HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse West

 Klassen: 
 Hoofdklasse West 
 Hoofdklasse Oost 
 1e klasse West 
 1e klasse Oost 
 Kampioenscompetitie 
 2e klasse West 
 2e klasse Oost 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  O&O Genemuiden  961110810771338
2  Hartholt Olie  391011910971238
3  DSS Zwartsluis  639569117814
4  O&O Genemuiden 2  123599776-12
5  Comb. Zwolle/Ittersum 2  217766576-16
6  SSS Kampen 2  436366775-14
7  Eye-t Webdesign 3  223366974-22
8  DSS Zwartsluis 2  531575372-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 7
ma 23-01-2017     O&O Genemuiden 2  -   Eye-t Webdesign 3  
9
-
3
 Mariusz Hamling (724) - Gerrit Wil Olthuis (812) 2-03
 Bart Bakker (935) - Marinus Regterschot (829) 1-12
 Gert Jan Beldman (858) - Jan Boer (740) 2-06
 Jan Willem van Dijk (816) - Paul Borreman (950) 1-14
 Wim van Olst (884) - A. van der Scheer (706) 1-11
 Jan Heutink (728) - Gerrit-Jan Frelink (872) 2-05
   Hartholt Olie  -   Comb. Zwolle/Ittersum 2  
11
-
1
 Michel Holterman (1004) - Cees Bouman (706) 2-0
 Frits Gerritsen (1009) - Gerrit van der Kolk  1-1
 Harry Abbing (995) - Auke Kranendijk (754) 2-0
 Ronald Holterman (974) - Johannes Kiewiet (755) 2-0
 Maikel Schotman (864) - Tjerk Jan Demmink (376) 2-0
 Jan Eilander (757) - Remco Aaldenberg (795) 2-0
di 24-01-2017     SSS Kampen 2  -   DSS Zwartsluis 2  
7
-
5
 Arie Heikoop (961) - Anton Visscher (859) 2-0
 Dorus Kuipers (903) - Rudie Moorman (859) 1-1
 Piet Dijkstra (1010) - Jacob Lok (841) 1-1
 Piet Toeter (867) - Romke de Jong (779) 1-1
 Herman Brink (787) - Anne de Jong (786) 1-1
 Bertus de Vries (916) - Johan van Wendel (664) 1-1
ma 30-01-2017     O&O Genemuiden  -   DSS Zwartsluis  
6
-
6
 Piet Visscher (1008) - John Folkers (974) 1-16Partij
 Henk Klasen (970) - Henk Boers (1054) 1-12Partij
 Egbert Sluiter (926) - Erik van Wendel (920) 1-11Partij
 Bart Bakker (935) - Jan van der Kolk (964) 1-13Partij
 Willem Speksnijder (860) - Klaas Wobben (789) 2-04Partij
 Siem van Dalfsen (919) - Roelof Jan Breman  0-25Partij