HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ....1115......12......3616
2  RDC Rijnsburg 2  ..10......16........163524
3  IJmuiden Zaanstreek CT  ..10....13..12........3510
4  Zaanstreek/Purmerend CT  9............1317....3418
5  Samen Sterk 2  5..........14......1033-2
6  SNA 3  ....7....11......10..33-4
7  Zenderstad  ..4......9....17....320
8  DOS Delft  ....8..6..........1332-6
9  Haarlemse Damclub 2  8....7..........11..32-8
10  Den Haag Hofstaddammers CT  ......3....3....11..32-26
11  Gooi & Eemland 2  ..........10....99..31-4
12  Scheveningen  ..4....10....7......31-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 28-10-2017     Zaanstreek/Purmerend CT  -   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  
9
-
11
 Sijmen Hansen (1109) - Arie de Bruijn (1225) 1-15Partij
 Johan Veerman (1116) - Alex Bitter (1128) 0-27Partij
 Losseni Savané (1208) - Kariem Droog (1017) 2-01Partij
 Joop Wind (1084) - Hans de Knikker (1078) 2-06Partij
 Bart van Geel (1077) - Bouke Bruinsma (1052) 2-02Partij
 Frans Kroese (1055) - Peter de Bruijn (970) 0-29Partij
 Jan Hania (1032) - Arie van der Knaap (956) 0-28Partij
 Barbara Graas (1010) - Mariska Groenendijk-Bos (1010) 0-23Partij
 Martin Berends (988) - Gerardo IJssel Jr. (1142) 1-110Partij
 Schelte Betten (874) - Maaike Kamer (859) 1-14Partij
   Gooi & Eemland 2  -   Haarlemse Damclub 2  
9
-
11
 Gerard Benning (1021) - Peter Schipper (987) 1-19Partij
 Bert Roest (1013) - Rob van de Klashorst (929) 0-21Partij
 Maarten Kolsloot (1106) - Dimitri Otto (907) 2-08Partij
 Jaap Langerak (881) - Gerard van Velzen (1018) 0-23Partij
 Huib Poort (852) - Jan Esselman (996) 0-210Partij
 Ad Vreeswijk (804) - Carlo Koopman (959) 1-16Partij
 Hans Loots (846) - Sjoerd van Hettema (874) 0-27Partij
 Hans Vermeij (757) - Ferdi Uilhoorn (823) 1-12Partij
 Levi Duijst (700) - Joep Kerkhoff (685) 2-04Partij
 Douwe de Graaf (771) - Arie Haveman (414) 2-05Partij
   Zenderstad  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
17
-
3
 Hans Verhoeven (881) - Alex Kruyshoop (749) 2-05Partij
 Arie Koster (974) - Jan Kok (1196) 1-110Partij
 Piet Schep (975) - Sanjai Dhauntal (932) 2-09Partij
 Gerard Bakker (998) - Nerin Bisseswar (775) 1-14Partij
 Theo van Londen (904) - John Kolstee (749) 2-07Partij
 Kumar Bihari (976) - Rinus Snellaars (626) 2-06Partij
 Rob de Meij (930) - Hedwig Callender (825) 2-08Partij
 Roald Scheper (736) - Rob Dhoen  1-12Partij
 Ben van der Linden (941) - Wilfred Promes (398) 2-01Partij
 Henny Pikker (739) - Theo Baard (393) 2-03Partij
   Scheveningen  -   RDC Rijnsburg 2  
4
-
16
 Arie te Lindert (979) - Casper Vroegop (1013) 0-26Partij
 Jan Molhoek (884) - Cees van den Bosch (995) 1-14Partij
 Johan Pronk (972) - Arno Kooloos (1074) 1-110Partij
 Frans Boers (826) - Gé Berbee (932) 0-25Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Daniël Boom (902) 0-22Partij
 Jeroen Neve (577) - Jan Parlevliet (1004) 0-29Partij
 Nico Pronk (592) - Nico Mul (836) 0-28Partij
 Ron de Vaal (754) - Alexander Zwanenburg (851) 1-17Partij
 Wim Eijgenraam (693) - Teun de Kluyver (573) 1-11Partij
 Nel Lindhout (683) - Rinus Kromhout (1071) 0-23Partij
   Samen Sterk 2  -   DOS Delft  
14
-
6
 Cees de Gelder (1103) - Henk Valk (1012) 1-14Partij
 Louis de Frankrijker (1062) - Loek Tillemans (981) 1-16Partij
 Bastiaan de Gunst (868) - Jan Frissen (1021) 1-13Partij
 Thomas van der Klis (961) - Rolan van der Lugt (841) 2-02Partij
 Bram Doeves (1116) - Jan Eekhout (820) 2-01Partij
 Joop Briedé (871) - Cees van Atten (816) 2-010Partij
 Dick de Jong (827) - Chiel Overvoorde (724) 0-29Partij
 Robert van Diggele (811) - Ton van Namen  2-08Partij
 Hans Stolwijk (864) - Wynton Meijer (507) 2-05Partij
 Jaap Vermeer (753) - Quirine van der Salm (559) 1-17Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   SNA 3  
13
-
7
 Jan-Maarten Koorn (914) - Co Filmer (904) 0-29Partij
 Max Doornbosch (948) - Bert van Leijden (847) 2-08Partij
 Kaj Kruit (868) - Jelle van der Eng (585) 0-27Partij
 Boudewijn van der Veen (994) - Jan Algra (797) 2-01Partij
 Marcel Doornbosch (1046) - Jan Tol  2-010Partij
 Erik van der Haar (866) - Kevin van Langen (753) 1-16Partij
 Nicole Schouten (834) - Jurre Verhagen (692) 2-05Partij
 Koos de Vries (1005) - Jan Bravenboer (857) 2-04Partij
 Johan Deubel (751) - Wart Verhagen (575) 2-03Partij
 Vince van der Wiele (719) - Bert Verhagen  0-22Partij