HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Vechtstreek Oosterveen  91414..1012......111571130
2  TDT/Salland CT  11..11....10131010..1571120
3  Harderwijk 2  6......811121211..127104
4  WSDV 3  69..11..13..1110..157910
5  Lelystad  ......910910..1113157814
6  SSS Kampen  10..12..10..910913..776
7  DIOS-DVOIJ CT  8109711........121177-4
8  BDV Bennekom  ..78..1011..11117..77-10
9  DES Lunteren 3  ..1089..10..9..1114762
10  DEZ Laren  ..10910911..9..11..76-2
11  Hartholt Olie CT  9......7781399..72-16
12  Witte van Moort 3  55855..9..6....70-54

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 16-12-2017     DEZ Laren  -   Lelystad  
9
-
11
 Tonnie Schutte (903) - Ricardo Tong Sang (1069) 0-210Partij
 Alfred van Lenthe (1055) - Huub Nollet (1187) 1-19Partij
 Johan Beltman (986) - Boike Mathoera (890) 0-26Partij
 Tonny Roeterdink (1001) - Wiebren de Vries (1014) 0-23Partij
 Egbert Harkink (1100) - Bert Zijlstra (1053) 2-07Partij
 Herman Beuzel (849) - Cyril Sluisdom (1028) 0-25Partij
 Danny Dix (1163) - Don Khedoe (1007) 2-04Partij
 Dinand Stegeman (899) - Cees Barends (943) 1-18Partij
 Gerrit Roeterdink (875) - Dirk van Roozelaar (866) 1-12Partij
 Sarah Hanhart  - Wijnand Groen (925) 2-01Partij
   DES Lunteren 3  -   BDV Bennekom  
9
-
11
 Arjan van Galen (1257) - Coen Bommel (1190) 2-08
 Melanie Voskuil (912) - Gerrit Stunnenberg (1144) 0-26
 Evert Evers (1122) - Hans Robben (990) 2-03
 Bram Cysouw (884) - Johan de Haas (1004) 0-27Partij
 Wijnand Voskuil Jr. (1105) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (959) 1-14
 Michel Hendriksen Sr. (917) - Alex van Harn (873) 0-29
 Jan Bos (991) - Frans Lamers (978) 1-110
 Jelte van Lokhorst (765) - Gerrit Alink (901) 1-15
 Levien Cysouw  - Jonathan Scheurwater  0-21
 Michel Hendriksen Jr. (693) - Matthijs Scheurwater  2-02
   De Vechtstreek Oosterveen  -   SSS Kampen  
10
-
10
 Jan Siegers (846) - Teun van Gelder (1032) 0-25Partij
 Leo Peters (1037) - Johan Wezenberg (899) 1-110Partij
 Johan van Aalderen (1070) - Nico Lugthart (1206) 1-13Partij
 Jan Timmer (947) - Piet Dijkstra (989) 1-19Partij
 AndrĂ© Nijmeijer (1105) - Wim Dekker (1108) 0-28Partij
 Christiaan Groote (886) - Harm Kist (898) 2-06Partij
 Jeroen Paalman (919) - Gerlof de Jong (994) 1-17Partij
 Jan Nijmeijer (1176) - Harwin Reuvekamp (943) 2-02Partij
 Gerrit Draaisma (1091) - Herman Brink (763) 2-01Partij
 Katarzyna Ptak (848) - Henk Kamminga (975) 0-24Partij
   DIOS-DVOIJ CT  -   Hartholt Olie CT  
12
-
8
 Harry Vos (1042) - Maikel Schotman (877) 2-01Partij
 Gerard Korten (1083) - Dick Dijk (859) 2-08Partij
 Allard van Tongeren (928) - Gerrit Klaseboer (1000) 2-06Partij
 Jay Amatmoestar (1048) - Erik Ploeger (882) 1-15Partij
 Gerrit Klompenhouwer (851) - Jan Rensink (922) 0-24Partij
 Bernard Renting (924) - Frits Gerritsen (1003) 0-22Partij
 Gert Wisselink (1018) - Sico Jurrius (938) 1-17Partij
 Toon Baks (892) - Bert Straetemans (895) 1-110Partij
 Jaap Vos (960) - Jan van der Kolk (942) 2-03Partij
 Clemens Keurentjes (875) - Wim Leijssenaar (919) 1-19Partij
   Witte van Moort 3  -   Harderwijk 2  
8
-
12
 Adriaan Noppers (977) - Jan van de Veen (1163) 2-010Partij
 Bennie Hendriks (676) - Wout Mensink (1050) 0-24Partij
 Bennie Lawant (744) - Bert Foppen (1109) 1-16Partij
 Lars Knol (896) - Jaap van de Werfhorst (1065) 0-29Partij
 Mark Paters (887) - Wouter van den Berg (990) 1-18Partij
 Koert Meuleman (833) - Jakob de Vries (992) 0-27Partij
 Willem Fokkert (768) - Jan van der Pol (932) 0-21Partij
 Hilco Harms (860) - Jan Pluim (892) 1-13Partij
 Gerwin Mollink (1130) - Eibert Smit (993) 1-15Partij
 Johan van Dijk (1115) - Wout Foppen (796) 2-02Partij
   WSDV 3  -   TDT/Salland CT  
9
-
11
 Cor Langeveld (1096) - Hilco Braakman  (1046) 1-110Partij
 Jaap Vink (1090) - Hans van Hal (1192) 1-19Partij
 Bas van Berkel (976) - AndrĂ© Klein Tank (953) 2-05Partij
 Ivar Smijers (781) - Ab Steenbergen (1061) 0-22Partij
 Wim van Mourik (952) - Fred van Amersfoort (1016) 0-28Partij
 Nico Valkenburg (1022) - John Folkers (990) 1-11Partij
 Gerard Zijlema (1049) - Dick Halma (942) 2-03Partij
 Hans Luchies (930) - Rob Hendriks (1048) 0-26Partij
 Kees Maliepaard (932) - Frank Nuesink (821) 1-17Partij
 Henk Hoksbergen (1002) - Gerrit Visscher (936) 1-14Partij