HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Guntis Valneris GMI 2397   Fin   8 4 4 0 12   2280.12     2397  
2   Alexander Georgiev GMI 2424   Fin   8 3 5 0 11   2330.50     2424  
3   Edvard Buzinskij GMI 2329   Fin   8 3 5 0 11   2294.62     2329  
4   Vadim Virny GMI 2353   Fin   8 3 5 0 11   2293.38     2353  
5   Evgeni Vatutin GMI 2351   Fin   8 3 5 0 11   2224.75     2351  
6   Alexander Shvartsman GMI 2419   Fin   8 2 6 0 10   2324.88     2419  
7   Kees Thijssen GMI 2357   Fin   8 3 4 1 10   2310.38     2357  
8   Alexander Baliakin GMI 2395   Fin   8 3 4 1 10   2294.75     2395  
9   Martin Dolfing MF 2355   Fin   8 2 6 0 10   2291.88     2355  
10   Andrej Kalmakov GMI 2325   Fin   8 3 4 1 10   2283.75     2325  
11   Hein Meijer GMI 2304   Fin   8 3 4 1 10   2280.25     2304  
12   Alexander Getmanski GMI 2386   Fin   8 2 6 0 10   2279.25     2386  
13   Roberts Misans MI 2330   Fin   8 2 6 0 10   2275.62     2330  
14   Benno Butulis MF 2249   Fin   8 3 4 1 10   2266.50     2249  
15   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Fin   8 3 4 1 10   2263.62     2339  
16   Ihar Mikhalchenka MI 2309   Fin   8 2 6 0 10   2249.12     2309  
17   Vladimir Milshin GMI 2310   Fin   8 3 4 1 10   2240.50     2310  
18   Anatoli Gantvarg GMI 2368   Fin   8 2 5 1 9   2281.38     2368  
19   Argo Unnuk  2207   Fin   8 3 3 2 9   2268.62     2207  
20   Ron Heusdens GMI 2328   Fin   8 2 5 1 9   2252.75     2328  
21   Aleksej Domchev MI 2313   Fin   8 1 7 0 9   2242.12     2313  
22   Artem Ivanov MI 2267   Fin   8 3 3 2 9   2241.62     2267  
23   Rik Keurentjes MF 2234   Fin   8 1 7 0 9   2220.88     2234  
24   Pim Meurs MI 2279   Fin   8 2 5 1 9   2220.75     2279  
25   Vaidas Stasytis MF 2208   Fin   8 2 5 1 9   2219.12     2208  
26   Alexander Ldokov    Fin   8 3 3 2 9   2216.75     2000  
27   Sven Winkel MI 2309   Fin   8 3 3 2 9   2214.12     2309  
28   Alexander Verkhovykh  2230   Fin   8 3 3 2 9   2196.38     2230  
29   Raimonds Vipulis GMI 2321   Fin   8 2 5 1 9   2159.00     2321  
30   Anatoly Petukhov  2206   Fin   8 3 3 2 9   2142.50     2206  
31   Andre Bercot MF 2260   Fin   8 2 5 1 9   2096.25     2260  
32   Sergey Bonadykov MF 2203   Fin   8 1 6 1 8   2274.12     2203  
33   Yuriy Anikeev GMI 2357   Fin   8 1 6 1 8   2235.75     2357  
34   Valery Kudriavcev MF 2194   Fin   8 2 4 2 8   2217.88     2194  
35   Nikolai Gulyaev MI 2239   Fin   8 3 2 3 8   2209.75     2239  
36   Nikolai Nikanorov  2082   Fin   8 2 4 2 8   2199.50     2082  
37   Sergei Nosevitch GMI 2324   Fin   8 2 4 2 8   2194.12     2324  
38   Igor Kirzner GMI 2308   Fin   8 2 4 2 8   2183.88     2308  
39   Raido Värik MF 2202   Fin   8 2 4 2 8   2175.25     2202  
40   Justinas Jankunas MF 2215   Fin   8 2 4 2 8   2046.62     2215  
41   Björn Winkel  2051   Fin   8 2 3 3 7   2235.50     2051  
42   Andrejs Cehanovics  1960   Fin   8 2 3 3 7   2198.62     1960  
43   Damian Reszka  2070   Fin   8 3 1 4 7   2180.88     2070  
44   Andrej Filimonov    Fin   8 1 5 2 7   2148.00     2080  
45   Aleksandr Gantman  2216   Fin   8 3 1 4 7   2142.00     2216  
46   Arno Uutma MF 2107   Fin   8 2 3 3 7   2136.12     2107  
47   Patrick Martin MF 2133   Fin   8 1 5 2 7   2132.25     2133  
48   Erik van de Weerdhof  2132   Fin   8 3 1 4 7   2125.75     2132  
49   Alexander Safonov  2012   Fin   8 3 1 4 7   2116.25     2012  
50   Kadi Veski  2021   Fin   8 1 5 2 7   2071.50     2021  
