HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van de USSR 1989

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexander Baliakin  GMI 2416  X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2 116412020308
2 Vadim Virny  GMI 2394  1 X 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 1 116313019298
  Alexander Shvartsman  MI 2370  1 1 X 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 216313019297
4 Alexey Chizhov  GMI 2435  1 1 1 X 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 116214018283
5 Evgeni Vatutin   1 1 1 1 X 0 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 216213117263
  Rostislav Lestchinski  GMI 2320  1 1 1 1 2 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 116115017272
  Viacheslav Shchegolev  GMI 2330  1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 216115017267
8 Ygal Koyfman  MF 2293  1 1 0 0 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 2 116212216245
  Vladimir Milshin  MF 2304  1 1 0 1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 2 1 1 116114116251
  Nicolai Mistchanski  GMI 2366  1 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 116016016256
11 Guntis Valneris  GMI 2417  1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 0 2 116113215238
  Alexei Verkhovykh  MI 2343  0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 216113215230
  Michael Korenievski  GMI 2385  0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 216113215230
14 Anatoli Gantvarg  GMI 2404  1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 X 1 1 016014214230
15 Leonid Tsipes  MI 2272  0 1 1 1 0 1 1 0 1 1 2 1 1 1 X 1 016111413209
  Vladimir Kolesnik  MI 2339  0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 1 X 216111413202
17 Artur Goichman   2279  1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 2 2 0 X1628612191

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
AlexanderVadimAlexander
AlexeyEvgeniRostislav
ViacheslavYgalVladimir
NicolaiGuntisAlexei
MichaelAnatoliLeonid
VladimirArtur
 Ronde 17 
 zo 26-03-1989  Alexei Verkhovykh (2343) - Evgeni Vatutin  1-1Partij
 Alexey Chizhov (2435) - Vadim Virny (2394) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2416) - Vladimir Kolesnik (2339) 2-0Partij
 Anatoli Gantvarg (2404) - Michael Korenievski (2385) 1-1Partij
 Artur Goichman (2279) - Leonid Tsipes (2272) 2-0Partij
 Ygal Koyfman (2293) - Rostislav Lestchinski (2320) 1-1Partij
 Vladimir Milshin (2304) - Nicolai Mistchanski (2366) 1-1Partij
 Viacheslav Shchegolev (2330) - Guntis Valneris (2417) 1-1Partij