HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Zaanstreek/Purmerend CT  ..........17......13..2420
2  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ................1512..2414
3  RDC Rijnsburg 2  ....10..............162312
4  IJmuiden Zaanstreek CT  ....10..12............234
5  SNA 3  ............10......11232
6  DOS Delft  ......8......13......222
7  Den Haag Hofstaddammers CT  3..........11........22-12
8  Gooi & Eemland 2  ........10..9........21-2
9  Scheveningen  ..........7....10....21-6
10  Samen Sterk 2  ..5............10....21-10
11  Haarlemse Damclub 2  78..................20-10
12  Zenderstad  ....4..9............20-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 30-09-2017     DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   Samen Sterk 2  
15
-
5
 Arie de Bruijn (1225) - Thomas van der Klis (961) 2-01Partij
 Ruud Kloosterman (1219) - Louis de Frankrijker (1062) 1-14Partij
 Jeroen de Bruijn (1093) - Herk Vis (940) 1-13Partij
 Kariem Droog (1017) - Bastiaan de Gunst (868) 1-17Partij
 Gerardo IJssel Jr. (1142) - Robert van Diggele (811) 2-05Partij
 Mariska Groenendijk-Bos (1010) - Remco Krijgsman (986) 1-18Partij
 Alex Bitter (1128) - Hans Stolwijk (864) 2-010Partij
 Peter de Bruijn (970) - Salim Rodjan (865) 1-12Partij
 Christiaan Visser (666) - Arie van Diggele (830) 2-06Partij
 Hans de Knikker (1078) - Jaap Vermeer (753) 2-09Partij
   DOS Delft  -   Scheveningen  
13
-
7
 Henk Valk (1012) - Johan Pronk (972) 2-08Partij
 Rob Smits (855) - Eddy Janssen (912) 1-16Partij
 Wynton Meijer (507) - Frans Boers (826) 0-29Partij
 Chiel Overvoorde (724) - Kees Osté (754) 1-15Partij
 Cees van Atten (816) - Jeroen Neve (577) 1-110Partij
 Rolan van der Lugt (841) - Arie te Lindert (979) 1-13Partij
 Jan Eekhout (820) - Nel Lindhout (683) 2-01Partij
 Ton van Namen  - Joke van der Meijden (546) 2-04Partij
 Mees van den Bosch (767) - Wim Eijgenraam (693) 1-17Partij
 Roy Blinker (867) - Gerda van der Meijden (472) 2-02Partij
   SNA 3  -   Zenderstad  
11
-
9
 Co Filmer (904) - Piet Schep (975) 1-18Partij
 Maarten van Ammers (844) - Theo van Londen (904) 2-03Partij
 Frank Aarts (690) - niet opgekomen  2-01
 Bertus Groot (954) - Arie Koster (974) 0-210Partij
 Bryan Tesselaar (872) - Jacco Scheper (957) 1-16Partij
 Kevin van Langen (753) - Rob de Meij (930) 0-29Partij
 Bert van Leijden (847) - Kumar Bihari (976) 1-14Partij
 Jelle van der Eng (585) - Gerard Bakker (998) 0-25Partij
 Jan Tol  - Hans Verhoeven (881) 2-07Partij
 Wart Verhagen (575) - René Nurmohamed (655) 2-02Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Gooi & Eemland 2  
11
-
9
 Jan Kok (1196) - Bert Roest (1013) 1-16Partij
 Nico Leemberg (1056) - Willem Bor (1012) 2-02Partij
 Sanjai Dhauntal (932) - Gerard Benning (1021) 2-08Partij
 Jaap van Hal (1041) - Michiel Luiten (990) 1-13Partij
 Hedwig Callender (825) - Henk de Groot (863) 0-25Partij
 Jeremy Pauwels (933) - Jaap Langerak (881) 1-14Partij
 Rinus Snellaars (626) - Hans Loots (846) 0-210Partij
 Radjendrenath Kalloe (1009) - Huib Poort (852) 2-07Partij
 John Kolstee (749) - Levi Duijst (700) 0-21Partij
 Nerin Bisseswar (775) - Ad Vreeswijk (804) 2-09Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Zaanstreek/Purmerend CT  
7
-
13
 Carlo Koopman (959) - Sijmen Hansen (1109) 1-15Partij
 Peter Schipper (987) - Johan Veerman (1116) 0-29Partij
 Rob van de Klashorst (929) - Piet Smit (1112) 0-21Partij
 Jan Esselman (996) - Bart van Geel (1077) 1-13Partij
 Noël Neve (653) - Jan Hania (1032) 0-24Partij
 Gerard van Velzen (1018) - Barbara Graas (1010) 1-18Partij
 Sjoerd van Hettema (874) - Martin Berends (988) 2-010Partij
 Dimitri Otto (907) - Piet Bakelaar (1051) 1-12Partij
 Ferdi Uilhoorn (823) - Schelte Betten (874) 1-16Partij
 Joep Kerkhoff (685) - Mohammed Aliem Wagid Hosain (855) 0-27Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
10
-
10
 Albert Huisman (1177) - Max Doornbosch (948) 1-17Partij
 Cees van den Bosch (995) - Boudewijn van der Veen (994) 0-210Partij
 Arno Kooloos (1074) - Marcel Doornbosch (1046) 2-02Partij
 Casper Vroegop (1013) - Jan-Maarten Koorn (914) 1-19Partij
 Laura Andriessen (1035) - Bram van Bakel (1027) 1-18Partij
 Gé Berbee (932) - Kaj Kruit (868) 1-16Partij
 Daniël Boom (902) - Erik van der Haar (866) 1-13Partij
 Nico Mul (836) - Nicole Schouten (834) 1-15Partij
 Alexander Zwanenburg (851) - Klaas de Krijger (777) 1-14Partij
 Teun de Kluyver (573) - Johan Deubel (751) 1-11Partij