HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  RDC Rijnsburg 2  1012125101119181515101654
2  Samen Sterk 2  10111012101013151315101638
3  Westlandse Dam Combinatie  891211101115121214101528
4  Van Stigt Thans 3  81088121112111217101318
5  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  1589128131112179101228
6  Alblasserdam  101010812108131314101216
7  DC Dordrecht 2  9109971014111115101010
8  DOS Delft  17589126101216107-28
9  Constant Charlois 2  2589879101115105-32
10  Scheveningen  57883798911102-50
11  Den Haag 2  55631165459102-82

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     DC Dordrecht 2  -   RDC Rijnsburg 2  
9
-
11
 Kees van Dijk (913) - Daniël Boom (892) 1-17Partij
 Lauw Dingemans (907) - Casper Vroegop (1030) 1-13Partij
 Harry van Hofwegen  - Mariëlle Meijer-Kromhout (997) 1-16Partij
 Aart de Bruin (968) - Cees de Leeuw (1010) 0-25Partij
 Wout Kroonen (925) - Jan Parlevliet (1015) 2-01Partij
 Nico Stuurstraat (886) - Cees van den Bosch (1041) 1-110Partij
 David Visser (890) - Arno Kooloos (1074) 1-18Partij
 Joop Roedolph (1167) - Gé Berbee (888) 2-09Partij
 Kees Osté (803) - Jack van der Plas (951) 0-24Partij
 Jan van Oosterhout (897) - Nico Mul (834) 0-22Partij
   DOS Delft  -   Scheveningen  
12
-
8
 Rob Smits (880) - Johan Pronk (941) 2-08
 Henk Valk (1008) - Arie te Lindert (1015) 2-01
 Gerard Peroti (984) - Piet Rozenboom (1035) 1-110Partij
 Loek Tillemans (955) - Koos van Setten (779) 2-09
 Rolan van der Lugt (683) - Nel Lindhout (704) 1-17
 Chiel Overvoorde (721) - Gerrit Slottje (943) 0-26
 Roy Blinker (870) - Leny van der Gaag-Pronk (649) 2-02
 Mees van den Bosch (837) - Joke van der Meijden (596) 0-23
 Cees van Atten (863) - Gerda van der Meijden (516) 2-05
 Wynton Meijer  - Wim Eijgenraam (774) 0-24
   Alblasserdam  -   Van Stigt Thans 3  
8
-
12
 Ruben Groenendijk (997) - Leo Mous (1041) 2-05
 Marcel van der Most (1000) - Dirk van Schaik Sr. (1099) 1-14Partij
 Wim Kanters (1001) - Rob van den Bos (1033) 1-12
 Aart de Bruyn (1015) - Jelle Groeneveld (1158) 1-19
 Rien Broekzitter (1086) - Nico Groenendijk (972) 1-13
 Rien Visser (1140) - Kamanda Mulaya (1058) 1-17
 Jaap van der Dussen (850) - Wim Heuvelman (1005) 0-26
 Antoine Oomen (795) - Ronald Wisse (881) 1-18
 Dylan Jongeneel  - Fokke van Leijen (979) 0-210
 Remco Korteland (321) - Matthijs Broek (829) 0-21
   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   Samen Sterk 2  
8
-
12
 Peter de Bruijn (926) - Ruben Leonora (885) 1-1
 Kariem Droog (985) - Thomas van der Klis (952) 1-1
 Arie de Bruijn (1246) - Louis de Frankrijker (1067) 2-0
 Jeroen de Bruijn (1093) - Herk Vis (927) 1-1
 Hans de Knikker (1083) - Cees de Gelder (1107) 0-2
 Hans de Vast (927) - Bram Doeves (1140) 0-2
 Mariska Groenendijk-Bos (1001) - Raymond van Es (1105) 1-1
 Mabel van Leeuwen (487) - Salim Rodjan (915) 0-2
 Mariska Veer (656) - Dick de Jong (822) 2-0
 Sander Stolwijk  - Joop Briedé (877) 0-2
   Constant Charlois 2  -   Westlandse Dam Combinatie  
8
-
12
 Harry Bisambhar (916) - Walter Thoen (1282) 0-210
 Radjan Gobardhan (926) - Wim Boer (1039) 1-13
 Piet de Regt (944) - Hans Bentvelzen (1061) 1-19
 Erick Atherley (750) - Frans Boers (841) 1-18
 Somdath Maharadjdin (819) - Peter Bentvelzen (1048) 2-05
 Nirain Ghoerai (927) - Wim Schrader (882) 0-27
 Leen Schinkel (830) - Teun Dekker (838) 1-14
 Koos van Savooyen (644) - Wim Ernste (808) 0-21
 Soegrim Boedhram (914) - Wim de Kok (727) 1-16
 Jan Malipaard (735) - Andries Ottevanger (769) 1-12