HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Van Stigt Thans 3  ........11......12..246
2  Samen Sterk 2  ............10..13..236
3  Westlandse Dam Combinatie  ......11....10......232
4  RDC Rijnsburg 2  ..................151210
5  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ....9........12....222
6  DC Dordrecht 2  9........11........220
  Scheveningen  ..........9......11220
  Alblasserdam  ..1010..............220
9  Constant Charlois 2  ........8..........10-4
10  DOS Delft  87................20-10
11  Den Haag 2  ......5....9......20-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 2
za 04-10-2014     Den Haag 2  -   Scheveningen  
9
-
11
 Sanjai Dhauntal (947) - Johan Pronk (941) 0-210
 Hedwig Callender (823) - Joke van der Meijden (596) 2-04
 Radjesh Lachman (991) - Nel Lindhout (704) 2-06
 Radjin Chandarsing (687) - Gerda van der Meijden (516) 2-01
 Jeremy Pauwels (901) - Piet Rozenboom (1035) 0-23Partij
 Michael van der Stroom (669) - Orlando IJzer (929) 0-22
 Rinus Snellaars (643) - Leny van der Gaag-Pronk (649) 0-25
 John Kolstee (709) - Wim Eijgenraam (774) 1-19
 Ron de Vaal (784) - Gerrit Slottje (943) 2-08Partij
 Jan Schreurs (630) - Arie te Lindert (1015) 0-27Partij
   DC Dordrecht 2  -   Van Stigt Thans 3  
9
-
11
 Fred Roedolph (1149) - Leo Mous (1041) 0-2Partij
 Kees van Dijk (913) - Dirk van Schaik Sr. (1099) 1-1Partij
 Lauw Dingemans (907) - Wim Heuvelman (1005) 1-1Partij
 Joop Roedolph (1167) - Jan Out (1040) 2-0Partij
 Jan van Oosterhout (897) - Piet Bastiaanse (1169) 1-1Partij
 Harry van Hofwegen  - Fokke van Leijen (979) 1-1Partij
 David Visser (890) - Jelle Groeneveld (1158) 0-2Partij
 Simon Rompa (875) - Rob van den Bos (1033) 2-0Partij
 Kees Osté (803) - Adriaan Groenendijk (944) 0-2Partij
 Aart de Bruin (968) - Ronald Wisse (881) 1-1Partij
   DOS Delft  -   Samen Sterk 2  
7
-
13
 Rob Smits (880) - Leo Kreuk (868) 2-01
 Heve Bijnaar (929) - Raymond van Es (1105) 0-23Partij
 Loek Tillemans (955) - Bram Doeves (1140) 0-26
 Henk Valk (1008) - Thomas van der Klis (952) 0-27
 Roy Blinker (870) - Hans Stolwijk (879) 2-010
 Gerard Peroti (984) - Louis de Frankrijker (1067) 0-28
 Rolan van der Lugt (683) - Herk Vis (927) 1-19Partij
 Chiel Overvoorde (721) - Salim Rodjan (915) 0-24
 Mees van den Bosch (837) - Dick de Jong (822) 2-02
 Cees van Atten (863) - Arie van Diggele (908) 0-25
   Alblasserdam  -   Westlandse Dam Combinatie  
10
-
10
 Marcel van der Most (1000) - Peter Bentvelzen (1048) 0-27Partij
 Aat Verhaar (1047) - Jan Lommers (1013) 2-01
 Rien Visser (1140) - Walter Thoen (1282) 0-29Partij
 Rien Broekzitter (1086) - Hans Bentvelzen (1061) 1-14
 Ruben Groenendijk (997) - Wim Boer (1039) 1-110
 Aart de Bruyn (1015) - Wim Ernste (808) 2-05
 Wim Kanters (1001) - Wim Schrader (882) 1-12
 Wim IJsselstein (915) - Piet van Staalduinen (958) 2-03
 Jaap van der Dussen (850) - Wim de Kok (727) 1-16
 Antoine Oomen (795) - Teun Dekker (838) 0-28
   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   Constant Charlois 2  
12
-
8
 Jeroen de Bruijn (1093) - Koos van Savooyen (644) 2-06
 Kariem Droog (985) - Marijn van Drunen (785) 2-09
 Jan Versluis (635) - Jan Malipaard (735) 1-13
 Peter de Bruijn (926) - Leen Schinkel (830) 2-05
 Mariska Veer (656) - Radjan Gobardhan (926) 2-04Partij
 Maaike Kamer (838) - René den Haan (936) 0-28
 Hans de Knikker (1083) - Nirain Ghoerai (927) 2-07
 Mabel van Leeuwen (487) - Harry Bisambhar (916) 1-110
 Jari Brenninkmeijer  - Roland Wongsosetro (939) 0-22
 Maaike de Bruin  - Soegrim Boedhram (914) 0-21