HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  111315....11101213....71330
2  Zaanstreek/Purmerend CT  9....171418..1315..1471260
3  RDC Rijnsburg 2  7..11..10..14..16161671140
4  Samen Sterk 2  5..916....1411..12107914
5  Den Haag Hofstaddammers CT  ..3..4111114..3..1478-20
6  IJmuiden Zaanstreek CT  ..610..981212..13..770
7  Gooi & Eemland 2  92....912..91110..75-16
8  DOS Delft  10..6668......121375-18
9  Haarlemse Damclub 2  87..9..811..9..1474-8
10  Zenderstad  754..17..9..119..74-16
11  SNA 3  ....48..7108..11873-28
12  Scheveningen  ..64106....76..1273-38

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 14-10-2017     DOS Delft  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
6
-
14
 Jan Frissen (1021) - Jaap van Hal (1041) 0-27Partij
 Rob Smits (855) - Alex Kruyshoop (749) 1-11Partij
 Henk Valk (1012) - Nico Leemberg (1056) 2-03Partij
 Loek Tillemans (981) - Sanjai Dhauntal (932) 1-15Partij
 Cees van Atten (816) - Nerin Bisseswar (775) 0-26Partij
 Rolan van der Lugt (841) - Bas Baksoellah (1028) 1-19Partij
 Ton van Namen  - Jan Kok (1196) 0-24Partij
 Amand Keultjes (690) - John Kolstee (749) 1-110Partij
 Mees van den Bosch (767) - Hedwig Callender (825) 0-22Partij
 Chiel Overvoorde (724) - Jeremy Pauwels (933) 0-28Partij
za 16-12-2017     Zenderstad  -   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  
7
-
13
 Gerard Bakker (998) - Arie de Bruijn (1225) 0-22Partij
 Arie Koster (974) - Ruud Kloosterman (1219) 0-24Partij
 Rob de Meij (930) - Jeroen de Bruijn (1093) 1-13Partij
 Patrick van der Tol (928) - Alex Bitter (1128) 1-19Partij
 Ben van der Linden (941) - Arie van der Knaap (956) 0-27Partij
 Jacco Scheper (957) - Peter de Bruijn (970) 2-05Partij
 Hans Verhoeven (881) - Peter Pippel (1010) 1-110Partij
 René Nurmohamed (655) - Maaike Kamer (859) 0-21Partij
 Theo van Londen (904) - Hans de Knikker (1078) 1-16Partij
 Roald Scheper (736) - Maaike de Bruin (389) 1-18Partij
   Scheveningen  -   Zaanstreek/Purmerend CT  
6
-
14
 Arie te Lindert (979) - Johan Veerman (1116) 0-23Partij
 Johan Pronk (972) - Piet Smit (1112) 1-110Partij
 Jan Molhoek (884) - Sijmen Hansen (1109) 2-02Partij
 Engelbertus Pronk (935) - Bart van Geel (1077) 0-28Partij
 Jeroen Neve (577) - Frans Kroese (1055) 0-27Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Barbara Graas (1010) 0-25Partij
 Kees Osté (754) - Jan Hania (1032) 0-26Partij
 Wim Eijgenraam (693) - Geert van der Loo (744) 1-19Partij
 Nico Pronk (592) - Martin Berends (988) 0-24Partij
 Ron de Vaal (754) - Schelte Betten (874) 2-01Partij
   Samen Sterk 2  -   Haarlemse Damclub 2  
11
-
9
 Herk Vis (940) - Maurits de Vries (698) 2-06Partij
 Bastiaan de Gunst (868) - Noël Neve (653) 1-13Partij
 Louis de Frankrijker (1062) - Gerard van Velzen (1018) 0-25Partij
 Remco Krijgsman (986) - Jan Esselman (996) 2-09Partij
 Bram Doeves (1116) - Peter Schipper (987) 0-21Partij
 Thomas van der Klis (961) - Carlo Koopman (959) 0-22Partij
 Joop Briedé (871) - Dimitri Otto (907) 2-04Partij
 Robert van Diggele (811) - Rob van de Klashorst (929) 0-210Partij
 Dick de Jong (827) - Ferdi Uilhoorn (823) 2-08Partij
 Arie van Diggele (830) - Joep Kerkhoff (685) 2-07Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   SNA 3  
16
-
4
 Casper Vroegop (1013) - Jelle van der Eng (585) 2-01Partij
 Albert Huisman (1177) - Co Filmer (904) 0-29Partij
 Arno Kooloos (1074) - Bertus Groot (954) 2-03Partij
 Cees van den Bosch (995) - Frans Groot (876) 1-16Partij
 Rinus Kromhout (1071) - Bert van Leijden (847) 1-110Partij
 Gera Hol (978) - Jan Tol  2-07Partij
 Gé Berbee (932) - Puck Boudens (587) 2-04Partij
 Alexander Zwanenburg (851) - Wart Verhagen (575) 2-08Partij
 Nico Mul (836) - Luca Smit  2-02Partij
 Daniël Boom (902) - Mick Boudens (425) 2-05Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Gooi & Eemland 2  
8
-
12
 Marcel Doornbosch (1046) - Michiel Luiten (990) 0-24Partij
 Bram van Bakel (1027) - Bert Roest (1013) 2-07Partij
 Max Doornbosch (948) - Gerard Benning (1021) 2-09Partij
 Boudewijn van der Veen (994) - Willem Bor (1012) 2-02Partij
 Jan-Maarten Koorn (914) - Jaap Langerak (881) 0-28Partij
 Erik van der Haar (866) - Huib Poort (852) 1-16Partij
 Kaj Kruit (868) - Hans Loots (846) 0-210Partij
 Klaas de Krijger (777) - Jeffrey Verwoerd (861) 0-25Partij
 Johan Deubel (751) - Lennart Bolks (780) 1-13Partij
 Piet Kok (860) - Ad Vreeswijk (804) 0-21Partij