HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  RDC Rijnsburg 2  ......101611..16......4726
2  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ..11......15....1012..4716
3  Zaanstreek/Purmerend CT  ..917............13184634
4  Den Haag Hofstaddammers CT  ....3113......14..1156-16
5  IJmuiden Zaanstreek CT  10....9....13..12....458
6  Zenderstad  4....17....9....11..442
7  Samen Sterk 2  95..........1014....43-4
8  SNA 3  ........711..8....1043-8
9  Scheveningen  4..........10127....43-14
10  DOS Delft  ..10..68..6..13....53-14
11  Haarlemse Damclub 2  ..87....9........1142-10
12  Gooi & Eemland 2  ....29......10....941-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 11-11-2017     DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   DOS Delft  
10
-
10
 Arie de Bruijn (1225) - Rob Smits (855) 1-16Partij
 Kariem Droog (1017) - Loek Tillemans (981) 0-24Partij
 Jeroen de Bruijn (1093) - Victor Foss (970) 2-07Partij
 Peter de Bruijn (970) - Rolan van der Lugt (841) 0-2Partij
 Bouke Bruinsma (1052) - Jan Eekhout (820) 1-13Partij
 Arie van der Knaap (956) - Piet Hofstee (632) 2-0Partij
 Mariska Groenendijk-Bos (1010) - Roy Blinker (867) 1-1Partij
 Gerardo IJssel Jr. (1142) - Ton van Namen  2-02Partij
 Maaike Kamer (859) - Wynton Meijer (507) 1-15Partij
 Maaike de Bruin (389) - Mees van den Bosch (767) 0-21Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   Samen Sterk 2  
11
-
9
 Casper Vroegop (1013) - Herk Vis (940) 1-11Partij
 Albert Huisman (1177) - Bram Doeves (1116) 1-12Partij
 Gera Hol (978) - Thomas van der Klis (961) 2-06Partij
 Gé Berbee (932) - Louis de Frankrijker (1062) 1-15Partij
 Cees van den Bosch (995) - Joop Briedé (871) 0-27Partij
 Laura Andriessen (1035) - Dick de Jong (827) 1-110Partij
 Arno Kooloos (1074) - Robert van Diggele (811) 1-19Partij
 Daniël Boom (902) - Hans Stolwijk (864) 1-18Partij
 Nico Mul (836) - Arie van Diggele (830) 1-14Partij
 Alexander Zwanenburg (851) - Salim Rodjan (865) 2-03Partij
   SNA 3  -   Scheveningen  
8
-
12
 Kevin van Langen (753) - Eddy Janssen (912) 1-18
 Jurre Verhagen (692) - Arie te Lindert (979) 0-25
 Bert van Leijden (847) - Nel Lindhout (683) 1-14
 Co Filmer (904) - Johan Pronk (972) 0-210
 Frank Aarts (690) - Jeroen Neve (577) 1-19
 Arnoud Rood (1000) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 2-03Partij
 Jan Tol  - Gerda van der Meijden (472) 2-06
 Puck Boudens (587) - Kees Osté (754) 1-17
 Huub Pheijffer (634) - Ron de Vaal (754) 0-21Partij
 Wart Verhagen (575) - Joke van der Meijden (546) 0-22Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Zenderstad  
9
-
11
 Gerard van Velzen (1018) - Hans Verhoeven (881) 2-01Partij
 Carlo Koopman (959) - Piet Schep (975) 1-110
 Jan Esselman (996) - Arie Koster (974) 0-27
 Peter Schipper (987) - René Nurmohamed (655) 2-02
 Maurits de Vries (698) - Gerard Bakker (998) 0-23
 Rob van de Klashorst (929) - Theo van Londen (904) 2-04
 Sjoerd van Hettema (874) - Jacco Scheper (957) 0-26
 Ferdi Uilhoorn (823) - Ben van der Linden (941) 0-28
 Noël Neve (653) - Kumar Bihari (976) 1-19
 Dimitri Otto (907) - Patrick van der Tol (928) 1-15
   Zaanstreek/Purmerend CT  -   Gooi & Eemland 2  
18
-
2
 Johan Veerman (1116) - Bert Roest (1013) 1-18Partij
 Joop Wind (1084) - Jaap Langerak (881) 1-19Partij
 Losseni Savané (1208) - Gerard Benning (1021) 2-04Partij
 Sijmen Hansen (1109) - Huib Poort (852) 2-01Partij
 Bart van Geel (1077) - Henk de Groot (863) 2-03Partij
 Piet Smit (1112) - Ad Vreeswijk (804) 2-05Partij
 Jan Hania (1032) - Lennart Bolks (780) 2-06Partij
 Frans Kroese (1055) - Lammert Korlaar (781) 2-010Partij
 Martin Berends (988) - Levi Duijst (700) 2-07Partij
 Schelte Betten (874) - Douwe de Graaf (771) 2-02Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
11
-
9
 Jan Kok (1196) - Boudewijn van der Veen (994) 2-010Partij
 Harry Zandvliet (1070) - Marcel Doornbosch (1046) 0-24Partij
 Nerin Bisseswar (775) - Max Doornbosch (948) 2-05Partij
 Sanjai Dhauntal (932) - Jan-Maarten Koorn (914) 1-19Partij
 Radjendrenath Kalloe (1009) - Erik van der Haar (866) 2-01Partij
 Jaap van Hal (1041) - Kaj Kruit (868) 1-17Partij
 Rinus Snellaars (626) - Bram van Bakel (1027) 0-22Partij
 Farid Idoe  - Nicole Schouten (834) 1-16Partij
 Hedwig Callender (825) - Johan Deubel (751) 1-13Partij
 John Kolstee (749) - Vince van der Wiele (719) 1-18Partij