HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Vechtstreek Oosterveen  ..............12....152414
2  SSS Kampen  ..........12......13..2410
3  TDT/Salland CT  ............10..13....236
4  WSDV 3  ......11....10........232
5  DES Lunteren 3  ......9............14226
6  Lelystad  ..............9..13..224
7  Harderwijk 2  ..8............12....220
  DEZ Laren  ....1010..............220
9  DIOS-DVOIJ CT  8........11..........22-2
10  BDV Bennekom  ....7......8........20-10
11  Hartholt Olie CT  ..7......7..........20-12
12  Witte van Moort 3  5......6............20-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 30-09-2017     Lelystad  -   DIOS-DVOIJ CT  
9
-
11
 Huub Nollet (1187) - Harry Vos (1042) 1-13Partij
 Don Khedoe (1007) - Jay Amatmoestar (1048) 0-24Partij
 Ricardo Tong Sang (1069) - Bernard Renting (924) 2-05Partij
 Wiebren de Vries (1014) - Gert Wisselink (1018) 0-210RPartij
 Sam Pryor (1054) - Gerard Korten (1083) 0-26Partij
 Cyril Sluisdom (1028) - Toon Baks (892) 2-08Partij
 Bert Zijlstra (1053) - Dirk Reurink (887) 2-09Partij
 Boike Mathoera (890) - Jaap Vos (960) 0-21Partij
 Robby Koendjbiharie (947) - Gerrit Klompenhouwer (851) 1-12Partij
 Dirk van Roozelaar (866) - Clemens Keurentjes (875) 1-17Partij
   Witte van Moort 3  -   De Vechtstreek Oosterveen  
5
-
15
 Mark Paters (887) - Jan Timmer (947) 1-110Partij
 Lars Knol (896) - Johan van Aalderen (1070) 1-19Partij
 Adriaan Noppers (977) - Jan Siegers (846) 1-18Partij
 Bennie Hessing Sr. (884) - André Nijmeijer (1105) 0-26Partij
 Hilco Harms (860) - Katarzyna Ptak (848) 0-25Partij
 Bennie Lawant (744) - Gerrit Draaisma (1091) 0-21Partij
 Koert Meuleman (833) - Bé Meijerink (720) 2-03Partij
 Bert Drent  - Cédric van der Kamp  0-24Partij
 Roelof Schippers Sr. (807) - Martin Bosch (902) 0-22Partij
 Willem Fokkert (768) - Gerrit Kruger (837) 0-27Partij
   WSDV 3  -   DES Lunteren 3  
11
-
9
 Cor Langeveld (1096) - Bram Cysouw (884) 1-110Partij
 Bas van Berkel (976) - Evert Evers (1122) 0-27Partij
 Henk Hoksbergen (1002) - Arjan van Galen (1257) 0-29Partij
 Jozef Linssen (1073) - Jeroen van den Brink (992) 1-18Partij
 Anton van Drumpt (1066) - Wim Schaafsma  1-12Partij
 Gerard Zijlema (1049) - Jelte van Lokhorst (765) 1-15Partij
 Hans Luchies (930) - Michel Hendriksen Jr. (693) 2-01Partij
 Wim van Mourik (952) - Erwin Jochemsen (906) 2-06Partij
 Kees Maliepaard (932) - Levien Cysouw  2-04Partij
 Jan Dammingh (826) - Ries van Ee (704) 1-13Partij
   TDT/Salland CT  -   DEZ Laren  
10
-
10
 Hans van Hal (1192) - Alfred van Lenthe (1055) 1-110Partij
 Fred van Amersfoort (1016) - Johan Beltman (986) 1-18Partij
 Ab Steenbergen (1061) - Danny Dix (1163) 1-17Partij
 André Klein Tank (953) - Egbert Harkink (1100) 1-19Partij
 John Folkers (990) - Tonny Roeterdink (1001) 0-25Partij
 Dick Halma (942) - Herman Beuzel (849) 2-01Partij
 Gerrit Visscher (936) - Dinand Stegeman (899) 1-16Partij
 Theo Olde Hanhof (885) - Tonnie Schutte (903) 0-22Partij
 Frank Nuesink (821) - Gerrit Roeterdink (875) 1-13Partij
 Hans Braakman  (770) - Willem Klein Wassink (784) 2-04Partij
   Harderwijk 2  -   BDV Bennekom  
12
-
8
 Egbert van Hattem (1199) - Coen Bommel (1190) 1-15Partij
 Jaap van de Werfhorst (1065) - Gerrit Stunnenberg (1144) 1-14Partij
 Jan van de Veen (1163) - Chris Versteegen (1057) 1-110Partij
 Wout Mensink (1050) - Johan de Haas (1004) 1-16Partij
 Wouter van den Berg (990) - Hans Robben (990) 1-19Partij
 Jan van der Pol (932) - Frans Lamers (978) 1-17Partij
 Eibert Smit (993) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (959) 0-23Partij
 Jakob de Vries (992) - Alex van Harn (873) 2-08Partij
 Jan Pluim (892) - Jonathan Scheurwater  2-01Partij
 Marjan Foppen (744) - Tom van Well  2-02Partij
   Hartholt Olie CT  -   SSS Kampen  
7
-
13
 Vincent Lievense (1034) - Nico Lugthart (1206) 0-23Partij
 Henk Smit (1036) - Wim Dekker (1108) 1-17Partij
 Peter van der Velden (1017) - Henk Kamminga (975) 1-14Partij
 Dick Dijk (859) - Gerlof de Jong (994) 0-210Partij
 Frits Gerritsen (1003) - Teun van Gelder (1032) 1-12Partij
 Berend van Lenthe (728) - Harm Kist (898) 0-25Partij
 Jan Rensink (922) - Harwin Reuvekamp (943) 2-06Partij
 Jan van der Kolk (942) - Johan Wezenberg (899) 1-18Partij
 Wim Leijssenaar (919) - Piet Dijkstra (989) 1-19Partij
 Bert Straetemans (895) - Henk Ramon (889) 0-21Partij