Tarmo Tulva (1972) 1-1Partij
 Anti Ingel (1984) - Uno Plakk (2068) 0-2Partij
 Anton Permyakov (1989) - Arno Uutma (2107) 1-1Partij
 Andrey Napreenkov (2170) - Alexander Safonov (2012) 0-2Partij
 Raivo Rist (2187) - Damian Reszka (2070) 0-2Partij
 Patrick Martin (2133) - Andrej Filimonov  1-1Partij
 Valery Kudriavcev (2194) - Nikolai Nikanorov (2082) 1-1Partij
 Justinas Jankunas (2215) - Andrejs Cehanovics (1960) 1-1Partij
 Anatoly Petukhov (2206) - Alexander Ldokov  1-1Partij
 Björn Winkel (2051) - Alexander Verkhovykh (2230) 0-2Partij
 Raitis Ozols (2008) - Nikolai Gulyaev (2239) 0-2Partij
 Zigmars Dauge (2072) - Andre Bercot (2260) 0-2Partij
 Erik van de Weerdhof (2132) - Sven Winkel (2309) 0-2Partij
 Raido Värik (2202) - Raimonds Vipulis (2321) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2357) - Sergey Bonadykov (2203) 1-1Partij
 Vladimir Milshin (2310) - Rik Keurentjes (2234) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2313) - Vaidas Stasytis (2208) 1-1Partij
 Hein Meijer (2304) - Sergei Nosevitch (2324) 2-0Partij
 Aleksandr Gantman (2216) - Evgeni Vatutin (2351) 0-2Partij
 Anatoli Gantvarg (2368) - Artem Ivanov (2267) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2395) - Igor Kirzner (2308) 2-0Partij
 Benno Butulis (2249) - Roberts Misans (2330) 1-1Partij
 Vadim Virny (2353) - Argo Unnuk (2207) 1-1Partij
 Martin Dolfing (2355) - Pim Meurs (2279) 1-1Partij
 Ihar Mikhalchenka (2309) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Alexander Getmanski (2386) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2397) - Ron Heusdens (2328) 2-0Partij
 Edvard Buzinskij (2329) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2424) - Murodullo Amrillaev (2339) 1-1Partij