51   Janek Jaanimäe    Fin   8 2 3 3 7   2051.38     1890  
52   Zigmars Dauge  2072   Fin   8 3 0 5 6   2216.25     2072  
53   Raitis Ozols  2008   Fin   8 3 0 5 6   2146.75     2008  
54   Tarmo Tulva  1972   Fin   8 1 4 3 6   2112.00     1972  
55   Anton Permyakov  1989   Fin   8 0 6 2 6   2110.75     1989  
56   Uno Plakk  2068   Fin   8 2 2 4 6   2096.62     2068  
57   Konstantin Selli  2000   Fin   8 1 4 3 6   2096.50     2000  
58   Raivo Rist MF 2187   Fin   8 2 2 4 6   2085.75     2187  
59   Anti Ingel  1984   Fin   8 0 5 3 5   2131.88     1984  
60   Kalev Parksepp  2059   Fin   8 1 3 4 5   2092.75     2059  
61   Andrey Napreenkov MF 2170   Fin   8 1 3 4 5   2071.50     2170  
62   Jevgenijs Bercuks  1905   Fin   8 1 3 4 5   2026.62     1905  
63   Olegs Zaicevs    Fin   8 0 5 3 5   1998.62     1900  
64   Roberto di Giacomo  1926   Fin   8 1 2 5 4   2110.38     1926  
65   Aisen Andreev  1928   Fin   8 1 2 5 4   2000.38     1928  
66   Viktor Penkalo  1949   Fin   8 0 2 6 2   2047.00     1949  
Guntis ValnerisAlexander GeorgievEdvard Buzinskij
Vadim VirnyEvgeni VatutinAlexander Shvartsman
Kees ThijssenAlexander BaliakinMartin Dolfing
Andrej KalmakovHein MeijerAlexander Getmanski
Roberts MisansBenno ButulisMurodullo Amrillaev
Ihar MikhalchenkaVladimir MilshinAnatoli Gantvarg
Argo UnnukRon Heusdens
 Ronde 8 
 di 26-08-2008  Viktor Penkalo (1949) - Andrey Napreenkov (2170) 1-1Partij
 Olegs Zaicevs  - Aisen Andreev (1928) 1-1Partij
 Roberto di Giacomo (1926) - Raivo Rist (2187) 0-2Partij
 Tarmo Tulva (1972) - Anti Ingel (1984) 1-1Partij
 Konstantin Selli (2000) - Anton Permyakov (1989) 1-1Partij
 Janek Jaanimäe  - Kalev Parksepp (2059) 2-0Partij
 Arno Uutma (2107) - Jevgenijs Bercuks (1905) 2-0Partij
 Alexander Safonov (2012) - Andrej Filimonov  1-1Partij
 Nikolai Nikanorov (2082) - Raitis Ozols (2008) 2-0Partij
 Erik van de Weerdhof (2132) - Björn Winkel (2051) 1-1Partij
 Kadi Veski (2021) - Patrick Martin (2133) 1-1Partij
 Zigmars Dauge (2072) - Valery Kudriavcev (2194) 0-2Partij
 Uno Plakk (2068) - Justinas Jankunas (2215) 0-2Partij
 Andrejs Cehanovics (1960) - Anatoly Petukhov (2206) 0-2Partij
 Alexander Ldokov  - Aleksandr Gantman (2216) 2-0Partij
 Igor Kirzner (2308) - Sergey Bonadykov (2203) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2321) - Damian Reszka (2070) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2324) - Raido Värik (2202) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2208) - Yuriy Anikeev (2357) 1-1Partij
 Rik Keurentjes (2234) - Sven Winkel (2309) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2239) - Vladimir Milshin (2310) 0-2Partij
 Alexander Verkhovykh (2230) - Aleksej Domchev (2313) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2328) - Artem Ivanov (2267) 1-1Partij
 Andre Bercot (2260) - Anatoli Gantvarg (2368) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2207) - Evgeni Vatutin (2351) 0-2Partij
 Pim Meurs (2279) - Vadim Virny (2353) 0-2Partij
 Roberts Misans (2330) - Martin Dolfing (2355) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2386) - Hein Meijer (2304) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2395) - Ihar Mikhalchenka (2309) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2339) - Guntis Valneris (2397) 0-2Partij
 Edvard Buzinskij (2329) - Alexander Georgiev (2424) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Benno Butulis (2249) 1-1
 Alexander Shvartsman (2419) - Andrej Kalmakov (2325) 1-1