HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  NC Hfd-1e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Lent  ................14128
2  Huizum  ............13....126
  Hijken DTC 2  ..............13..126
  Harderwijk  ..........23......126
5  Rivieren Dammers  ........31........122
6  OG Drachten  ........29........10-2
7  Haarlemse Damclub  ......17..........10-6
  PWG s-Gravenpolder  ..7..............10-6
  Samen Sterk  ....7............10-6
10  Roden/Leek  6................10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 1
za 07-03-2015     Harderwijk  -   Haarlemse Damclub  
23
-
17
 Niek Kuijvenhoven (1352) - Roel Janssen (1216) 1-13
 Henry Offenga (1187) - Stefan Stolwijk (1323) 0-21
 Gerwin van der Meer (1153) - Mark Deurloo (1375) 0-26Partij
 Kees de Jong (1228) - Dick Siegers (1129) 1-14
 Joras Ferwerda (1089) - Roberto Vesciano (989) 1-15
 Jan van der Star (1110) - Pieter Schoonderbeek (1040) 1-17Partij
 Jan Hendrik Kok (1212) - Marcel Kosters (1166) 2-02Partij
 Fred Elgersma (1183) - Fabian Snijder (1105) 1-110Partij
 Ruurd Wuestman (1177) - Paul Smit (1007) 2-09
 René Schaafsma (1170) - Jan Esselman (1019) 1-18
   Roden/Leek  -   Lent  
6
-
14
 Eric van Sonderen (1288) - Thijs Gerritsen (1313) 0-29
 Dennie van Dijk (1093) - Edgar Hartman (1220) 1-11
 Bert Begeman (1110) - Rob Everts (994) 1-12
 Jaap Huizinga (1023) - Maarten Nas (1302) 1-17
 Bert Honderd (1012) - Joppe Lemmen (1098) 1-16
 Rob Helwerda (1035) - Gert van Willigen (1213) 1-13
 Dick Holtman (1047) - Eep van Manen (1180) 0-24
 Fokke Smid (940) - Roland de Rijke (1176) 1-110
 Jouke de Haan (1052) - Jan Jacobs (1127) 0-25
 Evert Faber (1003) - Joop Geurts (1180) 0-28
   Huizum  -   PWG s-Gravenpolder  
13
-
7
 Jan Adema (1237) - Johnny de Leeuw (1362) 1-16Partij
 Anne Piet Kooistra (1244) - Jaap Veerhoek (1154) 2-09Partij
 Jacob de Vries (1169) - Jacob Provoost (1077) 1-17Partij
 Rein van der Pal (1416) - Cees Rijk (1142) 2-03Partij
 Erwin Heslinga (1254) - Niels Roelofsen (1114) 0-210Partij
 Anton Schotanus (1322) - Jos de Wild (1032) 2-05Partij
 Sietse Nagel (1169) - Aart Walraven (1157) 1-12Partij
 Jan Bosselaar (1080) - Danny de Jager (1048) 1-11Partij
 Marten Martens (1031) - Cor Boot (965) 2-04Partij
 Jan T. Terpstra (966) - Ko Louwerse (1017) 1-18Partij
   Hijken DTC 2  -   Samen Sterk  
13
-
7
 Jan Mente Drent (1323) - Wouter Morssink (1125) 2-05Partij
 Henk Kalk (1278) - Bastiaan de Gunst (844) 2-01Partij
 Bert Dollekamp (1196) - Ruud de Kooter (1175) 2-04Partij
 Jaap Knipper (1088) - Micha van Tol (1201) 1-17Partij
 Kor de Groot (1121) - Remco Krijgsman (889) 1-16Partij
 Herm Jan Brascamp (1103) - Ali Fthalla (1214) 1-12Partij
 Harry de Groot (1155) - Martin van der Sluis (1165) 0-210Partij
 Benjo Verberkt (1182) - Jo Fijen (1158) 1-19Partij
 Berend Plijter (1094) - Richard Treur (1143) 1-18Partij
 Rik Smit (1096) - Martin de Jong (1141) 2-03Partij
   OG Drachten  -   Rivieren Dammers  
29
-
31
 Iskander Al Sarayfi (1093) - Theo Voorspuij (1276) 0-23
 Sipke Doller (1218) - Arthur de Swart (1134) 1-18
 Peter Achterstraat (1082) - Theo de Swart (1340) 1-14
 Jan Hoogterp (1213) - Rik Verboon (1223) 1-19Partij
 Wopke de Vries (1091) - Thijs Verboon (1132) 1-11
 Gabriël Heerema (1369) - Pelle Sterk (1169) 2-02
 Richard Koot (1173) - Dirk-Jan Dekker (987) 1-15
 Henk Jonker (1058) - Niels Verboon (954) 2-07
 Erik Oppedijk (1001) - Gerry Verhoeven (1065) 0-26
 Iepie Poepjes-Koopman (967) - Henk Houweling (1157) 1-110