HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  111315....1012....11..61124
2  Zaanstreek/Purmerend CT  9....1417..1315..18..61052
3  RDC Rijnsburg 2  7..1110..14..16....166928
4  Samen Sterk 2  5..9..1614....12..106712
5  IJmuiden Zaanstreek CT  ..610..91212..13....674
6  Den Haag Hofstaddammers CT  ..3..411....3..111466-28
7  DOS Delft  10..668......12..1365-10
8  Haarlemse Damclub 2  87....8....9..111464-6
9  Zenderstad  ..54....17..1199..64-10
10  SNA 3  ......87..8..1110863-16
11  Gooi & Eemland 2  92......9..91110..63-20
12  Scheveningen  ....410..676..12..63-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 09-12-2017     DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   RDC Rijnsburg 2  
13
-
7
 Kariem Droog (1017) - Arno Kooloos (1074) 0-23Partij
 Alex Bitter (1128) - Laura Andriessen (1035) 2-04Partij
 Ruud Kloosterman (1219) - Gera Hol (978) 2-09Partij
 Arie de Bruijn (1225) - Gé Berbee (932) 2-06Partij
 Arie van der Knaap (956) - Cees van den Bosch (995) 1-110Partij
 Peter de Bruijn (970) - Casper Vroegop (1013) 1-18Partij
 Peter Pippel (1010) - Nico Mul (836) 1-15Partij
 Bouke Bruinsma (1052) - Alexander Zwanenburg (851) 1-17Partij
 Maaike Kamer (859) - Jan Parlevliet (1004) 1-12Partij
 Gerardo IJssel Jr. (1142) - Rinus Kromhout (1071) 2-01Partij
   SNA 3  -   DOS Delft  
8
-
12
 Kevin van Langen (753) - Loek Tillemans (981) 1-110Partij
 Co Filmer (904) - Henk Valk (1012) 1-15Partij
 Bertus Groot (954) - Rob Smits (855) 2-04Partij
 Arnoud Rood (1000) - Rolan van der Lugt (841) 2-06Partij
 Bert van Leijden (847) - Jan Eekhout (820) 0-28Partij
 Jan Tol  - Cees van Atten (816) 1-19Partij
 Puck Boudens (587) - Ton van Namen  1-17Partij
 Wart Verhagen (575) - Mees van den Bosch (767) 0-21Partij
 Luca Smit  - Wynton Meijer (507) 0-22Partij
 Sander Gosselaar  - Victor Foss (970) 0-23Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Samen Sterk 2  
4
-
16
 Nerin Bisseswar (775) - Bastiaan de Gunst (868) 0-23Partij
 Rinus Snellaars (626) - Bram Doeves (1116) 0-27Partij
 John Kolstee (749) - Cees de Gelder (1103) 0-22Partij
 Hans van de Vijver (713) - Herk Vis (940) 0-26Partij
 Radjendrenath Kalloe (1009) - Louis de Frankrijker (1062) 1-18Partij
 Jan Kok (1196) - Thomas van der Klis (961) 1-110Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Joop Briedé (871) 0-29Partij
 Nico Leemberg (1056) - Robert van Diggele (811) 2-05Partij
 Hedwig Callender (825) - Hans Stolwijk (864) 0-21Partij
 Oedebhaan Dihal (868) - Jaap Vermeer (753) 0-24Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Scheveningen  
14
-
6
 Noël Neve (653) - Johan Pronk (972) 1-13Partij
 Maurits de Vries (698) - Arie te Lindert (979) 1-14Partij
 Carlo Koopman (959) - Jeroen Neve (577) 2-07Partij
 Rob van de Klashorst (929) - Eddy Janssen (912) 1-18Partij
 Gerard van Velzen (1018) - Wim Eijgenraam (693) 2-09Partij
 Jan Esselman (996) - Kees Osté (754) 1-110Partij
 Peter Schipper (987) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 2-02Partij
 Dimitri Otto (907) - Nel Lindhout (683) 1-11Partij
 Ferdi Uilhoorn (823) - Gerda van der Meijden (472) 2-06Partij
 Joep Kerkhoff (685) - Joke van der Meijden (546) 1-15Partij
   Gooi & Eemland 2  -   Zenderstad  
11
-
9
 Gerard Benning (1021) - Ben van der Linden (941) 2-02Partij
 Michiel Luiten (990) - Arie Koster (974) 1-18Partij
 Willem Bor (1012) - René Nurmohamed (655) 2-01Partij
 Hans Loots (846) - Gerard Bakker (998) 1-110Partij
 Jeffrey Verwoerd (861) - Piet Schep (975) 0-27Partij
 Henk de Groot (863) - Rob de Meij (930) 2-09Partij
 Lennart Bolks (780) - Patrick van der Tol (928) 2-03Partij
 Douwe de Graaf (771) - Jacco Scheper (957) 0-25Partij
 Lammert Korlaar (781) - Hans Verhoeven (881) 0-26Partij
 Levi Duijst (700) - Theo van Londen (904) 1-14Partij
   Zaanstreek/Purmerend CT  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
14
-
6
 Losseni Savané (1208) - Johan Deubel (751) 2-05Partij
 Johan Veerman (1116) - Vince van der Wiele (719) 2-01Partij
 Sijmen Hansen (1109) - Marcel Doornbosch (1046) 1-19Partij
 Piet Smit (1112) - Boudewijn van der Veen (994) 2-04Partij
 Frans Kroese (1055) - Max Doornbosch (948) 0-23Partij
 Bart van Geel (1077) - Jan-Maarten Koorn (914) 1-16Partij
 Barbara Graas (1010) - Bram van Bakel (1027) 1-17Partij
 Jan Hania (1032) - Kaj Kruit (868) 2-02Partij
 Martin Berends (988) - Klaas de Krijger (777) 2-08Partij
 Schelte Betten (874) - Nicole Schouten (834) 1-110Partij