HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  NC 1e-2e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Denk en Zet Culemborg 2  ............13126
2  Van Stigt Thans 3  ......11......122
  DCH Heerenveen 2  ........11....122
  DIOS/Eureka  ..........11..122
5  WSDV 3  ..9..........10-2
  RDC Rijnsburg 2  ....9........10-2
  Winschoten  ......9......10-2
8  Hijken DTC 3  7............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 1
za 04-03-2017     Van Stigt Thans 3  -   WSDV 3  
11
-
9
 Rob van den Bos (1021) - Cor Langeveld (1101) 0-27Partij
 Reza Ghafoerkhan (1118) - Bas van Berkel (976) 2-04Partij
 Adri van Huet (1151) - Machiel Weistra (972) 0-210Partij
 Kamanda Mulaya (1037) - Ákosh Kardos (834) 2-03Partij
 Leo Mous (1036) - Nico Valkenburg (1032) 1-11Partij
 Peter Lansbergen (1039) - Mara Langeveld (908) 1-16Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - Henk Hoksbergen (1001) 2-09Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Ton Schockman (849) 2-02Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Hans Luchies (943) 1-18Partij
 Michiel Torn (1097) - Jozef Linssen (1067) 0-25Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   Hijken DTC 3  
13
-
7
 Henk Ruesink (1190) - Harry de Groot (1150) 0-29Partij
 Ed Kok (1162) - Hans van der Laan (1078) 2-01Partij
 Thijs Vreugdenhil (1091) - Rob Knevel (1043) 1-18Partij
 Henk Stoop (1089) - Kor de Groot (1130) 1-15Partij
 Simon Harmsma (894) - Wim Koopman (1046) 1-16Partij
 Robert-Jan van den Akker (1136) - Jan Ziengs (986) 2-04Partij
 Jan Riesthuis (1068) - Jacco Keizer (796) 1-12Partij
 Krijn van Drie (1038) - Leo Meloni (934) 1-13Partij
 Ebbo de Jong (927) - Gerhard Dunning (805) 2-010Partij
 Albert Middelkoop (922) - Henk Pruim (937) 2-07Partij
   DCH Heerenveen 2  -   RDC Rijnsburg 2  
11
-
9
 Jelle Jongsma (948) - Marco de Leeuw (873) 0-21Partij
 Jelte Veld (1079) - Laura Andriessen (1036) 2-07
 Ulbe Koopman (1009) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1005) 1-15
 Martin Boersbroek (995) - Jack van der Plas (961) 1-12
 Riekele Veldstra (988) - Cees van den Bosch (1028) 2-08
 Sipke Wagenaar  - Gera Hol (972) 1-110Partij
 Geert van der Molen (935) - Arno Kooloos (1061) 1-14
 Iepie Poepjes-Koopman (981) - Rinus Kromhout (1079) 1-19
 Pieter de Vries (889) - Gé Berbee (943) 1-16Partij
 Sjouke Zijlstra (730) - Nico Mul (838) 1-13
   DIOS/Eureka  -   Winschoten  
11
-
9
 Maarten Everduim (1080) - Henk Prak (1014) 1-16Partij
 Marcin Czeladzinski (1057) - Gerco Lubberink (1045) 1-17Partij
 Martin Kole (632) - Jan Starke (885) 2-01Partij
 Theo Schippers (1321) - Jan Aeilkema (978) 2-02Partij
 Eddy Zijlstra (1135) - Martin Viel (889) 1-18Partij
 Brion Koullen (1287) - Jakob Pronk (1162) 1-15Partij
 Bram Kole jr. (1023) - Geert Lubberink (996) 1-14Partij
 Marijn Jans (756) - Ben Haan (985) 1-13Partij
 Hubert de Baetselier (1077) - Benny Dekens (1036) 0-29Partij
 Mark Werrebrouck (1023) - Johan Mulder (904) 1-110Partij