HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  NC 1e-2e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  SNA 2  ............161212
2  Dammers Uit Oost 2  ........12....124
  BDV Bennekom  ..........22..124
4  Oosterveen  ......11......122
5  CEMA/De Vaste Zet 2  ......9......10-2
6  EAD Asten  ..8..........10-4
  Samen Sterk 2  ....18........10-4
8  Prov. Gronings Tiental  4............10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 1
za 07-03-2015     Prov. Gronings Tiental  -   SNA 2  
4
-
16
 Jack Westerdijk (710) - Roy Coster (1051) 0-28Partij
 Jacques Galliard (874) - Jan Groeneweg (1132) 0-27
 Ronald Karmoen (924) - Theo Tesselaar (1176) 0-26
 Rob van Heukelem (923) - Jan Houwing (1211) 0-22
 Koos Prak (992) - René Emmaneel (742) 1-15
 Kor Sikkema (990) - Maurice Koopmanschap (786) 1-14
 Marcin Czeladzinski (1055) - Stan Brink (1139) 0-29
 Sietze Rozema (1064) - Raymond Koopmanschap (1135) 0-21
 Johan Zijlstra (1106) - Timo Kuipers (1069) 1-110
 John Thimister (1210) - Arnoud Rood (1008) 1-13
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Oosterveen  
9
-
11
 Genadij Shapiro (1191) - Leo Peters (998) 2-03Partij
 Wiel Maertzdorf (1198) - Geert-Jan Wilbrink (961) 1-14Partij
 Valere Hermans (1011) - Martin Bosch (871) 0-25Partij
 André Maertzdorf (1146) - Johan van Aalderen (1087) 1-17Partij
 Ingrid de Kok (1128) - Evert Schuttert (915) 2-02Partij
 Bert Verton (1076) - Jan Siegers (894) 1-19Partij
 Raphaël Martens (1145) - Jan Timmer (956) 2-08Partij
 Martin van der Hout (1058) - Gerrit Draaisma (1095) 0-26Partij
 Dré Peeters (917) - Jan Nijmeijer (1160) 0-21Partij
 Clemens Crucius (1055) - André Nijmeijer (1107) 0-210Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   EAD Asten  
12
-
8
 Ben Okken (1132) - Patrick Adriaans (1113) 1-13Partij
 Tim Hendriksen (1083) - Ruud Arts (1152) 2-010Partij
 Mario Daamen (1157) - Piet van Rens (820) 2-02Partij
 Johan Haijtink (1119) - Ad Boot (1078) 1-11Partij
 Jaap de Vries (1084) - Jules Martens (1074) 2-09Partij
 Jan Masselink (1171) - Jan van de Mortel (1023) 1-18Partij
 Bertus Bosch (1115) - Hans Berkers (1200) 0-27Partij
 Tom Westhof (829) - Peter Arts (1059) 1-14Partij
 Mervin Hendriks (950) - Lei Janssen (897) 1-15Partij
 Alexandra Betting (1004) - Martien Madou (879) 1-16Partij
   BDV Bennekom  -   Samen Sterk 2  
22
-
18
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Thomas van der Klis (952) 1-16
 Coen Bommel (1159) - Martien Out (1168) 1-18
 Chris Versteegen (1066) - Dick de Jong (822) 1-13
 Willem Stunnenberg (887) - Ruben Leonora (885) 2-01
 Johan de Haas (1086) - Bram Doeves (1140) 0-24
 Frans Lamers (967) - Louis de Frankrijker (1067) 1-17
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) - Herk Vis (927) 0-22
 Alex van Harn (906) - Salim Rodjan (915) 2-09
 Hans Robben (990) - Hans Stolwijk (879) 1-110
 Gerrit Alink (880) - Joop Briedé (877) 1-15