HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Eye-t Webdesign  1012119111614131410101640
2  Hijken DTC 3  1014514101218131012101536
3  DEZ Laren  86914131211111514101426
4  TDT Salland  91511101091791510101130
5  SSS Kampen  116610121091012121011-4
6  Oosterveen  910710812141412710106
7  DIOS-DVOIJ CT  488111081612911109-6
8  MTB Hoogeveen 3  62931164101413107-44
9  Zwolle  7791110681014..96-16
10  Witte van Moort 3  6105588116612105-46
11  Hartholt Olie  10861081397..894-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 11
za 18-02-2017     DEZ Laren  -   Oosterveen  
13
-
7
 Danny Dix (1151) - Gerrit Draaisma (1120) 1-15Partij
 Egbert Harkink (1066) - André Nijmeijer (1109) 1-19Partij
 Rodier Evers (1032) - Leo Peters (1022) 2-03Partij
 Alfred van Lenthe (1055) - Jan Nijmeijer (1173) 1-110Partij
 Tonny Roeterdink (996) - Jeroen Paalman (926) 2-08Partij
 Johan Beltman (984) - Johan van Aalderen (1069) 1-16Partij
 Tom Westhof (929) - Evert Schuttert (889) 1-17Partij
 Dinand Stegeman (908) - Jan Siegers (875) 2-04Partij
 Gerrit Roeterdink (855) - Gerrit Kruger (849) 1-12Partij
 Sarah Hanhart  - Cédric van der Kamp  1-11Partij
   Eye-t Webdesign  -   DIOS-DVOIJ CT  
16
-
4
 Alie Beekman-van Duinen (1100) - Jay Amatmoestar (1046) 1-1Partij
 Erik Bakker (1053) - Gerard Korten (1107) 2-0Partij
 Gerard Blok (1051) - Harry Vos (1055) 2-0Partij
 Maikel van den Esker (1088) - Toon Baks (917) 2-0Partij
 Jacob de Greef (1128) - Gert Wisselink (1025) 2-0Partij
 Henk Mostert Azn (1089) - Gerrit Klompenhouwer (823) 2-0Partij
 Henk van Renselaar (936) - Jan Fokkink (901) 1-1Partij
 Albert Lusink (1106) - Clemens Keurentjes (878) 1-1Partij
 Harry Beekman (1081) - Dirk Reurink (882) 1-1Partij
 Gerrit Eilander (948) - Theo Baks (675) 2-0Partij
   SSS Kampen  -   Witte van Moort 3  
12
-
8
 Wim Dekker (1100) - Bennie Hessing Sr. (903) 2-05
 Gerlof de Jong (1018) - Lars Knol (884) 1-18Partij
 Nico Lugthart (1205) - Willem Fokkert (753) 2-02
 Henk Kamminga (987) - Hilco Harms (833) 0-24
 Piet Dijkstra (1010) - Mark Paters (942) 1-16
 Harwin Reuvekamp (974) - Maaike Noppers (737) 2-09
 Johan Wezenberg (919) - Koert Meuleman (786) 0-210Partij
 Henk Ramon (892) - Adriaan Noppers (961) 1-17
 Harm Kist (903) - Bennie Hendriks (679) 1-13
 Arie Heikoop (961) - niet opgekomen  2-01R
   MTB Hoogeveen 3  -   TDT Salland  
3
-
17
 Renco Oostindjer (640) - Hans van Hal  0-21Partij
 Roland Kreeft (803) - Ab Steenbergen (1064) 0-24Partij
 Lisa Scholtens (766) - Hilco Braakman  (1058) 0-23Partij
 Vincent Houtjes (903) - John Folkers (974) 0-22Partij
 Pascal Strijker (649) - Rob Hendriks (1044) 0-27Partij
 Katarzyna Ptak (860) - André Klein Tank (947) 0-26Partij
 Geert Kleine (830) - Jan Preuter (944) 0-29Partij
 Alberto Waterink (785) - Frank Nuesink (825) 2-010Partij
 Christiaan Groote (847) - Theo Olde Hanhof (868) 1-18Partij
 Eva Houtjes (696) - Hans Braakman  (760) 0-25Partij
za 25-02-2017     Zwolle  -   Hartholt Olie  
-