HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Zaanstreek/Purmerend CT  ....................171214
2  RDC Rijnsburg 2  ..................16..1212
3  IJmuiden Zaanstreek CT  ................12....124
  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ..............12......124
5  SNA 3  ............10........110
  Scheveningen  ..........10..........110
  Samen Sterk 2  ..........10..........110
  Gooi & Eemland 2  ........10............110
9  Haarlemse Damclub 2  ......8..............10-4
  DOS Delft  ....8................10-4
11  Zenderstad  ..4..................10-12
12  Den Haag Hofstaddammers CT  3....................10-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 16-09-2017     Haarlemse Damclub 2  -   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  
8
-
12
 Gerard van Velzen (1018) - Alex Bitter (1128) 1-14Partij
 Jan Esselman (996) - Arie de Bruijn (1225) 0-28Partij
 Peter Schipper (987) - Kariem Droog (1017) 2-01Partij
 Carlo Koopman (959) - Mariska Groenendijk-Bos (1010) 0-27Partij
 Rob van de Klashorst (929) - Gerardo IJssel Jr. (1142) 0-26Partij
 Dimitri Otto (907) - Hans de Knikker (1078) 1-13Partij
 Maurits de Vries (698) - Peter Pippel (1010) 1-110Partij
 Noël Neve (653) - Peter de Bruijn (970) 0-22Partij
 Ferdi Uilhoorn (823) - Maaike Kamer (859) 1-19Partij
 Joep Kerkhoff (685) - Jari Brenninkmeijer (590) 2-05Partij
   Zaanstreek/Purmerend CT  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
17
-
3
 Losseni Savané (1208) - Sanjai Dhauntal (932) 2-06
 Johan Veerman (1116) - Alex Kruyshoop (749) 2-04Partij
 Sijmen Hansen (1109) - Jan Kok (1196) 1-15
 Joop Wind (1084) - Nerin Bisseswar (775) 2-08
 Bart van Geel (1077) - Hedwig Callender (825) 2-01
 Frans Kroese (1055) - John Kolstee (749) 2-010Partij
 Jan Hania (1032) - Rinus Snellaars (626) 1-18
 Barbara Graas (1010) - Piet Rozenboom (1000) 2-03Partij
 Martin Berends (988) - Radjendrenath Kalloe (1009) 2-02Partij
 Schelte Betten (874) - Harold Jagram (984) 1-19Partij
   Gooi & Eemland 2  -   SNA 3  
10
-
10
 Michiel Luiten (990) - Co Filmer (904) 1-18Partij
 Ton van der Ploeg (965) - Frans Groot (876) 1-14Partij
 niet opgekomen  - Bert van Leijden (847) 0-21
 Anne Wouda (885) - Bryan Tesselaar (872) 0-26Partij
 Jaap Langerak (881) - Frank Aarts (690) 2-05Partij
 Henk de Groot (863) - Kevin van Langen (753) 1-110Partij
 Huib Poort (852) - Luuk Terweijden (622) 1-17Partij
 Hans Loots (846) - Jelle van der Eng (585) 0-29Partij
 Ad Vreeswijk (804) - Mick Boudens (425) 2-02Partij
 Lennart Bolks (780) - Puck Boudens (587) 2-03Partij
   Zenderstad  -   RDC Rijnsburg 2  
4
-
16
 Rob de Meij (930) - Casper Vroegop (1013) 1-17
 René Nurmohamed (655) - Daniël Boom (902) 0-22Partij
 Gerard Bakker (998) - Cees van den Bosch (995) 0-25
 Kumar Bihari (976) - Gera Hol (978) 1-19
 Arie Koster (974) - Arno Kooloos (1074) 0-210
 Ben van der Linden (941) - Gé Berbee (932) 0-26Partij
 Theo van Londen (904) - Alexander Zwanenburg (851) 2-03
 niet opgekomen  - Nico Mul (836) 0-21
 Hans Verhoeven (881) - Teun de Kluyver (573) 0-24Partij
 Henny Pikker (739) - Rinus Kromhout (1071) 0-28
   Scheveningen  -   Samen Sterk 2  
10
-
10
 Frans Boers (826) - Bram Doeves (1116) 0-26Partij
 Johan Pronk (972) - Bastiaan de Gunst (868) 0-27Partij
 Arie te Lindert (979) - Herk Vis (940) 1-14Partij
 Jan Molhoek (884) - Louis de Frankrijker (1062) 0-25Partij
 Eddy Janssen (912) - Joop Briedé (871) 2-09Partij
 Wim Eijgenraam (693) - Dick de Jong (827) 1-18Partij
 Kees Osté (754) - Jaap Vermeer (753) 2-010Partij
 Ron de Vaal (754) - Arie van Diggele (830) 0-23Partij
 Nico Pronk (592) - niet opgekomen  2-01R
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - niet opgekomen  2-02R
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   DOS Delft  
12
-
8
 Marcel Doornbosch (1046) - Henk Valk (1012) 0-22Partij
 Max Doornbosch (948) - Loek Tillemans (981) 2-06Partij
 Boudewijn van der Veen (994) - Jan Frissen (1021) 1-19Partij
 Jan-Maarten Koorn (914) - Rob Smits (855) 1-110Partij
 Peter van der Merwe (832) - Jan Eekhout (820) 1-17Partij
 Erik van der Haar (866) - Ton van Namen  2-01Partij
 Kaj Kruit (868) - Chiel Overvoorde (724) 2-03Partij
 Nicole Schouten (834) - Cees van Atten (816) 1-18Partij
 Klaas de Krijger (777) - Wynton Meijer (507) 0-25Partij
 Bram van Bakel (1027) - Mees van den Bosch (767) 2-04Partij