HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  SNA 4  1516118181312161614101878
2  Zaanstreek/Purmerend  5101213121513141817101758
3  Gooi & Eemland 2  4101312161311131518101750
4  DDV  9871516151181415101236
5  Samen Sterk 2  1278516912151410101116
6  Gooi & Eemland 3  2844411131114141010-30
7  Zenderstad  757511913141012109-14
8  DES Lunteren 3  8799877151011105-18
9  IJmuiden 2  467125965139104-48
10  SNA 3  4256661010711104-66
11  Haarlemse Damclub 2  632510689119103-62

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 11
za 27-02-2016     Gooi & Eemland 3  -   DES Lunteren 3  
13
-
7
 Bert Roest (931) - Johan Top (910) 1-18Partij
 Jaap Langerak (873) - Melanie Voskuil (871) 2-04Partij
 Henk de Groot (865) - Tristan van der Velde (749) 2-02Partij
 Hans Loots (872) - Evert Evers (1088) 0-27Partij
 Rindert Huisman (876) - Bram Cysouw (752) 2-06Partij
 Huib Poort (832) - Jan Cysouw (787) 0-25Partij
 Lammert Korlaar (834) - Michel Hendriksen Sr. (929) 1-110Partij
 Ad Vreeswijk (794) - Jeroen van den Brink (654) 1-19Partij
 Douwe de Graaf (754) - Erwin Jochemsen (838) 2-03Partij
 Lennart Bolks (737) - Jan Heij (666) 2-01Partij
   Zaanstreek/Purmerend  -   Haarlemse Damclub 2  
17
-
3
 Dick Vermeulen (1088) - Gerard van Velzen (1027) 1-110Partij
 Johan Veerman (1126) - Carlo Koopman (948) 2-07Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Rob van de Klashorst (943) 2-05Partij
 Barbara Graas (1032) - Ruud Kleijn (849) 2-04Partij
 Piet Smit (1106) - Ferdi Uilhoorn (826) 2-06Partij
 Frans Kroese (1066) - Sjoerd van Hettema (815) 2-08Partij
 Martin Berends (1007) - Frank Hagebeek (789) 2-01Partij
 Jan Hania (1030) - Maurits de Vries (695) 2-03Partij
 Kaj Kruit (865) - Rudi van Velzen (640) 0-29Partij
 Bart van Geel (1067) - Arie Haveman (359) 2-02Partij
   SNA 4  -   DDV  
11
-
9
 Losseni Savané (1210) - Roep Bhawanibhiek (1153) 2-05Partij
 Leopold Sekongo (1334) - Ricardo Bona (1059) 2-010Partij
 Fidele Nimbi (1221) - Siegfried Parbhoe (980) 2-06Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (1443) - Milton Menso (1006) 1-17Partij
 Oscar Lognon (1392) - Martin Kruijswijk (1016) 1-18Partij
 Bruno Fopa (1369) - Nico Kruijswijk (1019) 2-09Partij
 Wart Verhagen  - Ridens Bolhuis (836) 0-22Partij
 Jelle van der Eng  - Nordin Hammadi (1065) 0-24Partij
 Niels Breuker  - Frits Stoelwinder (719) 1-13Partij
 Marc Breuker  - Gerrit van der Werff (762) 0-21Partij
   Samen Sterk 2  -   IJmuiden 2  
15
-
5
 Bram Doeves (1149) - Bram van Bakel (898) 1-15Partij
 Louis de Frankrijker (1085) - Jacqueline Schouten (1084) 0-29Partij
 Cees de Gelder (1110) - Jan-Maarten Koorn (888) 1-110Partij
 Bastiaan de Gunst (854) - Nicole Schouten (866) 2-08Partij
 Herk Vis (933) - Piet Kok (878) 2-06Partij
 Hans Stolwijk (876) - Arnold Olijfveld  1-17Partij
 Joop Briedé (887) - Klaas de Krijger (774) 2-04Partij
 Salim Rodjan (909) - Steven Sewsaran  2-03Partij
 Robert van Diggele (795) - niet opgekomen  2-02R
 Dick de Jong (821) - niet opgekomen  2-01R
   SNA 3  -   Zenderstad  
10
-
10
 Bertus Groot (913) - Arie Koster (965) 0-29Partij
 Maarten van Leenen (948) - Kumar Bihari (951) 0-28Partij
 Bert van Leijden (865) - Nico Verhoeven (948) 2-06Partij
 Frans Groot (859) - Rob de Meij (960) 1-110Partij
 Jan Algra (753) - Patrick van der Tol (932) 1-14Partij
 Luuk Terweijden (453) - Theo van Londen (903) 1-15Partij
 Maarten van Ammers  - Hans Verhoeven (892) 2-01Partij
 Huub Pheijffer  - René Nurmohamed (647) 1-13Partij
 Daan Pheijffer  - Rob de Wit (527) 0-22Partij
 Sierd van Randen (974) - Jan Timmerman (526) 2-07Partij