HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  NC Hfd-1e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Dam Combinatie Zaanstreek  ............161212
2  OG Drachten  ..........13..126
3  De Kroonschijf DEZ  ........12....124
4  Samen Sterk  ......11......122
5  VAD Amsterdam  ......9......10-2
6  ADG  ....8........10-4
7  Harderwijk  ..7..........10-6
8  DC Nijmegen  4............10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 03-03-2018     Harderwijk  -   OG Drachten  
7
-
13
 Niek Kuijvenhoven (1398) - Wopke de Vries (1167) 1-16Partij
 Egbert van Hattem (1199) - Iskander Al Sarayfi (1092) 0-22Partij
 Kees de Jong (1223) - Henk Jonker (1074) 2-08Partij
 Wout Mensink (1050) - Richard Koot (1167) 0-24Partij
 René Schaafsma (1160) - Rudolf Smedinga (1187) 0-29Partij
 Ruurd Wuestman (1165) - Jorrit Ensing  1-11Partij
 Fred Elgersma (1171) - Harmen Jonker (996) 2-010Partij
 Gerwin van der Meer (1185) - Peter Boonstra (1180) 1-17Partij
 Jan Willem Hoeve (1203) - Gabriël Heerema (1391) 0-23Partij
 Bert Foppen (1109) - Jan Hoogterp (1236) 0-25Partij
   VAD Amsterdam  -   Samen Sterk  
9
-
11
 Paul de Heus (1208) - Wouter Morssink (1174) 1-15Partij
 Arie Storm (1100) - Ali Fthalla (1240) 0-21Partij
 Rob van Westerloo (1142) - Martin van der Sluis (1178) 1-18Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Micha van Tol (1206) 1-12Partij
 Michel Horn (1160) - Johannes Postma (1193) 1-17Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Jo Fijen (1170) 1-19Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Martin de Jong (1151) 2-04Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Richard Treur (1159) 1-110Partij
 Jos Eggen (1211) - Martien Out (1156) 1-16Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Raymond van Es (1102) 0-23Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   DC Nijmegen  
16
-
4
 Ramon Sakidin (1197) - Hans Ladage (1219) 1-110Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Gerard Martens (1099) 1-19Partij
 Paul Teer (1167) - Kees Hazen (1133) 2-03Partij
 Wout Rijs (1154) - Denise van Dam (1085) 1-12Partij
 Ruud Groot (1124) - Jean van Ingen (1031) 2-06Partij
 Paul Sier (1313) - Sammy Amusah (1121) 2-01Partij
 Paul van der Lem (1169) - Stef Migchelbrink (1039) 1-18Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Albert Eggink (1054) 2-05Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Anton Janssen (1037) 2-07Partij
 Dick Vermeulen (1103) - Ludger Buijs (1075) 2-04Partij
   ADG  -   De Kroonschijf DEZ  
8
-
12
 Ton Bollebakker (1228) - Dirk van Genderen (1085) 1-18Partij
 Bryan Brank (1062) - Wim Kalis (1353) 0-24Partij
 Cees Strooper (1331) - Kees Brandwijk (1088) 1-17Partij
 Rutger Koetsier (1319) - Arie van Genderen (1078) 2-09Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Peter de Hek (1281) 1-110Partij
 Frits Stuger (990) - Peter Hartog (1235) 0-23Partij
 Harry de Waard (1196) - Pieter Trapman Sr. (1174) 2-06Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Ad de Hek (1143) 1-11Partij
 Wim Martin (1089) - Harm Jan van Rees (1108) 0-22Partij
 Marcel Everloo (1071) - Cor Westerveld (1181) 0-25Partij