HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  NC 1e-2e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  MTB Hoogeveen 2  ............14128
2  Brainsport Eindhoven  ..........13..126
3  De Hofstad Dammers  ......11......122
  Rivieren Dammers  ........11....122
5  Huizum 2  ....9........10-2
  DCH Heerenveen 2  ......9......10-2
7  Dammers Uit Oost 2  ..7..........10-6
8  TDT/Salland CT  6............10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 03-03-2018     De Hofstad Dammers  -   Huizum 2  
11
-
9
 Frans van de Velde (1095) - Meinze Feenstra (1002) 1-12Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Thijs Talsma (1022) 0-210Partij
 Krijn Toet (1241) - Gerrit Reitsma (1013) 1-17Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Marten Martens (996) 0-24Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Gauke Dirk Nijholt (836) 1-15Partij
 Bonne Douma (1086) - Jan de Vos (1003) 1-18Partij
 Jaap van Hal (1041) - Bram Scholma (929) 2-01Partij
 Harold Jagram (984) - Bart Adema (796) 2-06Partij
 Piet Rozenboom (1000) - Fedde van der Laan (816) 1-19Partij
 Jack Mondt (965) - Jilles van Kesteren (914) 2-03Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   Brainsport Eindhoven  
7
-
13
 Johan Haijtink (1077) - Fred Passchier (1227) 0-23Partij
 Harry Graaskamp (1114) - Yuriy Lagoda (1409) 0-26Partij
 Jan Masselink (1151) - Bert Zwart  0-21Partij
 Hans Rinner (875) - Wiebe Cnossen (970) 0-25Partij
 Tom Knapen (1050) - Pavel Iljin  0-29Partij
 Jaap de Vries (1075) - Menno Hottinga (1099) 2-02Partij
 Ralf Richters (1080) - Luud Ector (1031) 1-14Partij
 Tom Westhof (956) - Jan Kornilov (858) 2-08Partij
 Alexandra Betting (983) - Gerard Welling (909) 0-210Partij
 Rodier Evers (1021) - David Riupassa (1078) 2-07Partij
   MTB Hoogeveen 2  -   TDT/Salland CT  
14
-
6
 Gerard Bruins (981) - Johan Bulstra  1-12Partij
 Gert Bosker (1208) - Ab Steenbergen (1061) 2-08Partij
 Bé Eggens (1240) - Fred van Amersfoort (1016) 2-05Partij
 Wouter Sosef (963) - Hans van Hal (1192) 1-17Partij
 Nicole de Vries (965) - André Klein Tank (953) 2-06Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Hilco Braakman  (1046) 2-09Partij
 Alexander Slot (1063) - Jan Preuter (949) 1-13Partij
 Aike Smid (1023) - Rob Hendriks (1048) 1-110Partij
 Roland Kreeft (839) - John Folkers (990) 1-14Partij
 Meint de Vries (988) - Gerrit Visscher (936) 1-11Partij
   Rivieren Dammers  -   DCH Heerenveen 2  
11
-
9
 Thijs Verboon (1165) - Johnny Modderman (1073) 2-04Partij
 Krijn van Herwaarden (1019) - Martin Boersbroek (1000) 1-12Partij
 Henk Houweling (1114) - Wim van der Molen (1072) 1-19Partij
 Theo Voorspuij (1279) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 2-03Partij
 Rik Verboon (1270) - Henk Hosper (1125) 2-06Partij
 Mark Mandemaker (916) - Marten Zijlstra (970) 1-110Partij
 Ernst de Heer (958) - Jelte Veld (1060) 1-17Partij
 Menno Eijkelenboom (688) - Ulbe Koopman (1004) 1-15Partij
 Bas Vink (809) - Riekele Veldstra (987) 0-28Partij
 Coen Westerveen (846) - Geert van der Molen (965) 0-21Partij