HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  DES Lunteren 2  13111414121715111813102076
2  BDV Bennekom  7141517141113161613101872
3  Zenderstad  9611109138141213101110
4  Zaanstreek/Purmerend  659151011121212910112
5  WSDV 4/Heteren CT  631051314129111710110
  IJmuiden 2  861110771412131210110
7  DES Lunteren 3  3979613111512141010-2
8  DDV  5712886991116106-18
9  SNA 3  9468118511910105-38
10  Gooi & Eemland 3  248897891114104-40
11  Haarlemse Damclub 2  777113864106103-62

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     Haarlemse Damclub 2  -   DDV  
4
-
16
 Carlo Koopman (937) - Ricardo Bona (1088) 0-26Partij
 Frans Elzenga (915) - Martin Kruijswijk (1026) 0-24Partij
 Rob van de Klashorst (953) - Milton Menso (999) 1-110Partij
 Dimitri Otto (899) - Nico Kruijswijk (982) 0-28Partij
 Frank Hagebeek (801) - Bert Roest (969) 1-19Partij
 Maurits de Vries  - Siegfried Parbhoe (998) 0-22Partij
 Arie Haveman (359) - Miro Alberto (719) 0-27Partij
 Noël Neve  - Gerrit van der Werff (814) 0-23Partij
 Ferdi Uilhoorn (848) - Frits Stoelwinder (691) 2-05Partij
 Oneal Henriëtte  - Guus Gase (450) 0-21
   WSDV 4/Heteren CT  -   Zenderstad  
10
-
10
 Gerard Zijlema (1036) - Hans Verhoeven (915) 2-03
 Machiel Weistra (648) - René Nurmohamed (669) 1-14
 Ákosh Kardos  - Ruud de Graaff (1069) 0-26
 Hans Luchies (921) - Ruud Klaarenbeek (1047) 1-19
 Wim van Mourik (981) - Antonio Ramirez (912) 2-07
 Selke Riedel  - Theo van Londen (911) 0-21
 Henk Hoksbergen (1023) - Kumar Bihari (900) 1-110
 Casey van Beek (873) - Rob de Meij (972) 1-12
 Henk Gerritsen (966) - Arie Koster (967) 1-18
 Ton Schockman (824) - Patrick van der Tol (909) 1-15
   Gooi & Eemland 3  -   Zaanstreek/Purmerend  
8
-
12
 Gerard Benning (995) - Piet Bakelaar (1061) 0-210Partij
 Lennart Bolks (698) - Dick Vermeulen (1087) 1-18Partij
 Henk de Groot (848) - Frans Kroese (1077) 1-15Partij
 Hans Loots (847) - Piet Kuijper (1136) 0-21Partij
 Jaap Langerak (843) - Bart van Geel (1078) 0-22Partij
 Lammert Korlaar (861) - Jan Hania (1004) 1-17Partij
 Alexander van de Mheen (785) - Erik van der Haar (848) 1-16Partij
 Lucas Veldhuizen (753) - Jo Geuke (858) 2-04Partij
 Douwe de Graaf (758) - Schelte Betten (842) 0-23Partij
 Levi Duijst (662) - Cees Staal (713) 2-09Partij
   SNA 3  -   BDV Bennekom  
4
-
16
 Dick Dam (904) - Coen Bommel (1159) 0-28Partij
 Co Filmer (930) - Gerrit Stunnenberg (1142) 0-23Partij
 Bertus Groot (910) - Chris Versteegen (1066) 1-17Partij
 Frans Groot (863) - Willem Stunnenberg (887) 0-24Partij
 Bert van Leijden (928) - Johan de Haas (1086) 0-26Partij
 Exuperry Mwenedata (896) - Hans Robben (990) 1-110Partij
 Jan Algra (803) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) 1-19Partij
 Lewis Perry  - Frans Lamers (967) 0-25Partij
 Rianne Mensinga  - Gerrit Alink (880) 0-21Partij
 Brent van Leenen  - Mark ter Hofte (770) 1-12Partij
   DES Lunteren 2  -   IJmuiden 2  
12
-
8
 Edwin Loozen (1076) - niet opgekomen  2-01R
 Robbert Westerink  - Jacqueline Schouten (1059) 0-26Partij
 Evert van de Pol (1105) - Koos de Vries (1004) 1-18Partij
 Arjan van Galen (1250) - Jan-Maarten Koorn (855) 1-17Partij
 Evert Evers (1075) - Bram van Bakel (926) 2-05Partij
 Henk Timmer (1072) - Jack van Buuren (1100) 1-110Partij
 Jaap Heij (1056) - Nicole Schouten (855) 1-19Partij
 Richard Cousijnsen (1242) - Piet Kok (902) 1-12Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1087) - Klaas de Krijger (835) 1-14Partij
 Johan Top (835) - Vince van der Wiele (738) 2-03Partij